Υιοθεσια κανε κορσο


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
Καλώς την δέχτηκες!
Μία συμβουλή: Προσοχή στο γλιστερό πάτωμα των φωτογραφιών, σύμφωνα με όσα έχω διαβάσει είναι ένας από τους βασικούς παράγοντες που ευθύνονται για την εκδήλωση δυσπλασιών
 
  • Like
Reactions: cygor


cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
κουκλα να την χαιρεσαι!!
για αρχη δεν χρειαζεται να τη ζοριζεις αν φοβαται σκυλους ηχους και οτιδηποτε αλλο, χαλαρα, οσο μεγαλωνει και εκτιθεται σε "κινδυνους" θα αδρανοποιηθει σε αυτους, κατα δευτερον κρατα την fit, οχι υπεβολικα ταισματα τωρα που ειναι μικρουλα να μην ζοριζονται κοκκαλα και αρθρωσεις, για τις λειες επιφανειες θελει λιγο προσοχη καλυτερα να μην τρεχει σε αυτες, ειδικα οταν ειναι βρεγμενες κρατα την μακρυα

και παλι καλοτυχη να ειναι
 


Firefighter

Member
28 Απριλίου 2016
21
10
43
Ευχαριστω πολυ παιδια!ναι προσεχω οταν την παιζω να μην γλιστραει καθολου.καμια φορα βεβαια να πω την αμαρτια μου τρωει καμια τουμπα αλλα γενικα προσεχω πολυ.την προηγουμενη εβδομαδα που πηγαμε κτηνιατρο 10 εβδομαδων ηταν 10 κιλα πολλα η' λιγα δεν ξερω παντως της δινω μετρημενες ποσοτητες.
 


cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Ευχαριστω πολυ παιδια!ναι προσεχω οταν την παιζω να μην γλιστραει καθολου.καμια φορα βεβαια να πω την αμαρτια μου τρωει καμια τουμπα αλλα γενικα προσεχω πολυ.την προηγουμενη εβδομαδα που πηγαμε κτηνιατρο 10 εβδομαδων ηταν 10 κιλα πολλα η' λιγα δεν ξερω παντως της δινω μετρημενες ποσοτητες.
δεν εχω θεμα με τις τουμπες, κυριως τα πισω ποδια δεν θελουμε να ανοιγουν και αυτο συμβαινει στο παιχνιδι σε γλυστερες επιφανειες, αν το δεις και συμβαινει κοβεις το παιχνιδι και συνεχιζεις σε μια επιφανεια πιο τραχεια, εν αναγκη ριχνε μια μοκετουλα εκει που κανει τα τσαλιμια της και να την σηκωνεις οταν δεν χρειαζεται
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Να το χαίρεσαι το κουτάβι σου @Firefighter
Να σου ζήσει με υγεία, πολλά πολλά χρόνια. Τελικά η έρευνα σου, σε ποιανού εκτροφείου την πόρτα, σε έβγαλε?
 
  • Like
Reactions: TARA and stamatia




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU