Τροφη Montanus DOGS μούσλι S






tolpap

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2011
136
0
ΑΑΑΑ....Γερμανικα...μια χαρα.....οι γερμανοομιλουντες / γερμανομαθεις να μας ανοιξουν τα ματια περικαλω!
εγω με google κατι ψιλοκαταφερα και ειναι ενδιαφερον νομιζω....
 








greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Τα δυο πρωτα συστατικα της ειναι αστα να πανε.
Εκτος και ειναι πολυ οικονομικη τροφη ,που τοτε δικαιολογουνται αυτα τα συστατικα.
Προσωπικη μου αποψη, ειναι γεματη η αγορα απο τετοιες τροφες.
 


tolpap

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2011
136
0
Τα δυο πρωτα συστατικα της ειναι αστα να πανε.
Εκτος και ειναι πολυ οικονομικη τροφη ,που τοτε δικαιολογουνται αυτα τα συστατικα.
Προσωπικη μου αποψη, ειναι γεματη η αγορα απο τετοιες τροφες.
Η τιμη ειναι 35 ευρω τα 15κιλα.
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Με την ιδια τιμη υπαρχουν στην Ελλαδα 20κιλα και μιλω για την ιδια ποιοτητα.
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Με τα ιδια λεφτα παρε την TONUS της PURINA που την εχω χρησιμοποιησει πολυ στο παρελθον και ειχε κατσει μια χαρα στις σκυλες μου. Εξετασεις αψογες και ολα τα σχετικα. Γευση αρνι ειναι η μονη που αξιζει.
 


tolpap

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2011
136
0
Με τα ιδια λεφτα παρε την TONUS της PURINA που την εχω χρησιμοποιησει πολυ στο παρελθον και ειχε κατσει μια χαρα στις σκυλες μου. Εξετασεις αψογες και ολα τα σχετικα. Γευση αρνι ειναι η μονη που αξιζει.
Αρνι.. λεω να το αποφυγω μετα απο προτροπη του Κτηνιατρου οτι γενικα υπαρχουν επιπλοκες εντερικες στις τροφες με αρνι..το ψαχνω μεχρι τωρα royal canin maxi junior χρησιμοποιουσα αλλα τωρα που ειναι 14,5 μηνων θα αλλαξω σε κατι ποιο οικονομικο.
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Εγω ηξερα το αντιθετο, οτι ειναι ιδιαιτερα ευπεπτο. Σε σκυλους που ειναι μεγαλοι σε ηλικια ενδεικνυται. Οπως και να 'χει μονο αν δοκιμασεις κατι πανω στο σκυλο μπορεις να ξερεις με σιγουρια αν του καθεται καλα, γιατι κατι που μπορει να μην ενοχλει καποιον αλλο στον δικο σου να μην δημιουργει προβλημα.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.133
Μηνύματα
896.044
Μέλη
19.946
Νεότερο μέλος
harouli