αδιάφορος σκύλακος


theo9

Well-Known Member
18 Μαϊου 2016
515
377
νοτια προαστια
Καλησπέρα theo9.μακάρι και η δικιά μου η κούκλα να εξελιχθεί έτσι όπως η δική σου!Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου!

α βασικο βασικοτατο.
αν σε βλεπει να εισαι προβληματισμενη μαζι της και αγχωμενη κτλ στρεσσαρεται οο και περισσοτερο ασχετα αν εσυ το κανεις για καλο.εσυ όταν θα εισαι μαζι της θα εισαι μια χαρα ηρεμη χαρουμενη και χωρις πολλα πολλα.δε σε ξερει για να καταλαβει τι θες και τι πας να κανεις.
βαλτης το κρεβατακι καπου να εχει δικο της χωρο και σε λιγο καιρο θα την δεις να ξαμυτιζει να δει που εισαι και σιγα σιγα να πλησιαζει από μονη της....
 


Mag

Member
23 Μαϊου 2016
11
24
36
έχεις δίκιο!γιατί το είχα παρακάνει.δεν με ένοιαζε τίποτα άλλο πέρα από το τι κάνει το σκυλάκι και αν είναι καλά.εμμονή μου είχε γίνει!από χτες μου δώσατε όλοι πολύ κουράγιο και το είδα λίγο διαφορετικά!σας ευχαριστώ και πάλι!σίγουρα θέλει τον χρόνο της και το χώρο της.και ο χρόνος θα δείξει αν υπάρχει και κάποιο νευρολογικΟ πρόβλημα!το πρωί πάντως δειλά δειλά εκεί που ήταν ξαπλωμένη γύρησε ανάσκελα για χάδια και άρχισε να παίζει με το χέρι μου να το δαγκώνει ελαφρά!☺☺☺
 


Mag

Member
23 Μαϊου 2016
11
24
36
έχεις δίκιο!γιατί το είχα παρακάνει.δεν με ένοιαζε τίποτα άλλο πέρα από το τι κάνει το σκυλάκι και αν είναι καλά.εμμονή μου είχε γίνει!από χτες μου δώσατε όλοι πολύ κουράγιο και το είδα λίγο διαφορετικά!σας ευχαριστώ και πάλι!σίγουρα θέλει τον χρόνο της και το χώρο της.και ο χρόνος θα δείξει αν υπάρχει και κάποιο νευρολογικΟ πρόβλημα!το πρωί πάντως δειλά δειλά εκεί που ήταν ξαπλωμένη γύρησε ανάσκελα για χάδια και άρχισε να παίζει με το χέρι μου να το δαγκώνει ελαφρά!☺☺☺
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli and sis


theo9

Well-Known Member
18 Μαϊου 2016
515
377
νοτια προαστια
ότι θα σου δινει (πχ κοιλιτσα για χαδι) θα το παιρνεις αλλα λιγο λιγο...δλδ χαιδεψε την λιγο και αστην.....θα σου τα δειξει όλα αυτή.
το νευρολογικο το θεμα όμως θελει γιατρο για να ξερεις τι παιζει....εμεις μιλαμε καθαρα για το πως θα ερθετε πιο κοντα οσο πιο ηρεμα και ομαλα για το σκυλι.
 


Mag

Member
23 Μαϊου 2016
11
24
36
σίγουρα θέλει γιατρό αν υπάρχει νευρολογικΟ πρόβλημα γιατί μπορεί να έχει να κάνει με τις φοβίες της οι συμπεριφορές της.ίσος για αυτό ο γιατρός που την πήγα στην αρχή μου είπε να δώσουμε χρόνο.θα την πάω και σε έναν ακόμα αύριο να δω τι θα μου πει.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
σίγουρα θέλει γιατρό αν υπάρχει νευρολογικΟ πρόβλημα γιατί μπορεί να έχει να κάνει με τις φοβίες της οι συμπεριφορές της.ίσος για αυτό ο γιατρός που την πήγα στην αρχή μου είπε να δώσουμε χρόνο.θα την πάω και σε έναν ακόμα αύριο να δω τι θα μου πει.
Εγώ θα κοίταγα και για τοξόπλασμα, ή για αν έχει περάσει μορβα και τα δυο φέρνουν νευρολογικά προβλήματα που μοιάζουν με κρίσεις επιληψίας.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf