Φοίβος ο πανέμορφος


Ilias12345

Member
10 Νοεμβρίου 2021
7
7
29
Καλησπερα σε ολους.Πριν καποιους μηνες βρηκα στο γυρισμο μου προς Αθηνα, ενα κουταβακι περιπου 2 μηνων.Το πηρα αμεσως γιατι ηταν μωρακι και ηταν και σε ασχημη κατασταση.Το πηγα στον κτηνιατρο αμεσως και εκει μου ειπε οτι εχει ψωρα η οποια θα κανει ενα διμηνο,να περασει.Ειπα οτι προς το παρον θα το φιλοξενησω,στο σπιτι προς δυσκολια μου γιατι εχω ηδη ενα ακομη σκυλο αρσενικο που δεν ενθουσιαστηκε καθολου στην ιδεα, να εχουμε ενα αρσενικο κουταβι σπιτι.Τελοσπαντων περασαν οι 2 μηνες,του εκανα και τα εμβολια και ειπα μολις ανοιξουν λιγο τα πραγματα με τον κορωνοιο να ξεκινησω τις προσπαθειες για υιοθεσια.
Ετσι λοιπον ειπα να γραψω και εδω για οποιον ενδιαφερεται.
Το σκυλακι πια ειναι περιπου 10 μηνων,ειναι ημιαιμο τσοπανοσκυλο και ο γιατρος ειπε οτι θα γινει περιπου 30-35 κιλα.Ειναι πολυ ομορφος,γλυκος και αρκετα παιχνιδιαρης.Του εχω κανει ολα του τα εμβολια και εχει και βιβλιαριο υγειας.Ειναι ολοκληρος λευκος και τον εχω ονομασει Φοιβο.Οποιος ενδιαφερεται να υιοθετησει ενα αξιαγαπητο πλασμα σαν αυτο ας μου στειλει ενα μηνυμα για να στειλω και φωτο να τον δει.Μενω Αθηνα αλλα μπορω να τον στειλω οπουδηποτε στην Ελλαδα με δικα μου εξοδα.Το σκυλι ειναι υγιεστατο και τα παει πολυ καλα με ολους.