Ψάχνω μεταχειρισμενο crate!


Dionisia

Member
29 Μαρτίου 2012
15
0
Ξέρετε που μπορώ να βρω μεταχειρισμενο crate λόγω μεγάλου κόστους Νο2 για maltese?
 


cesar millan

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2012
101
0
Γιατι δεν κοιτας απο ebay?Μαλιστα πολλοι sellers τα στελνου με free shipping .. Εχει πολυ καλες τιμες, καμια σχεση με της Ελλαδας...Εγω οτι εχω απο την μικρη μου ειναι ολα απο usa και china :tel:
Πρεπει να δωσεις ομως μεγαλη προσοχη στο τελωνειο οταν πας να παραλαβεις, για αποστολες ανω των 300 ευρω πληρωνεις προστιμο εκτος αν τα "κανονισεις" με τον seller να στο στειλει εως "gift" ..

Καλο σ/κ :)
 


Groenendael

Well-Known Member
24 Φεβρουαρίου 2012
194
1
Δυτική Αττική
εγώ θα σου έλεγα να το κάνει μόνος σου όπως το έκανα κει εγώ και το πληρώνει μόνο 4-5 ευρώ και το κάνει και όσο μεγάλο θέλεις..λοιπόν πάς σε ένα μαγαζί που έχει υλικά μαστορέματος κλπ..ή μια μάντρα και πέρνει σίρμα σαν του crate δεν πάει πολύ 1 ευρώ το μέτρο πέρνει όσα μέτρα θέλεις με την βοήθεια κάποιο άντρα το κόβεις με πενσάκι ή και μόνη σου δεν είναι τίποτα το κάνεις ότι σχήμα θές τερτάγω ο ορθογώνιο ότι θές και το ενώνεις..και έτοιμο σε 10 λεπτά..ή άλλος τρόπος είναι να τα λυγίσεις λυγίζουν εύκολα με τα χέρια και στις άκρες τα ενώνεις και τα δένεις με ένα σπάγκο ή κάποιο σίρμα ψηλά για να μην φτάνει το σκυλί και τραυματιστεί..εγώ βέβαια του έχω κάνει και πορτούλα που και αυτό είναι εύκολο βάλε λίγο φαντασία έτσι κι αλλιώς σε αυτή την εποχή γυρνάμε της εργασίας :) άντε να συνηθίζουμε σιγά σιγά :p σκέψου το..

Φιλικά
Άγγελος
 


Dionisia

Member
29 Μαρτίου 2012
15
0
εγώ θα σου έλεγα να το κάνει μόνος σου όπως το έκανα κει εγώ και το πληρώνει μόνο 4-5 ευρώ και το κάνει και όσο μεγάλο θέλεις..λοιπόν πάς σε ένα μαγαζί που έχει υλικά μαστορέματος κλπ..ή μια μάντρα και πέρνει σίρμα σαν του crate δεν πάει πολύ 1 ευρώ το μέτρο πέρνει όσα μέτρα θέλεις με την βοήθεια κάποιο άντρα το κόβεις με πενσάκι ή και μόνη σου δεν είναι τίποτα το κάνεις ότι σχήμα θές τερτάγω ο ορθογώνιο ότι θές και το ενώνεις..και έτοιμο σε 10 λεπτά..ή άλλος τρόπος είναι να τα λυγίσεις λυγίζουν εύκολα με τα χέρια και στις άκρες τα ενώνεις και τα δένεις με ένα σπάγκο ή κάποιο σίρμα ψηλά για να μην φτάνει το σκυλί και τραυματιστεί..εγώ βέβαια του έχω κάνει και πορτούλα που και αυτό είναι εύκολο βάλε λίγο φαντασία έτσι κι αλλιώς σε αυτή την εποχή γυρνάμε της εργασίας :) άντε να συνηθίζουμε σιγά σιγά :p σκέψου το..

Φιλικά
Άγγελος
Ευχαριστώ και τους δυο για την βοήθεια.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU