Χαρίζεται Dogo Argentino


Status
Κλειδωμένο θέμα

Theodora

Member
9 Απριλίου 2009
21
0
τελικα δεν βρεθηκε ο καταλληλος ιδιοκτητης για να δωσουμε τον καρλος,ειπαμε να κανουμε μια τελευταια προσπαθεια μπας κ καταφερουμε να τον κρατησουμε,δυστυχως ομως ειδαμε οτι δεν του κανουμε καλο κ το σκυλακι ειναι δυστυχισμενο κ αυτο δεν μας αρεσει,ετσι ξανα βαζουμε την αγγελια με μια καινουργια φωτογραφια που δειχνει καλυτερα την ομορφια του :p..
καποιες βασικεσ προυποθεσεις για να μην παιρνουν αδικα τηλεφωνο:ο ανθρωπος που θα τον παρει καταρχας πρεπει να εχει χρονο για να ασχοληθει μαζι του,χωρις αλλα κατοικιδια,καλο θα ηταν να εχει κ χωρο,κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ Η ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΦΥΛΑΚΑ..οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει με το 6972127952
ευχομαι να το εχω βαλει στο σωστο ποστ



α!η προηγουμενη αγγελια του ειναι αυτη http://www.dogforum.gr/v2/showthread.php?t=8486
 
Last edited:






Theodora

Member
9 Απριλίου 2009
21
0
kopriti εκτροφεα εχει αλλα δεν θελουμε να βρουμε μεσω αυτου για λογους που δεν θελω να θιξω δημοσια,κατερινα εχουμε μιλησει με τον προμιθεα..μας εχουν παρει πααρα πολυ τηλεφωνο λιγοι ηταν καταλληλοι αλλα δυστυχως ηταν πολυ μακρυα κ δεν καταφεραν να ερθουν να τον παρουν
 




kostas33

Well-Known Member
11 Δεκεμβρίου 2009
118
0
τελικα δεν βρεθηκε ο καταλληλος ιδιοκτητης για να δωσουμε τον καρλος,ειπαμε να κανουμε μια τελευταια προσπαθεια μπας κ καταφερουμε να τον κρατησουμε,δυστυχως ομως ειδαμε οτι δεν του κανουμε καλο κ το σκυλακι ειναι δυστυχισμενο κ αυτο δεν μας αρεσει,ετσι ξανα βαζουμε την αγγελια με μια καινουργια φωτογραφια που δειχνει καλυτερα την ομορφια του :p..
καποιες βασικεσ προυποθεσεις για να μην παιρνουν αδικα τηλεφωνο:ο ανθρωπος που θα τον παρει καταρχας πρεπει να εχει χρονο για να ασχοληθει μαζι του,χωρις αλλα κατοικιδια,καλο θα ηταν να εχει κ χωρο,κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ Η ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΦΥΛΑΚΑ..οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει με το 6972127952
ευχομαι να το εχω βαλει στο σωστο ποστ



α!η προηγουμενη αγγελια του ειναι αυτη http://www.dogforum.gr/v2/showthread.php?t
=8486
Καλησπερα εγω εχω κ χρονο κ χωρο αλλα εχω κ αλλα σκυλια ειμαι ακαταλληλος?
 
Last edited by a moderator:




Theodora

Member
9 Απριλίου 2009
21
0
μπορει να εισαι καταλληλος απλα ο καρλος μας δεν τα παει καλα με αλλα κατοιδια,αν σε ενδιαφερει παρε τηλεφωνο να μιλησουμε..θα εχεις οτι πληροφορια θελησεις
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
kopriti εκτροφεα εχει αλλα δεν θελουμε να βρουμε μεσω αυτου για λογους που δεν θελω να θιξω δημοσια,κατερινα εχουμε μιλησει με τον προμιθεα..μας εχουν παρει πααρα πολυ τηλεφωνο λιγοι ηταν καταλληλοι αλλα δυστυχως ηταν πολυ μακρυα κ δεν καταφεραν να ερθουν να τον παρουν
Οταν λες μακρυά, τι εννοείς?? Γιατι δεν τον πάτε εσείς το σκύλο (που ούτως ή άλλως θα έπρεπε να κάνετε για να δειτε απο κοντά τους ανθρώπους και το που θα μένει)?

Απο την άλλη ανθρωπος πουδε θέλει να χάσει χρόνο για να έρθει να πάρει το σκύλο μάλλον δεν είναι και πολύ κατάλληλος.
 




Theodora

Member
9 Απριλίου 2009
21
0
με θηλυκα δεν εχει δειξει να εχει προβλημα,απλα πρεπει να ειναι πολυ προσεχτικοι οι ιδιοκτητες με φαγητο κ παιχνιδια..γιατι δεν ξερω πως θα αντιδρασει.ειδικα με φαγητο!
 




Theodora

Member
9 Απριλίου 2009
21
0
ο καρλος μας υιοθετηθηκε..μετα απο παρα πολλα τηλεφωνηματα,ελπιζουμε να εχουμε κανει την σωστη επιλογη.
 




Theodora

Member
9 Απριλίου 2009
21
0
ναι κ εχουμε συχνη επικοινωνια!!μεχρι τωρα ολα καλα!ευχομαι να συνεχισει κ να μην ταλαιπωρηθει αλλο το σκυλακι μας!
 


Theodora

Member
9 Απριλίου 2009
21
0
καλημερα!!ειναι ευκολο να αλλαξει τοπικ το θεμα κ να παει στα υιοθετηθηκαν;;ακομα μας περνουν τηλ για τον καρλιτο!!ευχαριστω! :)
 




Status
Κλειδωμένο θέμα