αιμορραγια στη στειρωση


emi^^

Active Member
25 Ιουλίου 2008
30
0
cyprus
παιδια,ειμαι σοκαρισμενη.χθεςτο πρωι ο θειος μου πηρε το θηλυκο λαμπραντορ του για στειρωση.οταν πηγε λιγο αργοτερα να το δει ο γιατρος του ειπε πως δεν μπορουσε ακομη να το δει γιατι παρουσιασε αιμορραγια στην κοιλιακη χωρα κατα τη διαρκεια της επεμβασης:(μολις το εμαθα ετρεξα στο γιατρο και του ζητησα να μου εξηγησει τι ακριβως εγινε και εκεινος μου τα μασαγε.κατι για μια λεπτη πανα μου ειπε,κατι για μικρες και λεπτες αρτηριες απο της οποιες κοπηκε ...επεμενα να μου εξηγησει ακριβως τι προκαλεσε την αιμορραγια για να το ψαξω και εδω μεσα μαζι σας.η απαντηση του ηταν πως αυτο που εγινε ηταν πολυ σπανιο...μετα μου΄πε ¨οτι συμβαινει καποτε αλλα ποτε στον ιδιο και κατεληξε με την εξης φραση"δεσαμε τη βαλβιδα και δεν υπαρχει λογος ανησυχιας¨"!!!!κι ενω ηταν να την παραδωσει στις εξι το απογευμα, την κρατησε ολο το βραδυ...και καλα εκανε...για να την παρακολουθει.σαφη απαντηση δεν πηρα ποτε!αν καποιος απο σας ξερει καμια παρομοια περιπτωση, ή μπορει να μου αναφερει πιθανα αιτια του προβληματος θα το εκτιμουσα αφανταστα....
 




emi^^

Active Member
25 Ιουλίου 2008
30
0
cyprus
την πηρε ο θειος σημερα το πρωι...ηταν πολυ πεσμενη:(σ ευχαριστω για το ενδιαφερον.btw...το αλλο θεμα δρομολογειται.θα σε ενημερωσω προσωπικα μολις διευθετηθει.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU