Τι σκύλο έχετε;

Σε ποια φυλή ανήκει ο σκύλος σας;


  • Total voters
    717





agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Έχω δύο.
Ένα θηλυκό γκόλντεν ριτρίβερ κι ένα αρσενικό ελληνικό ποιμενικό.
(ψήφισα άλλο)
 


dimitra1971!

Banned
Banned
29 Σεπτεμβρίου 2011
171
2
Εγώ εχω τη μοναδικη ράτσα ΜΠΟΜΠΟΣ!!! Σε αυτην για να ανήκει ένα σκυλί πρέπει να ειναι αρσενικο που να τον κάνουν τα θηλυκά οτι θέλουν, χαδιαρικο, κουτσαβάκικο, λαιμαργο, να αγαπάει τις καλτσες και να φαινεται απο μακριά.Οταν τον βλέπεις δηλαδή να λες ΝΑ ΕΝΑΣ ΜΠΟΜΠΟΣ!!!
Ο δικος μου λοιπον ειναι ημιαιμάκι ΜΠΟΜΠΟΣ με ΠΟΣΑΒΑΤΣ (κροατικος ιχνηλάτης)
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Εγώ εχω τη μοναδικη ράτσα ΜΠΟΜΠΟΣ!!! Σε αυτην για να ανήκει ένα σκυλί πρέπει να ειναι αρσενικο που να τον κάνουν τα θηλυκά οτι θέλουν, χαδιαρικο, κουτσαβάκικο, λαιμαργο, να αγαπάει τις καλτσες και να φαινεται απο μακριά.Οταν τον βλέπεις δηλαδή να λες ΝΑ ΕΝΑΣ ΜΠΟΜΠΟΣ!!!
Ο δικος μου λοιπον ειναι ημιαιμάκι ΜΠΟΜΠΟΣ με ΠΟΣΑΒΑΤΣ (κροατικος ιχνηλάτης)
όμορφο ποστ :) +1
 












ektorass

Member
27 Νοεμβρίου 2012
21
0
Rottweiler και ψάχνουμε και άλλα ροτβαιλερ για παιχνίδι ( κατα προτίμηση θηλυκό για να τα πάνε καλά )
 


PrincePapillon

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2013
142
1
11
Παπιγιόν κουτάβι έχω και αν κάποιος έχει μικρόσωμο σκυλάκι ευχαρίστως να τα βγάζουμε βόλτα μαζί να παίζουνε! Θεσσαλονίκη είμαστε!
 








io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
ημιαιμο γκεκα και κοπρεξ
1,5 χρονο μετα ανασκευαζω την δηλωση μου...
η Baroque δεν ειναι ημιαιμη γκεκας, ειναι ημιαιμη μπαλκαν (σέρβικος ιχνηλατης).
η Froggy ειναι υβριδιο βατραχου με σκυλου γιατι δεν εξηγειται αλλιως ο τροπος που πηδαει (οσοι την εχουν δει απο κοντα να παιζει ξερουν γιατι το λεω)
 








συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Ελβετικο ασπρο ποιμενικο , μονο που ακομα δεν εχει γεννηθει αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες:D
αχαχααχαχχα σιρκο δεν εισαι καλα!πες μου ειλικρινα τωρα..εχεις βγαλει και ονομα σιγουρα ποιο ειναι?και σιγουρα θα εχεις παρει και κανενα παιχνιδακι,παρκακι,κρεβατακι ε??(εγω αγορασα λουρακι για τον σκυλακι μου που θα ερθει φετος τον χειμωνα...:p)χρειαζομαστε τα κουταβια τωρα νομιζω!!!!!