ΧοΧοΧο!!!Παραμυθι Χριστουγεννιατικης φωτογραφισης!


mAthosalas

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2011
1.053
2
52
Πάτρα
Μια φορα κι εναν καιρο ηταν ενας Τσοπανης ο οποιος αν και γουσταρε τις φωτογραφιες,την ειχε την λοξα του δε λεω,το γουσταρε το φακο και την προβολη στα μίντια,εφτασε στα Χριστουγεννα και μπροστα απο μια προκληση.
Καποια καλόπαιδα,ορισαν μια επιτροπη απο γυναικες,ναι ναι Ice μονο γυναικες...και ειπανε να προβαρουμε τα γιορτινα μας...Αγιες μερες βλεπεις και μεσα απο τη φωτογραφια θα ειχαμε τη διαθεση στο ευχαριστο mode και θα γινοτανε κι ο χαναλες μας...
Αφου λοιπον η πρωτη προσπαθεια fake φωτοσοπιας ητανε πολυ much και μπαααα...


ηρθε η μεγαλη ωρα...Ο μικρος τσοπανης κληθηκε για πιο σοβαρη και αληθινη πλεον αποστολη...
Τον επιασα,του μιλησα,τον καλοπιασα και ηρεμος πλεον ποζαρε δίπλα σε εναν εποχικο επισκεπτη...


Ειδε οτι δεν τρεχει τιποτα με τον Κυριο Χιονανθρωπο και αφου εριξε ενα ποζαρισμα απλο,τιποτα για μεγαλα σαλονια-ειπαμε ψωναρα-βαρεθηκε και επεσε εναν υπνακο...


Και ο frosty βρηκε ευκαιρια να του ανεβει στο σβερκο...ΧοΧο...


Επ τι γινεται εδω;Τι κανει αυτος ο ασπρος με τον κουβα...αναρωτηθηκε ο τσοπανης και μού ζητησε να ειναι αυτος ο πρωταγωνιστης στην ταινια.Οχι απλα κομπαρσος...

...to be continued :rolleyes:
 


mAthosalas

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2011
1.053
2
52
Πάτρα
Ετσι ο φωτογραφος και σκηνοθετης αποφασισε οτι η πιο βολικη-λεμε τωρα-στολη που βρεθηκε στο παλκο ηταν της μικρης του φιλης...
Την προβαραμε...


Την κοιταζ'απο δω την εβλεπ'απο κει...


καταλαβε οτι ειναι μικρη και τον τσιτωνει και εριξε ενα ΧΕΕΕΕΕΛΠ...ΜΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ!!!


ειδε ομως οτι κανεις δεν του δινει σημασια και αφησε τις φωνες παιζοντάς το "ανηξερος"...
μπας και ξεφυγει του εργου...


Αποφασιζει λοιπον να σταθει στο υψος της παραστασης και δινει καποιες καλες ποζες...σφριγηλο υφος και βλοσηρο τυπικο Τσοπανη βλεμμα...


αλλά εγειρε γρηγορα το κεφαλι...Σου λεει εγω ειμαι σοβαρος σκυλος τι ΑηΒασιλοτετοια ρεζιλικια ειναι τουτα...


...to be continued
 




mAthosalas

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2011
1.053
2
52
Πάτρα
...
Κι εκει που εγειρε αθελα του εδωσε την καλυτερη ποζα του,μπας και επιτελους τον αφησει ο φωτογραφος στην ηρεμια του...ΚΛΙΚ


και χαλαρωσε να απολαυσει ενα Χριστουγεννιατικο υπνακο...



ωσπου αφεθηκε εντελως στο Πνευμα του Χτιστουγεννιατικου Μορφεα...


Κι ετσι μεινανε ολι ευχαριστημενοι..Πηγε στο Διαγωνισμο η "ταινια" πρωταγωνιστησε ο Φοιβος και ο Φωτογραφος πηρε αυτο που ηθελε σκηνοθετικα...

Χροναι Πολλα και Καλα σε ολους.Σε πεισμα των καιρων και μεσα απο τη συνηθη μου σταση ζωης να βλεπουμε το ποτηρι μισογεματο και οχι μισοαδειο ακομα και στα δυσκολα...
Γουβ γουβ ΧοΧοΧο...καλες Γιορτες...



...ΤΗΕ ΕΝD :)
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
ρε συ μαθουσάλα....
πολύ μου αρέσει το σκυλί σου

καλές γιορτές και σε σένα και στη σκυλούμπα σου και στην οικογένειά σου
 




lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Τι πανέμορφο σκυλι!!!! *agapoylas* Εχουμε κ εμεις την ιδια στολή, θα ανεβασω φωτογραφιες ΟΤΑΝ με αφησει επιτελους να τον βγαλω..:rolleyes:
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Καλές γιορτές σε όλη την οικογενειά σου!!!
Καλά για τις φωτογραφίες τι να σχολιάσω,τι να πω!!!

Καλά να περάσουμε όλοι μας παιδιά γεμάτοι υγεία και ευτυχία και όλα τ' άλλα θα τα βρούμε!!!
 




Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Μαθουσάλα είσαι άπαιχτος!!!!!!!!
Απο που να αρχίσω? Απο τον πρωταγωνιστή που είναι σούπερ σταρ και κούκλος? Απο το σενάριο που μας μετέφερε λίγο σε παραμυθένιο κόσμο,η απο το σκηνοθέτη που ήταν άψογος?
Καταπληκτικά όλα. Χρόνια πολλά να χαίρεσαι τον...."τσοπάνη" σου που είναι παίδαρος εεεε σκύλαρος ήθελα να πω!;)
Να έχετε πάντα υγεία,ευτυχία και μια καλή χρονιά!
Σας στέλνει κι ο Ρόκυ τις ευχές του! Γουβ γουβ!!!!!!!:D
 




matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
καταλαβε οτι ειναι μικρη και τον τσιτωνει και εριξε ενα ΧΕΕΕΕΕΛΠ...ΜΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ!!!
Η καλυτερη ατακα everrrr!
Να στε παντα καλα με τετοιο μοντελο, φωτογραφικη και διαθεση να μας φτιαχνετε και εμας τα κεφια.

Καλες γιορτες!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95