Τυφλή σκυλίτσα...


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Για ξανασκέψου το λίγο παραπάνω...
Είσαι σοφός, Γέροντα...:cool:;)

Υ.Γ. Αυτές οι μ#λ@κ^ες, που κάθομαι και γράφω... θα ήταν περιττές, αν υπήρχε το τιμημένο "thanks"...:)
 
Last edited:


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Είσαι σοφός, Γέροντα...:cool:;)

Υ.Γ. Αυτές οι μ#λ@κ^ες, που κάθομαι και γράφω... θα ήταν περιττές, αν υπήρχε το τιμημένο "thanks"...:)
Θα διαφωνήσω....

μόνο με το σοφός βέβαια...:D:D

Μια μέτρια συναισθηματική νοημοσύνη χρειάζεται για να αναγνωρίσεις το ήθος της κτηνιάτρου...:)
 




Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
α. Όποιος βοηθάει χωρίς να το διαφημίζει, μπορεί να είναι πολλά άλλα πράγματα εκτός από χαζός...
β. Όποιος βοηθάει και είναι επαγγελματίας, με γνωστά στοιχεία και διεύθυνση, και δεν θέλει να αναφερθεί το όνομα του, είναι στην πραγματικότητα πολύ έξυπνος. Είναι ο μόνος τρόπος να μην γεμίσει το κατώφλι του παρατημένα σκυλιά και γατιά. Κι άλλα σκυλιά και γατιά, γιατί βάζω το χέρι μου στη φωτιά, όποιος κι αν είναι, ότι βρίσκει ήδη αρκετά.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μέχρι και δεμένα με σπάγκο μπορεί να βρει έξω από το κτηνιατρείο...
 






Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
αχΧΑΧΑΧΑχΧΑΧαχαχΧαΧαχαχΧΑχαχαχ
δε βγαινω, δε βγαινω
 








johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Κάτσε να μπει μέσα ο φίλος mareco... να δεις τι έχουμε ν' "ακούσουμε"...[-X
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
α. Όποιος βοηθάει χωρίς να το διαφημίζει, μπορεί να είναι πολλά άλλα πράγματα εκτός από χαζός...
β. Όποιος βοηθάει και είναι επαγγελματίας, με γνωστά στοιχεία και διεύθυνση, και δεν θέλει να αναφερθεί το όνομα του, είναι στην πραγματικότητα πολύ έξυπνος. Είναι ο μόνος τρόπος να μην γεμίσει το κατώφλι του παρατημένα σκυλιά και γατιά. Κι άλλα σκυλιά και γατιά, γιατί βάζω το χέρι μου στη φωτιά, όποιος κι αν είναι, ότι βρίσκει ήδη αρκετά.
Πολύ σωστά, μπράβο της όποια και αν είναι !!
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
"...φιλοξενειτε επ αοριστου..."

τελικα το επ αοριστου ακυρο...απ οτι καταλαβα,δε καταλαβα καλα... η κτηνιατρος ειχε σκοπο απ την αρχη να τη φιλοξενεισει και οχι να τηνκρατισει... και αυτο κατι ειναι βεβαια,αλλα αλλο νομιζα εγω... η μικρη μεγαλη μας λοιπον γυριζει στη φιλοζωικη...
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
η κυρια μας εχει φυσιμα 4ου βαθμου,περνει τα χαπακια της καθημερινα και τροφει ειδικη τροφη...

να και μια σημερινη της φωτο,εχει ομορφινει σε μπορειτε να πειτε...
 




ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
η κυρια μας εχει φυσιμα 4ου βαθμου,περνει τα χαπακια της καθημερινα και τρωει ειδικη τροφη...

να και μια σημερινη της φωτο,εχει ομορφινει δε μπορειτε να πειτε...
μακαρι να βρει και καποιο σπιτι να παει,ειναι πολυ αγαπησιαρικο με τους ανθρωπους ζωο! με τα αλλα σκυλια ειναι τσαμπουκας...η βρωμογρια!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Παιζει να ειναι κληρονομικο το φύσημα? Ειναι το 3ο ηλικιωμένο πεκινουα που ξερω και που εχει φύσημα. Εδώ από κατω ειναι ενα 14χρονο πεκινουα, που μεταξύ των αλλων προβληματων (ματι βγαλμένο από γατα, "σπασμενη" σπονδυλικη από σκαλα) εχει και φύσημα. Δεν ξερω αν φταιει αυτό αλλά παθαινει και κρισεις και μόλις τον ακουσω και λειπουν οι δικοι του τρεχω εγω.
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
ναι και εγω εχω ακουσει για αρκετα "πεκινουα,θιβετιανα σπανιελ" για φυσημα... πιθανο να ειναι της "ρατσας"...
 


xristinakapws1

Active Member
15 Αυγούστου 2013
44
0
Δεν θέλω να το πω κακόμοιρο..Ούτε δεν ταιριάζει η λέξη 'λυπάμαι'...Δεν θα στεναχωρηθώ γιατί θέλω να σκέφτομαι πως θα γίνει καλά αυτή η ομορφόφατσα.Αυτό το σκυλί είναι πολύ δυνατό.[-o<Θα προσεύχομαι για να γίνει καλά.Περιμένω νέα του.