Φοβική συμπεριφορά(?) και διαρροια


Status
Κλειδωμένο θέμα


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Μονο που στους σκυλους κοιτας τους γεννητορες γιατι θες/προσπαθεις για το καλύτερο (κυριως στο θεμα της υγείας) του κουταβιου που θα σε συντροφεύει για τα επομενα 8-10-12+ χρόνια (κ σαυτο δλδ,θεμα εγωισμου δικου μας ειναι,αμα το καλοσκεφτεις...)
Προσδοκας δλδ αν ειναι "αξιοι" οι πρόγονοί αλλο τοσο "αξιο" ναναι κ το κουταβι...

Να'σαι ομως ενας λαλακας κ μισός,
ενα γιδι πως να στο πω?να σε ρωτανε για τη μαχη της Σαλαμινος κ να νομιζεις οτι ειναι καποια καφετερια,9/10 προτάσεις σου ναναι ντιπ ανορθογραφες,
τελευταια φορα που ξεφυλλισες κατι να ηταν ο Γαύρος,κλπ κλπ κλπ
αλλα αμα καποιος τα υποδειξει ολα αυτά με περίσσιο θράσος να πεταγεσαι σα ελατηριο κ με στομφο να διατεινεσαι "ρε ξερεις ποιος ειμαι εγω?
που αμα δεν ημασταν οι Ελληναράδες ακόμη πανω στα δέντρα θασασταν!"

Ναι ρε φιλε,οι πρόγονοί σου,
ναι ηταν μαγκες καραμπουζουκληδες κ τους χρωστάει ολος ο πλανητης,
εσυ ρε βόδι τι μιλας,κ τι ζητάς?
τι εχεις προσφέρει εσυ?
για ποσο θα καρπωνεσαι οσα πρόσφεραν οι προγονοι σου?
Που θα ρθει η ωρα που θα τριξουν τα κοκκαλα ολων των προγόνων αμα βλεπουν τα χαΐρια μας τοσο δυνατα που θα κανει σεισμο 9 ριχτερ κ βαλε ( να μη μεινει τιποτα ορθιο!)

Κ αυτοι που περιγραφω ειναι η πλειοψηφία

Ειναι σα κατι σκατοψυχες γριες που καθολη τη διαρκεια της ζωης τους ηταν αρχικαριες του κέρατά,αλλα στα τελευταία τους ξαφνικα το γυρνανε στον Χριστιανισμο κ που τις βρισκεις που τις χανεις χωμενες σε καποια Εκκλησία ειναι...

Η υποκρισια
 


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
Να τα σκυλιά με το δυνατότερο δάγκωμα..ούτε εμένα μου αρέσουν ότι είναι τουρκικά αλλά τι να κάνουμε..
Ούτε τούρκικα είναι, ούτε αυτά με το δυνατότερο δάγκωμα.....

@AGRIAN
Αυτο το διαχωρισμο με βαση τους ορισμους τον εχεις ξανακανει αν δεν κανω λαθος.
Αφού τα ξέρεις, τι με βάζεις και τα ξαναγράφω ; λολ

Μαζι σου αλλα ...μηπως διυλιζεις τον κωνωπα;
Απλά (προσπαθώ να) ακριβολογώ. Αλλιώς η σύγχυση θα μας καταστρέψει.

Περισσοτερες πληροφοριες πιστευω μπορει να σου δωσει ο @Kouros που σημερα δηλωσε ρατσιστης, και πριν μερικες μερες οπαδος της παραδοσιακης ΚΑΛΗΣ δεξιας...
Στα δικά μου μάτια, εσύ, η Μαρία Ήρα, ο ασμ κ.α. είστε περισσότερο "ρατσιστές" από τον κούρο. Η σύγχυση που λέγαμε....

@Μαρια&Ηρα ποιός σου είπε και σε κορόϊδεψε οτι όλοι έχουμε τους ίδιους προγόνους ; Το δέντρο κρίνεται από τους καρπούς του.

Τέλος κι από μένα σ' αυτό το τεράστιο οφ τοπικ.
 
  • Like
Reactions: zenio


Kouros

Banned
Banned
25 Μαρτίου 2014
757
529
Ούτε τούρκικα είναι, ούτε αυτά με το δυνατότερο δάγκωμα.....


.
Εντάξει ας πούμε ότι είναι κουρδικά..Γιάννης Γιαννάκης...
Και ναι είναι αυτά με το μεγαλύτερο δάγκωμα..και όταν λέμε δάγκωμα εννοούμε δάγκωμα (ζημιά) όχι κράτημα..
Ο φαινότυπος του λύκου μέσα σε αυτά τα σκυλιά ίσως κάνει τη διαφορά
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Εξήγησέ μου πώς γίνεται να μην είσαι ρατσιστής αλλά να θέλεις και να έχεις σκύλο ράτσας, τον οποίο μάλιστα τον έψαξες γενεές 14, να είναι καλά τα αίματα, κλπ.Είσαι ρατσιστής με τους σκύλους αλλά όχι με τους ανθρώπους, ε ; Παρατηρώ μία μικρή, τόση δα, αντίφαση ή κάνω λάθος ;..
Καμιά αντίφαση.
Καλως η κακός ο σκύλος και το κάθε ζώο γενικότερα που βρίσκεται δίπλα στον άνθρωπο είναι για να εκτελεί κάποια εργασία είτε πραγματική εργασία είτε σύντροφια. Με λίγα λόγια είναι ένα εργαλείο. Το ζώο αυτό για να ανταπεξέλθει στην εργασία πρέπει να πληρεί κάποια χαρακτηριστικά και σύμφωνα με αυτά επιλέγεται το ζώο.
Το να είμαι λοιπόν ρατσιστής με τα ζώα σύμφωνα με τον ερμηνεία που δίνεις στον ορό ρατσισμός δεν με κάνει ταυτόχρονα και ρατσιστή με τους ανθρώπους με την ερμηνεία που δίνει στον ορό ρατσιστής το 99.99999% των ανθρώπων.
Όποτε καμιά αντίφαση.

Και για του λόγου το αληθές έλα με αποκαλέσεις ρατσιστή και στην συνέχεια δωσ'μου αυτή την εξήγηση για το τι ενοουσες
Στην αρχική - και σωστή - εκδοχή της, ως ρατσισμός (φυλετισμός επί το ελληνικότερον) ορίζεται η θέση οτι υπάρχουν φυλές, με ιδιαίτερα και κληρονομούμενα χαρακτηριστικά η κάθε μία. Αυτό ισχύει είτε μιλάμε για σκύλους, γάτες. άλογα, ανθρώπους, καναρίνια κλπ κλπ (κάποιος θα συμπεριλάμβανε και τα ηλιακά συστήματα, τους γαλαξίες κ.α. αλλά θα πήγαινε πολύ μακριά η κουβέντα). Πρόσεξε τις σημαντικές λέξεις : ύπαρξη, διαφορά, κληρονομικότητα. Καμία αναφορά σε υπεροχή της μιας ή της άλλης, ανώτερη, κατώτερη, καλύτερη, χειρότερη κλπ. Πολλώ δε μάλλον σε καταπίεση, πογκρόμ κ.λ.π. Με την έννοια και το περιεχόμενο αυτό, η ίδια η φύση είναι "ρατσιστική" γιατί αυτή δημιούργησε τις φυλές (όπου επενέβη ο άνθρωπος, στα σκυλιά ιδίως, τα έκανε μαντάρα) κι όποιος θέλει σκύλο συγκεκριμένης ράτσας και το ψάχνει, ναι είναι ρατσιστής γιατί απλά αποδέχεται τις ράτσες, τη διαφορετικότητά τους, το κληρονομίσιμο των χαρακτηριστικών τους. Αυτό ακριβώς που είναι η ουσία του ρατσισμ
Και εγώ θα σου ζητήσω συγγνώμη που πριν προλάβεις να μου εξηγήσεις τι εννοείς εγω σου έσπασα το κεφάλι επειδή με χαρακτηρισες ότι είμαι κάτι που το θεωρώ ότι χειρότερο.

Υ.Γ: το ότι τα μισά θέματα στο φόρουμ καταλήγουν να συζητιέται πολιτική και ρατσισμός (ρατσισμός όπως τον εννοεί η συντριπτική πλειοψηφία και όχι εσύ agrian) το θεωρώ κατάντια και είναι κρίμα για αυτό το φόρουμ.
ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ
 
  • Like
Reactions: Asmodeus and zenio


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Αυτό που έχουμε προξενήσει στους κύνες πλησιάζει σε ερμηνεία στο όραμα που είχε ένας τρελός(?) στα μέσα του περασμένου αιώνα για καθαρή φυλή, στην διαπραγμάτευση/διαχείρηση των χαρακτηριστικων καθώς και στην διαιώνιση/διατήρηση τους και όχι τόσο στον ρατσισμό με την έννοια που το παρουσιάζουμε τα τελευταία 4-5-6 χρόνια λόγω...εισροών-εκροών!

:rolleyes:

Υ.Γ.: Μην το συνεχίζετε, κοντεύει να με πιάσει διάρροια!
 
Last edited:


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
........ με την ερμηνεία που δίνει στον ορό ρατσιστής το 99.99999% των ανθρώπων .......
εγω σου έσπασα το κεφάλι ......
ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ
Τοτε εσυ εισαι ο ρατσιστης και μαλιστα με την εννοια που δινει το 99.99999 % των ανθρωπων καθως προαγεις τη βια και το μισος σπαζοντας κεφαλια αυτων που εχουν απλα αντιθετη αποψη με σενα.
Τελικα οντως, ο χειροτερος ρατσισμος ειναι ο αντιρατσισμος.

Στο ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ συμφωνω οσο δεν φανταζεσαι.

Ξεκολα λοιπον και για αρχη σκεψου. Δεν ειναι τοσο επικινδυνο οσο νομιζεις. Ειναι περισσοτερο.
 
  • Like
Reactions: Kouros


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Τοτε εσυ εισαι ο ρατσιστης και μαλιστα με την εννοια που δινει το 99.99999 % των ανθρωπων καθως προαγεις τη βια και το μισος σπαζοντας κεφαλια αυτων που εχουν απλα αντιθετη αποψη με σενα.
Τελικα οντως, ο χειροτερος ρατσισμος ειναι ο αντιρατσισμος.

Στο ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ συμφωνω οσο δεν φανταζεσαι.

Ξεκολα λοιπον και για αρχη σκεψου. Δεν ειναι τοσο επικινδυνο οσο νομιζεις. Ειναι περισσοτερο.
Αλλά ντάλα της Παρασκευής το γάλα.
Από που προκύπτει ότι ότι προαγω την βία και θέλω να σπάσω τα κεφάλια όσων έχουν αντίθετη άποψη με εμένα; (Ίσα ίσα που μου αρέσει η αντίθετη άποψη) επειδή έγραψα ότι αν κάποιος με βρίσει χυδαία θα του σπάσω το κεφάλι;
Ότι να ναι. Πραγματικά ότι να ναι.
Θα μπορούσα να απαντήσω αναλυτικά και με επιχειρήματα αλλά δεν το κάνω1ον γιατί δεν έχει κάνα νόημα να απαντάω σε όποιον πιάνεται από μια ατάκα (ενώ για την ουσία δεν λέει τίποτα) και διαστρεβλωνει εντελως το νόημα αυτών που εγραψα και 2ον το θεμα είναι για φοβίκες συμπεριφορες και όχι για πολιτική και ρατσισμό.
Καληνύχτα

Υ.Γ: το να κάνεις παράθεση σε μερικές ατάκες από το μήνυμα μου για να δώσεις την ερμηνεία που θέλεις εσύ και όχι το πραγματικό νόημα είναι.... Καλύτερα μην το χαρακτηρισω
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Asmodeus


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Το πρότυπο είναι η εναρμόνιση με τα θέλω μιας μερίδας κριτών που σκοπό έχουν μόνο την αύξηση των ΠΩΛΗΣΕΩΝ του συγκεκριμένου εμπορικού προϊόντος..Για αυτό και οι οποιασδήποτε αλλαγές γίνονται έχουν γνώμονα ΑΥΤΟ και όχι την ουσιαστική απόδοση της εκάστοτε ράτσας..(εξαίρεση αποτελούν τα κυνηγετικά clubs με κλειστές εκτροφές αφού εκεί έχουμε να κάνουμε με εκτροφές εργασίας).
Τα "καλύτερα" του κόσμου είναι show σκυλάκια που στην καλύτερη ίσως γαυγισουν..παρόλαυτα είναι όμορφα και χαριτωμένα και ίσως καταφέρουν να πετύχουν τον σκοπό τους..να κερδίσουν μετάλλια και κονκάρδες με σκοπό να αυξήσουν το βάρος του pedigree τους και την τσέπη και τις πωλήσεις του εκτροφέα τους...
@Asmodeus Πετα οτι αλλο σου ειπε.Αλλα αν πεταξεις και αυτο.ΕΧΑΣΕΣ.
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Το να γυριζουν ολες οι συζητήσεις σε κοινωνικοπολιτικο επιπεδο ειναι σημειο των δύσκολων καιρων....οταν ολες οι πλευρες της καθημερινότητας σου πασχουν,το μεταφερεις κ το ξεσπας παντου.....η μη συμμορφωση με κανονες ειναι γιατι αφορμες ψάχνουμε ολοι να πουμε το μακρυ κ το κοντο μας λες και ετσι επαναστατουμε εναντια σε οτι συμβαινει, εκτονώνουμε οτι υπάρχει μεσα στο καθενα για λιγο κ προχωραμε παρακάτω... ειναι ασχημο για το φορουμ;; ναι πολυ.... και εδω ομως υπαρχει ανθρώπινη επαφή τροπον τινα αρα λογικο δυστυχώς κ να ξεφεύγει η συζήτηση, ειδικα μετα απο συνεχόμενες προκλησεις με αναφορες εμετικων αντιληψεων...
 


Kouros

Banned
Banned
25 Μαρτίου 2014
757
529
Το να γυριζουν ολες οι συζητήσεις σε κοινωνικοπολιτικο επιπεδο ειναι σημειο των δύσκολων καιρων....οταν ολες οι πλευρες της καθημερινότητας σου πασχουν,το μεταφερεις κ το ξεσπας παντου.....η μη συμμορφωση με κανονες ειναι γιατι αφορμες ψάχνουμε ολοι να πουμε το μακρυ κ το κοντο μας λες και ετσι επαναστατουμε εναντια σε οτι συμβαινει, εκτονώνουμε οτι υπάρχει μεσα στο καθενα για λιγο κ προχωραμε παρακάτω... ειναι ασχημο για το φορουμ;; ναι πολυ.... και εδω ομως υπαρχει ανθρώπινη επαφή τροπον τινα αρα λογικο δυστυχώς κ να ξεφεύγει η συζήτηση, ειδικα μετα απο συνεχόμενες προκλησεις με αναφορες εμετικων αντιληψεων...
Εχεις απολυτο δικιο...γιαυτο πρεπει να προσπαθουμε να γυριζουμε το θεμα παλι στα σκυλια..
Εμετικες αντιληψεις οπως τον φασισμο που πρεσβευει η αριστερα και ο κομμουνισμος εννοεις προφανως..γιατι κατι τετοιο ειναι αυτονοητο..
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Εχεις απολυτο δικιο...γιαυτο πρεπει να προσπαθουμε να γυριζουμε το θεμα παλι στα σκυλια..
Εμετικες αντιληψεις οπως τον φασισμο που πρεσβευει η αριστερα και ο κομμουνισμος εννοεις προφανως..γιατι κατι τετοιο ειναι αυτονοητο..
Εμετικες αντιληψεις οπως το φασισμο γενικοτερα!!!!!το χρωμα του με αφήνει παγερα αδιάφορη..... εμετικες οπως τον ρατσισμό με την εννοια τη popular οχι του agrian.... εμετικες οπως ο σεξισμος.....εμετικες οπως ο φαλοκρατισμος.....εμετικες οπως της πρεσβεύει η παλια καλη δεξια....η παλια καλη αριστερα....η παλια καλη στο κέντρο η μακρύτερη.....οτιδηποτε παλιο που δεν ηταν καλο κ το βαφτισαμε ετσι γιατι ετσι μας το εδωσαν να το φαμε οι παλιοι κ τωρα το καναμε παντιερα κ προχωραμε....

Δεν ειναι κακο κουρος να εισαι ανοιχτομυαλος!!Δεν ειναι κακο να εισαι γυναικα!!!!!!!δεν ειναι κακο να μην ξερνας στη θεα του μαυρου κοκκινου κιτρινου δερματος!!!!!!δεν ειναι κακο να εισαι ομοφυλοφιλος!!!!!!δεν ειναι κακο να πιστευεις στη δικαιοσύνη!!!!!δεν ειναι κακο να μην εχεις φονικα ενστικτα απεναντι σε καθετι διαφορετικο!!!!!!

Οι ιδεολογιες ολες απετυχαν!!!!!ο καθεναε κραταει οποια του επιτάσσει η λογικη του κ η ηθικη του.δημοκρατικό δικαιωμα.τελος. το λαθος ειναι η επιβολη και μονο!!!!!!!!

Αν κλεισεις τα μάτια σουκ σου δωσωνα πιάσεις ενα χερι ενα προσωπο ενα κορμιδεν θα καταλαβεις το χρωμα του!!!!! Ειμαστε ολοι ιδιοι!!!!!!

Το οτι γεννήθηκα γυναικα με κανει μεχρι κ ανωτερη απο σενα οχι κατωτερη. Συναισθηματικα μπορω να φτασωσε σημεία που δεν μπορείς να φανταστεις κ αυτο κυριε ειναι η μαγκια μου οχι η αδυναμία μου!!!!!!

Ελπιζω να τα καλυψα ολα..... εισαι μακραν το μεγαλυτερο τρολ που εχει περασει απο το φορουμ......
 




Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Κρίμα το θέμα το οποίο πήγε απατο RIP...
Το τι χρώμα έχει ο κάθε άνθρωπος σίγουρα δεν επηρεάζει το ποιόν του..
Το επηρεάζει όμως κατά πολύ η καταγωγή του...Όταν ολοκλήρος ο πολιτισμός σ είναι εμποτισμένος με μισογυνισμό είναι λογικό να γίνεις μισογύνης γτ δεν βλέπεις κάτι κακό σε αυτό..Όταν ο Αφγανός βλέπει τη μητέρα του και τη γιαγιά του να τρώνε ξύλο όλη την ημέρα και να λιθοβολούν ταινία θεωρείται ότι θα σεβαστεί την Ελληνίδα η την Γερμανίδα??
Όταν ο Σομαλός εχει μάθει από μικρό παιδί το ότι να σκοτώνει η να κλέβει είναι καλό τι πιστεύετε ότι θα κάνει??
Όλα αυτά δεν έχουν θέμα με το χρώμα ή τα γονίδια...έχουν να κάνουν με τον τρόπο που έχει μεγαλώσει ο καθένας...
Για να μη παρεξηγηθω κ ο Έλληνας κ ο Γερμανός μπορούν να τα κάνουν όλα με την ίδια ευκολία κ ίσως ακόμη μεγαλύτερη βιαιότητα..αλλά αυτό δείχνει ένα προβληματικό άτομο..

Για τους προηγούμενους είναι απλά κάτι φυσιολογικό.. δεν κάνουν ούτε κάτι κακό ούτε κάτι ανήθικο σύμφωνα με τα δικά τους μέτρα ή σταθμά...Για να το κάνω ακόμα πιο κατανοητό ...αν πάρουμε δύο δίδυμα παιδάκια από το Αφγανιστάν και δώσουμε το ένα σε μια οικογένεια στην Σουηδία και το άλλο μείνει εκεί πιο από τα δύο πιστεύεται ότι θα δείχνει μεγαλύτερο σεβασμό??
Δεν είναι θέμα ρατσισμού ..όπως ο Έλληνας έχει στη κουλτούρα του να καπνίζει όπου βρει έτσι έχει ο Άγγλος να πίνει τσάι στις 5 κλπ κλπ...
Επειδή ασχολήθηκα πολύ με το Αφγανιστάν έχω να πω ότι μέχρι το 1960 δεν είχαν τπτ να ζηλέψουν από το Παρίσι και το Λονδίνο...
Μετά κάποιος ανέτρεψε τη μεσοαστικη τάξη και έφερε τους Ταλιμπάν...οι Αφγανοί λοιπόν δεν γεννήθηκαν μισογύνηδες λόγο γενετικης βλάβης αλλά επί σκοπού..
 
  • Like
Reactions: Kouros


Kouros

Banned
Banned
25 Μαρτίου 2014
757
529
Εμετικες αντιληψεις οπως το φασισμο γενικοτερα!!!!!το χρωμα του με αφήνει παγερα αδιάφορη..... εμετικες οπως τον ρατσισμό με την εννοια τη popular οχι του agrian.... εμετικες οπως ο σεξισμος.....εμετικες οπως ο φαλοκρατισμος.....εμετικες οπως της πρεσβεύει η παλια καλη δεξια....η παλια καλη αριστερα....η παλια καλη στο κέντρο η μακρύτερη.....οτιδηποτε παλιο που δεν ηταν καλο κ το βαφτισαμε ετσι γιατι ετσι μας το εδωσαν να το φαμε οι παλιοι κ τωρα το καναμε παντιερα κ προχωραμε....

Δεν ειναι κακο κουρος να εισαι ανοιχτομυαλος!!Δεν ειναι κακο να εισαι γυναικα!!!!!!!δεν ειναι κακο να μην ξερνας στη θεα του μαυρου κοκκινου κιτρινου δερματος!!!!!!δεν ειναι κακο να εισαι ομοφυλοφιλος!!!!!!δεν ειναι κακο να πιστευεις στη δικαιοσύνη!!!!!δεν ειναι κακο να μην εχεις φονικα ενστικτα απεναντι σε καθετι διαφορετικο!!!!!!

Οι ιδεολογιες ολες απετυχαν!!!!!ο καθεναε κραταει οποια του επιτάσσει η λογικη του κ η ηθικη του.δημοκρατικό δικαιωμα.τελος. το λαθος ειναι η επιβολη και μονο!!!!!!!!

Αν κλεισεις τα μάτια σουκ σου δωσωνα πιάσεις ενα χερι ενα προσωπο ενα κορμιδεν θα καταλαβεις το χρωμα του!!!!! Ειμαστε ολοι ιδιοι!!!!!!

Το οτι γεννήθηκα γυναικα με κανει μεχρι κ ανωτερη απο σενα οχι κατωτερη. Συναισθηματικα μπορω να φτασωσε σημεία που δεν μπορείς να φανταστεις κ αυτο κυριε ειναι η μαγκια μου οχι η αδυναμία μου!!!!!!

Ελπιζω να τα καλυψα ολα..... εισαι μακραν το μεγαλυτερο τρολ που εχει περασει απο το φορουμ......
Κατά πρώτον δεν είναι τρολ...
Κατά δεύτερον να είσαι σίγουρη ότι ο γραπτός λόγος με περιορίζει (και ο αντιρατσιστικος νομός..) να εκφράσω τις απόψεις μου..(δημοκρατία ε!) ,τετ Α τετ είμαι ποιο λαλιστατος να ξέρεις και ποιο εκφραστικός .
Κατά τρίτον δεν είπα ποτέ τίποτα για τις γυναίκες..αλλά αυτες οι αυταπάτες που έγραψες μόνο γέλιο δημιουργούν στο πρόσωπο μου...;+)
Και ΟΧΙ δεν είναι τα δάχτυλα του χεριού ίδια..ΟΧΙ Δεν θα μας εξισωσετε με όλους..

Και ΟΧΙ δεν τους συμπαθώ όλους..γιατί ούτε αυτοί με συμπαθούν..ούτε εσας....Είναι στη φύση του ανθρώπου να ξεχωρίζει ,να διαχωρίζει ,να διαλέγει ,να επιλέγει το ΑΡΙΣΤΟ και να απεχθάνεται το χείριστο..
Για αυτό ΛΑΤΡΕΥΩ τα σκυλάκια που έχουν τα κακαλα να ΜΗΝ είναι φιλικά με όλους.
Καλό είναι να το κλείσουμε εδώ...ας μην συνεχιστεί και αναλύσω παραπάνω τις παραγράφους σου ...

Και συγνώμη που δεν το παίζω κουλτουριαρης για να γίνω αρεστος...
Τέλος οφτοπικ..
 


Kouros

Banned
Banned
25 Μαρτίου 2014
757
529
Κατά πρώτον δεν είναι τρολ...
Κατά δεύτερον να είσαι σίγουρη ότι ο γραπτός λόγος με περιορίζει (και ο αντιρατσιστικος νομός..) να εκφράσω τις απόψεις μου..(δημοκρατία ε!) ,τετ Α τετ είμαι ποιο λαλιστατος να ξέρεις και ποιο εκφραστικός .
Κατά τρίτον δεν είπα ποτέ τίποτα για τις γυναίκες..αλλά αυτες οι αυταπάτες που έγραψες μόνο γέλιο δημιουργούν στο πρόσωπο μου...;+)
Και ΟΧΙ δεν είναι τα δάχτυλα του χεριού ίδια..ΟΧΙ Δεν θα μας εξισωσετε με όλους..

Και ΟΧΙ δεν τους συμπαθώ όλους..γιατί ούτε αυτοί με συμπαθούν..ούτε εσας....Είναι στη φύση του ανθρώπου να ξεχωρίζει ,να διαχωρίζει ,να διαλέγει ,να επιλέγει το ΑΡΙΣΤΟ και να απεχθάνεται το χείριστο..
Για αυτό ΛΑΤΡΕΥΩ τα σκυλάκια που έχουν τα κακαλα να ΜΗΝ είναι φιλικά με όλους.
Καλό είναι να το κλείσουμε εδώ...ας μην συνεχιστεί και αναλύσω παραπάνω τις παραγράφους σου ...

Και συγνώμη που δεν το παίζω κουλτουριαρης για να γίνω αρεστος...
Τέλος οφτοπικ.
 


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Ελπιζω να τα καλυψα ολα..... εισαι μακραν το μεγαλυτερο τρολ που εχει περασει απο το φορουμ......
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Τα ειπες ολα και μονο με αυτο!
Σε ευχαριστω που με εκανες και γελασα. Το θεμα για μενα κλεινει εδω εχω καλυφθει απο αυτο το quote
 


ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Το τι χρώμα έχει ο κάθε άνθρωπος σίγουρα δεν επηρεάζει το ποιόν του..
Το επηρεάζει όμως κατά πολύ η καταγωγή του...Όταν ολοκλήρος ο πολιτισμός σ είναι εμποτισμένος με μισογυνισμό είναι λογικό να γίνεις μισογύνης γτ δεν βλέπεις κάτι κακό σε αυτό..Όταν ο Αφγανός βλέπει τη μητέρα του και τη γιαγιά του να τρώνε ξύλο όλη την ημέρα και να λιθοβολούν ταινία θεωρείται ότι θα σεβαστεί την Ελληνίδα η την Γερμανίδα??
Όταν ο Σομαλός εχει μάθει από μικρό παιδί το ότι να σκοτώνει η να κλέβει είναι καλό τι πιστεύετε ότι θα κάνει??
Όλα αυτά δεν έχουν θέμα με το χρώμα ή τα γονίδια...έχουν να κάνουν με τον τρόπο που έχει μεγαλώσει ο καθένας...


Σωστά τα λέει ο Μαριος το πράμα εχει να κανει με την καταγωγή
του καθενός... αλλα να συμπληρώσω και το παραδειγμα του...
τι περιμένουμε να γίνει ο γιος ή ο εγγονός δοσιλογου ταγματασφαλητη της κατοχής τη σημερων ημέρα;
Μαααα.... οπαδός της χροισείς αβγύς εεεεε... το λιγοτερο....
 


Kouros

Banned
Banned
25 Μαρτίου 2014
757
529
Σωστά τα λέει ο Μαριος το πράμα εχει να κανει με την καταγωγή
του καθενός... αλλα να συμπληρώσω και το παραδειγμα του...
τι περιμένουμε να γίνει ο γιος ή ο εγγονός δοσιλογου ταγματασφαλητη της κατοχής τη σημερων ημέρα;
Μαααα.... οπαδός της χροισείς αβγύς εεεεε... το λιγοτερο....
Σωστό το παράδειγμα!Και για να συμπληρώσω και εγώ..θα γίνει ότι και ο απόγονος των κομμουνοσυμμοριτων και εαμοβουλγαρων..
Το πιθανότερο δηλαδή να καταλήξει αντιρρησίας συνείδησης,εγκληματίας ,προδότης ,πρεζακιας ,παράσιτο της κοινωνίας και αναρχομπαχαλακης που το παίζει επαναστάτης με τα λεφτά του μπαμπά και της μαμάς για να φανεί κουλτουριαρης ΜΠΑΣ και του κάτσει καμιά τελειωμένη γκόμενα....

Υγ.Να θυμίσω ότι τα ροτβάιλερ παραμένουν σκυλιά γερμανικής καταγωγής..έτσι για πούμε και κάτι ΟΝ στο τοπικ...
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Μμπππαααα,μη το λες...
Οι περισσοτεροι,νομιζω,ειναι απλα ανθρωποι αγράμματοι (κυριολεκτικα)

Θυμαμαι,οταν ειχαν πρωτοεμφανιστει στα πολιτικα δρώμενα,ειχα πιασει κουβέντα με μια φιλη μου (φιλη μου ρε,συμμαθητριες ημασταν)
Κ μου αρχιζει τα "θα ψηφισω το χρυσο αυγο,γιατι μονο αυτοι νοιαζονται για τους Ελληνες..." γιατι ετσι,γιατι γιουβέτσι ...
Κουβεντα τη κουβεντα φτασαμε κ στον Χιτλερ τους Ναζι κλπ...
Δεν ειχε ιδεα!
Εννοω,ναι οκ,τον ειχε ακουστα σαν ονομα :ROFLMAO: αλλα ποιος ηταν τι ειχε κανει,την παρακαταθηκη που αφησε...τιποτα,ναδα,νιεντε!

Μητερα μικρου παιδιου ρε...
Δε λεω θα πιασεις κουβεντα με το τριχρονο περι ναζισμου,ρατσισμου,αντισημιτισμου κλπ αλλα όταν ερθει η ρημαδα η ωρα κ ερθει να σε ρωτησει,τι σκατα θα αποκριθεις ρε γμτ?

Τι συνεννοηση να κανεις?
Κ ειναι πολλοί ετσι!
Ειναι περισσοτεροι...
μας νικανε αδέλφια...:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Orilis and Asmodeus


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.125
Μηνύματα
895.940
Μέλη
19.939
Νεότερο μέλος
steliosstel