Χάθηκε στην περιοχή Ελληνορώσων στην Κατεχάκη


rozeum

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
601
3


ΧΑΘΗΚΕ στις 23.05. ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΧΑΚΗ..ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΛΕΥΚΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΓΡΕ ΚΑΦΕ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΔΕΙ ΕΧΕΙ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΣΤΟ ΛΟΥΡΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ 6979183738 ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ JACK. ΦΟΡΑΕΙ ΠΝΙΧΤΗ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΑΥΡΟ ΛΟΥΡΑΚΙ ΜΕ ΚΑΡΦΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΑΣΗΜΕΝΙΑ,ΕΠΙΣΗΣ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΙ ΛΟΥΡΑΚΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΚΟΥΡΟ ΓΙΑ ΨΥΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΑΧΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ...ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟΣ, ΑΝ ΤΟΝ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΤΟΝ ΠΟΙΑΣΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 6979183738 Η ΣΤΟ 6932366560
[email protected]
 


Dhmhtrhs

Well-Known Member
9 Μαϊου 2011
85
0
Χαλκιδικη
Παιδια εχουμε εξελιξεις!
Την ιδιοκτητρια του σκυλιου τυχενει να την γνωριζω απο ενα forum για ερπετα!Το σκυλακι βρεθηκε σε ασχημη κατασταση!Σας παραθετω το κειμενο που εγραψε εκει:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,τον βρηκα σημερα το βραδυ στον ωροπο...χιλια ευχαριστω ολους σας για ολα....τον βρηκαν εξω απο το σπιτι τους κατι παιδια στην κατασταση που ειναι και τωρα,χαλια,σακατεμενος και απο τη μεση και πισω δεν κινειται,ανταποκρινεται αλλα δεν μπορει να κουνηει,τα πισω ποδια εχουν παραλυσει...τον εχει χτυπησει αμαξι,εχει χτηπησει στον αυχενα και απο τη μεση και πισω ειναι παραλυτος,πηγα στο μοναδικο γιατρο που μπορουσα στην κλινικη πατησιων που εχει ακτινολογικο,επισης θελω να ευχαριστησω τον γιατρο εκει γιατι ηταν ο μονος που με βοηθησε...βγαλαμε ακτινογραφιες αλλα λογω των μυων δεν ειναι καλες,δε φαινοντε και πολλα...τον ανησυχησε λιγο η κοιλια του που ειναι ασπρη στην ακτινογραφια αλλα ο αιματοκριτης του ειναι καλος...ΔΕΝ εχω λεφτα να παω στο πικερμι στα σπατα στο νοσοκομειο που μου ειπαν,ειναι πολυ ακριβο και ο ανθρωπος εκανε οτι μπορουσε, του εκανε κορτιζονη,καπως συνηλθε,νοιωθει κααααπως τα πισω ποδια αλλα οχι τπτ ιδιαιτερο,απλα αντιδραει και μου ειπε αν δεν συνελθει με τη κορτιζονη πρεπει να γινει αξονικη και επειτα χειρουργειο αλλιως θα μεινει παραλυτος και ολα αυτα πρεπει να γινουν οσο πιο συντομα γινεται!!!μολις γυρισαμε απο το γιατρο τον εχω βαλει να ξαπλωσει ειναι χαλια πολυ και εχω ψαξει παντου για δανεικα και κανεις δυστηχως δε με βοηθαει και το καταλαβαινω κιολας γιατι ειναι δυσκολη εποχη και ο κοσμος δεν εχει και απο οτι ακουσα θα χρειαστω απο 500 εως και 4000 και δεν εχω τπτ,τον κυριακο τελος του μηνος τον διωχνουν απο τη δουλεια και δε ξερω τι να κανω...καλυτερα να το παθαινα εγω..ειμαι ετοιμη να αυτοκτονησω...τι θα κανω,που να απευθυνθω,ποιος θα με βοηθησει που υπαρχουν τοοοοσα ζωντανα που χρειαζοντε βοηθεια,τι θα κανω...συγνωμη για το παραλληρημα αλλα ειμαι σε πολυ ασχημο σημειο!!!!!!!!!
.........................................................................................................................................................................

- Απαγορεύεται κάθε είδους αγγελία ή δημοσίευση που ζητά οικονομική βοήθεια για το οτιδήποτε.
Ευχαριστούμε πολύ!

admin
 


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Καλα βρε παιδια ένας διακανονισμος με το γιατρο δεν μπορει
να γίνει;
Καταλαβαινω πως κι αυτος θελει να παρει τα χρήματα του,
αλλα εφοσον προκειται για τόσο ιδιάζουσα περιπτωση...
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Αγγελική,

Φαντάζομαι πως μπορεί να γίνει και διακανονισμός με τον "σωστό & ευσυνείδητο" γιατρό... και πολύ καλύτερες τιμές... υπάρχουν και τέτοιοι γιατροί!
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
θλιβερή ιστορία
ας δώσουμε τουλάχιστον την θετική μας σκέψη.........