Φιλάτε το σκύλο σας;

Φιλάτε το σκύλο σας;

  • Συνέχεια

    Votes: 234 64,8%
  • Μερικές φορές

    Votes: 104 28,8%
  • Ποτέ

    Votes: 23 6,4%

  • Total voters
    361



mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.663
19.899
Εννοείται.
Στην μυτόγκα (στην ράχη όχι στην άκρη) και στο κούτελο.
 


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
φυσικα!δινω παιρνω
αν και σε ενα αλλο θεμα καποιος το ειχε πει
οταν μετα σκεφτομαι που εχει βαλει την μουρη του στην βολτα
μου ερχεται καπως!
 


valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Εμεις ανταλλασσουμε γλωσσοφιλα, σοβαρα.
Δυστυχως, οι γυρω μας αηδιαζουν....αλλα τι να κανουμε τωρα, αυτα εχει η ζωη!
Τα ξενα σκυλακια απλα αφηνω να μου γλειφουν το προσωπο και το στομα, δεν ανταποδιδω χαχα
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Συνεχως!
Η Ιρινα αν δεν παρει τα καθιερωμενα φιλακια της καθε μερα μελαγχολει!
 










vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.079
Athens
Εννοείται! Από γλωσσόφιλα, κούτελο, μάγουλα, στόμα, ζάρες, μπουτάρες (στην Κάρλα ειδικά που είναι πληθωρική γκόμενα)! :D
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.821
5.050
patra
grdane.blogspot.com
χμ... εγω παλι εδώ κανω διακρισεις....
στον μπρουνο οχι.... μλιαχ...
στον εκτωρα οχι μπλιαχ....
στον αλντο ναι,
στον μπαντυ χμ.... αν ξεχαστω....
στην φορτουνα... και να μην ηθελα.....
 


ninoula

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2010
149
1
Κομοτηνή
συνέχεια τον φιλάω στα μαγουλάκια και στο κούτελο και στην μουσούδα του...και ο ίδιος ανταποδίδει....:D:D:D
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Καθε μερα μου γλειφουν ενας ενας το πηγουνι και κανουν και πως το δαγκωνουν(ολα εκει)και μετα με καθαριζουν απο τσιμπουρια και ψυλους,αυτο σημαινει οτι με τα τεραστια κεφαλια τους πιανουν το δερμα μου λες και με λαβιδα χειρουργου μιλαμε χιλιοστα και τραβανε γαζωνουν ,ο πονος ειναι αφορητος,τον χειμωνα πιανουν ρουχα μονο ευτυχως,και οταν το κανουν νομιζουν οτι πρεπει να πω και ευχαρστω και με κοιταζουν στα ματια κανοντας το.
 




nacho_DL

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2010
615
3
Αθηνα - Moσχατο
Σιγα μην τον φιλαω...με φιλια πως θα γινει δολοφονος να τους τρωει ολους??..

Παντως εχω μια σοβαρη απορια και διαφωτιστε με παρακαλω.
Οσοι τους φοραμε scalibor και τους βαζουμε αμπουλες , και ειμαστε πολλοι, ποσο ασφαλες ειναι να τρωμε ολα αυτα τα χημικα?
Το λεω γιατι διαβαζοντας τις οδηγιες του scalibor μασησα λιγο ειναι η αληθεια....
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
το σαρκοβορο καβαλιερακι μου το φιλαω τοσο που τρωω τριχες της ωρες ωρες. την αβαπαααααααω! οταν ομως εκεινη με γλειφει σε πληγες που εχω πχ απο τσιμπηματα κουνουπιων και με κοιταζει, ειλικρινα νιωθω τοσο λιγη μπροστα στη δικια της αγαπη.
τη φιλαω καθε μερα, αρκετες φορες μεσα στη μερα ερχεται εκεινη κ με φιλαει βασικα. θα μπορουσα να τη φιλαω για παντα αν δεν ειχα την υποψια οτι μετα δεν θα εχουν αξια και σημασια τα φιλακια μου.
 


ninaioanna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2009
332
1
Το δικο μου το δικιλο πατσαβουρακι ερχεται και κουρνιαζει, οταν καθομαι στον καναπε, στο μπουστο μου (το κομματι μεταξυ λαιμου και στηθους). Οποτε τα αυτακια και το λαιμακι της ειναι αμεσα προσβασιμα. Ετσι, οση ωρα καθεται εκει, της δινω φιλακια ανα 2-3 λεπτα. Ειδικα οταν την εχω χτενισει και της εχω βαλει το λαδακι για το τριχωμα, μυριζει σαν καραμελα, οποτε χειροτερευει το πραγμα.

Εκεινη ανταποδιδει, καθαριζοντας μου τα αυτια και το πηγουνι. Επισης της αρεσει να με φιλαει και στο στομα, αλλα εγω δεν πολυκαθομαι.
 
Last edited:


alexkouts

Well-Known Member
1 Σεπτεμβρίου 2009
416
0
Βόλος
και εμεις φιλιομαστε καθημερινα!
δεν εχω προβλημα με σιχαμαρα γιατι σκεφτομαι τοσο κοσμο φιλαμε καθε μερα ή κανουμε χειραψια, που ξερουμε οτι αυτοι ειναι καθαροι?
 


ninaioanna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2009
332
1
Ερωτηση: καταλαβαινουν οτι τα φιλια μας ειναι εκδηλωση αγαπης? Η τι καταλαβαινουν?
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.135
Μηνύματα
896.081
Μέλη
19.947
Νεότερο μέλος
Isabelmysa