ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΜΙΚΡΟΣΩΜΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ!!!!!!!


Status
Κλειδωμένο θέμα

ArZi

Active Member
1 Νοεμβρίου 2009
36
0
Λαρισα / Δραμα
Χαριζεται η Πατσαβουριτσα!!
Ειναι ενα απιστευτο μικροσωμο πιτσιρικι,ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ,απιστευτα παιχνιδιαρικο και φιλικο!

Την βρηκαμε σημερα να λιαζεται στον εξωτερικο χωρο του ΤΕΙ
μας,και με το που την πλησιαζαμε γυρνουσε αμεσως ανασκελα για χαδια και παιχνιδια!

Την πηγαμε αμεσως στον κτηνιατρο(ηταν πολυ ησυχη στη διαδρομη και μεσα στο αυτοκινητο)οπου και της εδωσε χαπακι,και αμπουλα.

Ειναι υγειεστατη,και ειναι περιπου 9 μηνων.

Η Πατσαβουριτσα ειναι κατοικος..Λαρισης(
) αλλα μπορουμε να το συζητησουμε και για τις γυρω περιοχες!

Θα την κρατουσαμε χωρις 2η σκεψη εμεις,αλλα δυστυχως ειναι λιγο δυσκολο μιας και ειμαστε φοιτητες και θα δυσκολευτουμε να φροντιζουμε και το πιτσιρικι και τον Κουκι μας, με τον οποιο παρεπιμπτοντως τα πανε ΤΕΛΕΙΑ...

Φωτος...


Για επικοινωνία : 6934707519 Άρης
 

Attachments





ArZi

Active Member
1 Νοεμβρίου 2009
36
0
Λαρισα / Δραμα
Υπηρξαν κανα2..ατομα,αλλα τελικα τπτ ουσιαστικο ακομα..
Μακαρι να βρεθει γρηγορα παντως γιατι ηδη εχουμε αρχισει να τη συνηθιζουμε,και νιωθουμε ολοι λιγο περιεργα..Θελει πολυ και η αδερφη μου να την κρατησει αλλα μετα το καλοκαιρι τελειωνουμε και αρχιζουμε πρακτικη,οποτε και αυτη δεν ξερει ακομα ουτε καν που θα βρισκεται...
Απ΄τη μια προσπαθουμε να μη δεθουμε και να κραταμε καποιες.."αποστασεις"και απ΄την αλλη την εχουμε λατρεψει ηδη!Και ο Κουκι νιωθει λιγο περιεργα νομιζω..λιγο μπερδεμενος..

Παιδια παντως ειναι απιστευτο πλασμα!Σε κερδιζει στα πρωτα δευτερολεπτα δε μπορειτε να φανταστειτε για τι μουριτσα προκειται!
 






nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Eπ επ!
Τι εγινε? Βρηκαμε παιδι στον δρομο???:D
Με το καλο να βρει σπιτι!

Υ.Γ. Ειμαι ο Νικος με την Χιονα!
:)
 


ArZi

Active Member
1 Νοεμβρίου 2009
36
0
Λαρισα / Δραμα
Παιδια καλησπερα
και χιλια συγνωμη που μετα το ποστ για το πιτσιρικι εξαφανιστηκα και δεν ξαναενημερωσα.

Απλα να σας πω οτι το Πατσαβουρακι,αφου ξεπερασε καποια σοβαρα προβληματα υγειας που ειχε εμφανισει,το κρατησαμε τελικα εμεις(την εχει η μητερα μου τωρα)
οποτε..δεν ξερω τι κανετε οταν κλεινει το θεμα,αν το κλειδωνετε..μπορειτε να το κλειδωσετε τεσπα:)
 




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki