ΨΑΧΝΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΟ ΜΠΟΥΛΝΤΟΓΚ






Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Καλά, τα "'παιξα" κι εγώ τώρα ΤΕΛΕΙΩΣ (με την αγγελία)!

Δεν το ψάχνουμε λίγο να δούμε τη ρίζα του κακού;
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

Κι ακόμη πιο απίστευτο μου φαίνεται πως κάποιος (σαν τον Φάνη) ΔΕΝ μπορεί με τίποτα να βρεί εκτροφέα με κουτάβια που θέλει (και σιγά την σπάνια φυλή κι όλας!) αλλά μια χαρά βρήσκει απατεώνες με την μία!
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Έστειλα μηνυμα για περισσότερες πληροφορίες για τα κουτάβια!!!!
Να σας κάνω ένα δώρο για τα Χριστούγεννα;;;;:D
 


fanis85

Active Member
14 Δεκεμβρίου 2008
27
0
Για μενα τελειωσε το θεμα δεν ξαναγραφω τιποτα.υπαρχουν πολλοι τροποι να εξηγησεις καποιον κατι οχι υποκρησια
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΤΑ
 








Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
μακάρι όλοι οι μελλοντικοί ιδιοκτήτες να έκαναν ένα καλό search κ να ρώταγαν σε φόρουμ ή άλλους γνώστες πριν προβούν σε αγορά σκύλου...

Θα είχαμε γλιτώσει πολλές απώλειες κ ίσως οι αγορές από πετ σοπς να'χαν μειωθεί ή για καλό όλων να μην γινόντουσαν πια.

Χρειάζεται ενημέρωση στον κόσμο....
 


elenamagna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2008
422
3
41
ΑΘΗΝΑ
φανη μη μασας.οντως σου την πεσανε λιγο αποτομα αλλα ειναι καλα παιδια!:p
συνεχισε να μας γραφεις!
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Το κουτόχορτο στο δικό μου menu τουλάχιστον δεν συμπεριλαμβάνεται και επειδή βλέπω ότι υπάρχει διάθεση να συνεχιστεί το θέμα, παρόλο που έτσι όπως κατέληξε το θεωρώ πλέον ανάξιο λόγου και άνευ ουσίας, προσκαλώ/ προκαλώ όποιον επιθυμεί, να μου βρει έστω μια αγγελία για ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ καθαρόαιμο κουτάβι που κόστισε 800-900 ευρώ και χαρίζεται σε ηλικία 2 μηνών.

Όχι τίποτα άλλο, να πάω να ζητήσω και εγώ κανένα δωράκι 900 ευρω διότι τα έξοδα μου λόγω εορτών είναι αυξημένα. :rolleyes:
Καλησπερα ειχα καιρο να μπω λογω υποχρεωσεων..
Ξεχνας rottie τη περιπτωση του αγγελου που ειχε παρει απο τον γνωστο εκτροφεα γαλλικων κουταβι 1000 ευρω και το χαρισε λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων..
Να σου ζησει φιλε το κουταβι..σου ειχα στειλει pm να σε βοηθησω αλλα ποτε δεν μου απαντησες..βεβαια το email αφορουσε γεννα εξαιρετη οπως ειχε αναφερθει με τιμη 1000 ευρω..και απ οτι καταλαβα δεν ηθελες να διαθεσεις τοσα λεφτα...
Δεν ξερω αν ειναι καθαροαιμο η οχι αλλα να σου ζησει και να το χαιρεσαι..
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Θάνο, εσύ μάλλον ξεχνάς ότι ο σκύλος του Άγγελου δεν ήταν 2 μηνών αλλά 1 έτους περίπου.

Τέλος πάντων, πραγματικά μου κάνει εντύπωση που κάποιοι επιμένουν πεισματικά να προσπερνούν την ουσία και να δίνουν βάση στην ασημαντότητα. Υποθέτω πως ο τρόπος που αξιολογούμε τις καταστάσεις και αντιλαμβανόμαστε τα πράγματα διαφέρει δραματικά.

Δεν ξανασχολουμε με το συγκεκριμένο θέμα. Ότι είχα να πω το είπα.
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Θάνο, εσύ μάλλον ξεχνάς ότι ο σκύλος του Άγγελου δεν ήταν 2 μηνών αλλά 1 έτους περίπου.

Τέλος πάντων, πραγματικά μου κάνει εντύπωση που κάποιοι επιμένουν πεισματικά να προσπερνούν την ουσία και να δίνουν βάση στην ασημαντότητα. Υποθέτω πως ο τρόπος που αξιολογούμε τις καταστάσεις και αντιλαμβανόμαστε τα πράγματα διαφέρει δραματικά.

Δεν ξανασχολουμε με το συγκεκριμένο θέμα. Ότι είχα να πω το είπα.
Κατερινα μου συμφωνω απολυτα σε οσα ανεφερες..η ουσια πολλες φορες χανεται..
''Του αγγελου ηταν αδερφη της δικιας μου η οποια τωρα εκλεισε 10 μηνων..οταν την εδωσε ηταν περιπου 4 μηνων αλλα ο τυπος ηταν παππας και ηταν ιδιαιτερη περιπτωση''
Με αυτο θελω να πω οτι μερικες φορες οντως δινονται καποια καθαροαιμα..υπο δυσκολες παντα προυποθεσεις..αλλα γινεται..
Για μενα απ οσα καταλαβα η συγκεκριμενη περιπτωση του παιδιου ηταν θελω ενα γαλλικο, οχι απο πετ αλλα το θελω τσαμπα η σχεδον τσαμπα..κι αν γινεται να ειναι και γνησιο..
Τεσπα οντως το θεμα εκλεισε...
Οποιος εχει μυαλλο εδω μεσα και διαβαζει καταλαβαινει ορισμενα πραγματα..αλλιως ο θεος μαζι του..εχουμε και αγιες μερες...
 






Apkok

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2008
67
0
athens
παιδια σημερα εχω γεννεθλια ποιος/α θα μου δωρισει 1 frenchie θέλω και γω..........:eek::eek::maria::maria:καλο ε!????

εγω παλι εκανα τα τηλ μου στον εκτροφεα το γνωστο σε λιγουλακι εχει γεννα θα παω να τα δω και θα το παρω!το ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΠΑΤΣΟ ΠΟΥ ΔΕΝ Το ΘΕΛΕΙ............??????????εγω θα του το παω και ειμαι σιγουρος πως θα μουτρωσει τη πρωτη μερα αλλα σιγουρα θα το λατρεψει(ας ελπισω να μην εκσοστρακιστει καμια σφαιρα πανω του!!!!!!:D:D:D:eek::eek::eek:
 




greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
το ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΠΑΤΣΟ ΠΟΥ ΔΕΝ Το ΘΕΛΕΙ............??????????
Δωσ του μεταθεση!:D
Σοβαρα τωρα, αν δεν το θελει καλο ειναι να τον κανεις να αλλαξει γνωμη γιατι αργα η γρηγορα ισως δημιουργηθουν προβληματα.Τωρα το ''καλο σεναριο''ειναι να το αγαπησει τοσο πολυ με τον καιρο, που θα γινουν αχωριστοι. Και που ξερεις? Μπορει να δουμε και frencie στην υπηρεσια της αστυνομιας......!
 
Last edited:


Apkok

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2008
67
0
athens
Δωσ του μεταθεση!
κοιταξτε μεταθεση θα παρει τον ιουλιο με αυγουστο οποτε σε περιπτωση που το ξανασυζητησουμε και δεν θελει δεν τηα το ρισκαρω θα περιμενω να φυγει και μετα θα τον παρω το σκυλο.αλλο ειναι που με απσχολει εχω μιλησει με τον κ γιαννη κ μου ειπε ιανουαριο εχει γεννα δλδ θα το εχω περιπου τον μαρτιο με απριλιο αν δεν τον παρω τοτε θα πρεπει να περιμενω μεχρι την αλλη γεννα!!!!!!! να ρωτησω τους frenchiesssss μια στη θασο εχει και αυτη γαλλακια ειναι καλη την ξερει κανενενας ειχε γεννα προσφατα και ειδα κ τα κουταβια της αλλα ειναι μακρια ρε γαμοτι να παω να τα δω.οποιος θελει ας δει εδω ********************
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Apkok δεν πηγαίνουμε σκύλο σε σπίτι με άτομα που δεν έχουν συμφωνήσει γι' αυτό! Για το καλό του σκύλου...
Αν δεν το θέλει πρέπει να το ξανασκεφτείς...
Να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου και να πω πως όταν ήταν να φέρει ο αδελφός μου τη Ρούμπι στο σπίτι ούτε να το ακούσω δεν ήθελα! :D

Ανεύθυνο μεν από πλευράς του αλλά είδες τι καλά που πήγαν όλα? Η Ρούμπι ζει πλέον μαζί μου!!! :)

Πέρα από την πλάκα βέβαια, και τις εξαιρέσεις που φυσικά μπορεί να υπάρχουν καλό είναι όλοι οι συγκάτοικοι σε ένα σπίτι να είναι σύμφωνοι για τον ερχομό ενός ζώου.

Με τίποτα δεν το θέλει δηλαδη ή έχει αφήσει κανένα μικρό μικρό παραθυράκι?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22