Χαίρεται!


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
hips not known, elbows not known??
Δεν θα επρεπε να γραφονται αυτα, αν ειναι ο σκυλος για εκτροφη?
Δεν χρειάζεται να γραφτούν!
Το θέμα είναι να έχουν γραφτεί στο Pedigree της σκύλας και να έχουν αποσταλεί στον SV και όχι να ανανεωθεί το site που απλά είναι ένα site!
Το να δεις το Pedigree της σκύλας είναι κάτι το οποίο θα μπορείς να το κάνεις μόνο αν το πάρεις στα χέρια σου!Οπότε καλό είναι να μην βγάζουμε συμπεράσματα από ένα site που απλά είναι...ένα site!:D
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Δεν χρειάζεται να γραφτούν!
Το θέμα είναι να έχουν γραφτεί στο Pedigree της σκύλας και να έχουν αποσταλεί στον SV και όχι να ανανεωθεί το site που απλά είναι ένα site!
Το να δεις το Pedigree της σκύλας είναι κάτι το οποίο θα μπορείς να το κάνεις μόνο αν το πάρεις στα χέρια σου!Οπότε καλό είναι να μην βγάζουμε συμπεράσματα από ένα site που απλά είναι...ένα site!:D
Δεν εβγαλα συμπερασμα, απλα ρωτησα. :confused: δεν ειπα οτι το σκυλι δεν εχει ελεγχθει για αυτα τα θεματα..
 


GSD For Life

Well-Known Member
23 Αυγούστου 2013
172
6
28
Μυτιλήνη
Δεν χρειάζεται να γραφτούν!
Το θέμα είναι να έχουν γραφτεί στο Pedigree της σκύλας και να έχουν αποσταλεί στον SV και όχι να ανανεωθεί το site που απλά είναι ένα site!
Το να δεις το Pedigree της σκύλας είναι κάτι το οποίο θα μπορείς να το κάνεις μόνο αν το πάρεις στα χέρια σου!Οπότε καλό είναι να μην βγάζουμε συμπεράσματα από ένα site που απλά είναι...ένα site!:D
Στελιο πλζ πες μου την γνωμη σου για την μαμα του κουταβιού μου. Πως σου φαίνεται;
 


wgsd

Banned
Banned
31 Μαϊου 2010
89
0
Γειά σας και απο μένα, με λένε Αγάπη, είχα ξανακάνει λογαριαμσό στο φορουμ παλιότερα αλλά ξέχασα και κωδικό λογαρισμού και κωδικό μαιλ... Οπότε ξανασυστήνομαι. Λοιπόν είμαι 18 χρονών και τώρα περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα για να δω πού πέρασα. Γράφτηκα στο φορουμ γιατί πολύ σύντομα, σε 3,6 μήνες θα έχω κοντά ενα κουτάβι γερμανικού ποιμενικού να μου κρατάει συντροφία. Την φυλή την λατρεύω απλά! Απο μωρό ήταν η πρώτη ράτσα που έμαθα να ξεχωρίζω και μέχρι τώρα παραμένει Νο 1 για μένα! Είναι τόσο εκπληκτικά σκυλιά! Το φορουμ σας με βοήθησε πάρα πολύ! Εμαθα τόσα πολλά! Σας ευχαριστώ όλους! *Αααα τί παίζει με τα Αβαταρ και δεν μπαίνουν;
Εγώ πάντως γουστάρω full το nick σου...!!! :cool:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981