Φίμωση;


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Μακαρι το μοναδικο προβλημα που θα αντιμετωπισουμε να ειναι αυτο...

Φιμωση? στο σκυλο? ομολογω οτι δεν το ειχα ξανα ακουσει ποτε!
Ο μικρος μας λοιπον ειχε φιμωση το ειδαμε το φτιαξαμε και στην ουσια το μονο που πρεπει να κανουμε ειναι ''γυμναστικη'' για να μην ξανα κλεισει :rolleyes:

Το εχει ξανα συναντησει κανεις? Κουφαθηκα λιγο γι'αυτο και το παραθετω!

Λιγο off topic αλλα η αληθεια ειναι οτι γελαω πολυ με το μπαμπα μου που κοντεψε να λυποθιμησει και την ωρα που το εφτιαχνε ο γιατρος αλλα και καθε φορα που με βλεπει να το ''βγαζω'' :p
 




MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Η φιμωση ειναι οταν το πεος δεν μπορει να βγει απο το δερμα... Το παθαινουν και τα μικρα αγορακια μερικες φορες!

εδω μπορεις να δεις τι ακριβως ειναι (για ανθρωπους βεβαια αλλα το ιδιο ειναι : http://w4u.eexi.gr/~mertz/fimosi.htm
 
Last edited:




MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Εμας το καταλαβε ο κτηνιατρος οταν τον εξετασε...
Απο κει και περα παρατηρησε τον αν το βγαζει μονος του (το κανουν συχνα δν ξερω για ποιο λογο) η προσπαθησε να του το βγαλεις εσυ :rolleyes: ναι ξερω ακουγεται περιεργο αλλα μπορεις! ;)
 


Pintsie

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
Βγάζει ένα ροζ πράγμα τριγωνικό. :$
Αυτό είναι;
μήπως δεν πρέπει να είναι τριγωνικό;;;
 








chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
χαχα! Οχι καθολου μια χαρα ειναι ενα ραμμα εχει μονο που θα πεσει μονο του και εγω εχω ''δουλεια'' μεχρι να επουλωθει τελειως :D χαχα
Xaxaxaxaaaaaaa...συγνώμη που γελάω. μη με παρεξηγήσεις, αλλά .... :D :D :D
Είμαι σίγουρη ότι είναι ενας πολύ ευτυχισμένος σκύλος!!! ΧΑαχαχαχαχχΧαχααααα....
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.655
7.765
ΜΑΝΟΥ κοπέλα είσαι...χαχαχααααααααα!!!!
Περαστικά σας αν και κάτι μου λέει ότι ο σκύλος δεν βιάζεται αν γίνει καλά!
Δεν το έχω ξανακούσε σε σκύλο οχι, και πάλι περαστικά ! :)
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ποσο μηνων ειναι ο σκυλος ??
Εαν ειναι κουταβος με καθημερινη "εκγυμναση" θα λυσει το θεμα :D :p
 


russellKind

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
948
4
Γιατι δεν τον εκπαιδευεις μεσω εκπαιδευτη να αυτοικανοποιειται μονος του?Χαχαχα...:D
 






MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Ποσο μηνων ειναι ο σκυλος ??
Εαν ειναι κουταβος με καθημερινη "εκγυμναση" θα λυσει το θεμα :D :p
Ειναι 4 μηνων ο μικρος... Ναι ναι ξερω με ενημερωσε και ο κτηνιατρος μια φορα την ημερα αυτη τη δουλεια κανουμε...

Γιατι δεν τον εκπαιδευεις μεσω εκπαιδευτη να αυτοικανοποιειται μονος του?Χαχαχα...:D
χαχαχαχα μωρε λεεες??? γινεται?

Θα μπορουσες να του παρεις και φουσκωτη σκυλιτσα.:D:D:D:D:D:D
χαχααχαχαχα σαν αυτο που ειχε ανεβασει δεν θυμαμαι ποιος με διαφορα περιεργα αντικειμενα με σκυλους... δν ειναι κακοοοο χαχαχαχα :p


Παιδια δεν παρεξηγωμ κανεναν εχω ριξει τοσο γελιο κ εγω που δε φανταζεστε... Το αγορι μου με εχει τρελανει στο δουλεμα ο πατερας μου λυποθιμαει περιπου και ο ραμον κααααθετε και το φχαριστιεται χαχαχαχαχα :)
 


sevah

Well-Known Member
29 Μαϊου 2009
1.543
4
Ιωαννινα
Ειναι 4 μηνων ο μικρος... Ναι ναι ξερω με ενημερωσε και ο κτηνιατρος μια φορα την ημερα αυτη τη δουλεια κανουμε...



χαχαχαχα μωρε λεεες??? γινεται?



χαχααχαχαχα σαν αυτο που ειχε ανεβασει δεν θυμαμαι ποιος με διαφορα περιεργα αντικειμενα με σκυλους... δν ειναι κακοοοο χαχαχαχα :p


Παιδια δεν παρεξηγωμ κανεναν εχω ριξει τοσο γελιο κ εγω που δε φανταζεστε... Το αγορι μου με εχει τρελανει στο δουλεμα ο πατερας μου λυποθιμαει περιπου και ο ραμον κααααθετε και το φχαριστιεται χαχαχαχαχα :)
Κάτι δεν έχω καταλάβει σωστά. Ο Ραμόν έκανε την επέμβαση και είναι με ράμμα στο τσουτσούνι του και εσένα σου είπε ο γιατρός να τον ικανοποιείς με το χέρι???? Από όσο γνωρίζω στους ανθρώπους τουλάχιστον δεν επιτρέπετε σεξ μέχρι να φύγουν τα ράμματα. Το ξέρω επειδή είχε φίμωση ένας φίλος μου και έκανε την επέμβαση. Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο να είναι αλλιώς τα πράγματα για τους σκύλους????
Προς τι η ανάγκη της "γυμναστικής"?????
 
Last edited:




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Κάτι δεν έχω καταλάβει σωστά. Ο Ραμόν έκανε την επέμβαση και είναι με ράμμα στο τσουτσούνι του και εσένα σου είπε ο γιατρός να τον ικανοποιείς με το χέρι???? Από όσο γνωρίζω στους ανθρώπους τουλάχιστον δεν επιτρέπετε σεξ μέχρι να φύγουν τα ράμματα. Το ξέρω επειδή είχε φίμωση ένας φίλος μου και έκανε την επέμβαση. Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο να είναι αλλιώς τα πράγματα για τους σκύλους????
Προς τι η ανάγκη της "γυμναστικής"?????
Eαν ειναι κουταβος διορθωνεται το θεμα δια της χειρονακτικης μεθοδου... δε χρειαζεται χειρουργειο....
Και στους ανθρωπους αν εχεις ακουσει στα αγορακια μωρα οι μαμαδες κανουν το ιδιο αν διαπιστωθει μια "στενοτητα"...