αρσενικα και περιοδος στα θυλικα




magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
πολυ απλα αν εχει η μαγια περιοδο θα την βαζουμε στο σπιτι και ο παρης θα μενει στον κηπο
Νίκο, τα τζάμια στα παράθυρα από τη υλικό να είναι; :wink:
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Νικος said:
galazio said:
,η οποια δεν καθεται σε αρσενικο που δεν ειναι της φυλης της(και αν κατσει )
αληθεια; πολυ παραξενο ειναι ιδιομα της φυλης;
ειναι εκλεκτικες γκομενες :lol:

κοιτα,το θεμα δεν ειναι μονο ο περιορισμος..κι εγω εχω χωρους να τα περιορισω-χωρισω...κλουβια,χωρισμενα περιφραγμενα μερη στον κηπο,πανω κηπο,κατω κηπο...αλλα δεν εχεις επιγνωση τι τρελλα ειναι σχεδον ενα μηνα πριν να αρχισει να μυριζει η θηλυκια,ενα μηνα μετα και 20 μερες περιοδο,η δικια μου ειχε και καθε 4-5 μηνες(βεβαια ισως ηταν ετσι οι πρωτες της φορες,δεν ξερω γιατι την στειρωσα 2 χρονων) και να εχεις και τα αρσενικα να ουρλιαζουν ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ,να εχουν ρεψει ,να ειναι με τα ματια κοκκινα,το στομα σε αποχαυνωση,και το πουλι τους να το πατανε :lol: ειναι και νταρντανα η ατιμη,αναυλιζε οσμες συγκορμη λεμε,χαχαχαχαχαχα :lol:
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
και να εχεις και τα αρσενικα να ουρλιαζουν ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ,να εχουν ρεψει ,να ειναι με τα ματια κοκκινα,το στομα σε αποχαυνωση,και το πουλι τους να το πατανε
Ακριβος!!

Δεν νομιζω οτι θα το αντεξετε πααρα πολλες φορες- ουτε και οι γειτονες σας θα τρελαθουν απο την χαρα τους!
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
εγώ είχα ένα αρσενικό οποίος ήταν τελείως αδιάφορος σε όλα αυτά

απλά τις γόνιμες ημέρες καβάλαγε την θυληκιά και ύστερα τέλος :shock: :shock: :shock: :shock:

ταυτόχρονα όμως είχα και ένα άλλο ο οποίος καθόλη την διάρκεια του προοίστρου - οίστρου - μετάοιστρου (χοντρικά κανά μήνα)

ήταν έξω από την κλούβα της θυληκιάς (μην του την πάρει κανένας άλλος :lol: :lol: :lol: :lol: )
με αποτέλεσμα

σταμάταγε την βόλτα (μην έρθει κανένας όσο λύπουμε :lol: :lol: :lol: :lol: )

σταμάταγε ΕΝΤΕΛΩΣ το φαί και απλά τσίμπαγε για να μην πεθάνει

εκλεγε ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ 24 το 24ωρο :shock: :shock: :shock: :shock:

εκεί σε θέλω.
 


Alexandra

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2008
794
1
Athens
ΜΑΚΗΣ said:
εγώ είχα ένα αρσενικό οποίος ήταν τελείως αδιάφορος σε όλα αυτά

απλά τις γόνιμες ημέρες καβάλαγε την θυληκιά και ύστερα τέλος :shock: :shock: :shock: :shock:

ταυτόχρονα όμως είχα και ένα άλλο ο οποίος καθόλη την διάρκεια του προοίστρου - οίστρου - μετάοιστρου (χοντρικά κανά μήνα)

ήταν έξω από την κλούβα της θυληκιάς (μην του την πάρει κανένας άλλος :lol: :lol: :lol: :lol: )
με αποτέλεσμα

σταμάταγε την βόλτα (μην έρθει κανένας όσο λύπουμε :lol: :lol: :lol: :lol: )

σταμάταγε ΕΝΤΕΛΩΣ το φαί και απλά τσίμπαγε για να μην πεθάνει

εκλεγε ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ 24 το 24ωρο :shock: :shock: :shock: :shock:

εκεί σε θέλω.
Αυτό απλά δε θέλω να το ζήσω. ΗΡΩΑΣ.

Εμένα ο δικός μου είναι ασεξουέλ. Μουντάρει για καβγά και μόνο, όλα τα άλλα αδιάφορα. Έχει ξανατύχει σε κανένα αρσενικό που να μην έχει κάνει ποτέ τη χαρακτηριστική κίνηση ή το καβάλημα του ποδιού?
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ετσι και οι δικοι μου μακη...μετραγες τα πλευρα τους ,ακομη και το νερο με το ζορι το επιναν γιατι στεγνωνε το λαρυγγι τους απο το κλαμμα..και οταν λεμε κλαμμα...ουρλιαχτο,μαζι με απογνωση,κλαμμα μαζι με φρικη,αδυσωπητες κραυγες,σε ολες τις κλιμακες,φωνη που πλεον δεν εβγαινε και με το ζορι να βγει και ξανα μανα ουρλιαχτα...ασε που ειχαν αλλοιωθει τα χαρακτηριστικα τους στην φατσα,ειχαν γινει το μεγα ελεος τα σκυλια :? :lol:
και ολο αυτο,24 ωρες το 24ωρο,για τουλαχιστον εναμισυ μηνα.
3 περιοδους αντεξα αυτο το χαλι παυλα αμαρτια.
 




keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
H Μάγια μας,το κοριτσάκι μας,το μπουμπούκι μας,μεγάλωσε και έγινε γυναίκα. :lol: :lol: :lol:
Σήμερα της ήρθε και για πρώτη φορά αίμα.

Για να μην γίνει κανα λάθος ξαναρωτάω:συνεχίζουμε να πηγαίνουμε στο πάρκο κανονικά,τώρα δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσει,σωστά?
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
είσαι σίγουρη ότι είναι η πρώτη μέρα??

ξέρεις να ξεχωρίζεις το χρώμα που θα έχει στις γόνιμες μέρες??

είσαι σίγουρη ότι θες να πας βόλτα περιτρυγυρισμένη από μια αγέλη αρσενικά??

τα αρσενικά τι σου φταίνε που θα τα ξεσηκώσεις και ΙΣΩΣ δημιουργήσεις καβγάδες μεταξύ τους??

τέλος..............

μπαλκόνι δεν έχεις???????
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Για να μην γίνει κανα λάθος ξαναρωτάω:συνεχίζουμε να πηγαίνουμε στο πάρκο κανονικά,τώρα δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσει,σωστά?
Οχι, για τους λόγους που είπε ο Μάκης και άλλους τόσους, μπορει να είσαι σε γόνιμη μέρα, πρέπει να σέβεσαι και τους άλλους ιδιοκτήτες (να μου πεις μπορει να θελουν να ζευγαρώσουν κι ολας , δεν ξέρεις ) κλπ κλπ κάτσε σπίτι 15 μέρες, ή βγάζε μία βόλτα σε αλλο μέρος, όταν δεν έχει βαβούρα και σκύλους ... είναι καλύτερα ΚΑΙ για την Μάγια
 






keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
να'στε καλά,ευχαριστώ για τις συμβουλές :wink:Το τελευταίο πράγμα που θέλω είναι να προκαλέσουμε καβγάδες και παρατράγουδα,δεν με πειράζει να μην την πάω στο πάρκο,απλά ρωτάω γιατί ΔΕΝ είμαι σίγουρη,γι'αυτό ρωτάω εσάς τους έμπειρους στα γυναικεία θέματα :lol:

Και κατι άλλο.Μερικοί λένε πως τα ειδικά σπρεϋ κάνουν δουλειά,άλλοι πάλι λένε πως είναι μπαρούφες.Εχει δοκιμάσει κανείς?
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Διάβαζα τη δημοσίευση της Χριστίνας …

chrisadult said:
μολις ειδα, επιασα μαλλον, η μπουμπου εχει οιστρο!!! το μωρο μου η κοριτσαρα μου! το περιμενα τοσες μερες, εκανε αλλιωτικα! σας αφηνω, να ειστε ολοι καλα, φιλια σε ολους, και ναι στις 29 θα παωμ ευχαριστω οσους προσφερθηκαν να βοηθησουν, παω να το γιορτασω
:shock:
και αναρωτήθηκα…
Ρε παιδιά γιατί τόση χαρά που αδιαθέτησε η σκύλα? :lol: :lol: :lol: :lol:

@Keyman, τι να σου κάνουν τα ειδικά σπρέι…. Η μυρωδιά του ενός θηλυκού που βρίσκεται σε οίστρο είναι ακατανίκητη.
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Η αλήθεια είναι πως και γω δεν περίμενα να χαρώ τόσο πολύ όταν είδα το αίμα :roll: Είναι από τα κουφά που σου συμβαίνουν....και λες "κοιτα να δεις με τι πράγματα χαίρομαι".... :roll:

rottie οταν ο σκύλος σου κατούρησε πρώτη φορά σηκώνοντας την ποδάρα του δεν ένιωσες μια περηφάνια???

ε,κάτι αντίστοιχο είναι :lol:

χαζομάρες :lol: :lol: :lol:

Βέβαια από τη στιγμή που άρχισα να βλέπω σταγόνες πάνω σε πλακάκια και μοκέτα :evil: μου φυγε η πολλή χαρά
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Εγω πάλι είχα ξενερώσει απίθανα! Τέρμα οι μέρες της αθωώητητας είχα σκεφτει.....

Και τώρα εξακολουθώ να ξενερώνω, όχι τόσο με τις σταγόνες στο πάτωμα γιατί της αλλάζω βρακιά (αλλά αυτό εντάξει έχει και γέλιο), αλλά που καταπιέζεται το ζωντανό με όλο αυτό τον εγκλεισμό (και χωρίς να καταλαβαίνει και γιατί δε βλέπει το φως του ήλιου η κακομοίρα) και που ένας μούργος τεραστίων διαστάσεων κατασκηνώνει κάθε (μα κάθε όμως) φορά έξω από την πολυκατοικία και πρέπει να στήσουμε ολόκληρο αντιπερισπασμό άμα θέλουμε να πάμε μέχρι το αυτοκίνητο...... :evil: :evil: :evil:
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
keyman said:
rottie οταν ο σκύλος σου κατούρησε πρώτη φορά σηκώνοντας την ποδάρα του δεν ένιωσες μια περηφάνια???
Σε καταλαβαινω keyman οντως οταν ο δικος μ κατουρησε πρωτη φορα σηκωνοντας το ποδι ενιωσα μια χαρα απιστευτη :lol: :lol: :lol:
Δν ξερω γιατι ομως. :roll: μου θυμιζει λιγο τη χαρα που εχουν οι γονεις με τα πρωτα βηματα του παιδιου τους :oops: χεχε :lol:

Παιδια ο δικος μου οταν εχουν οιστρο τα θηλυκα τρελενεται ουρλιαζει 24ωρες το24ωρο και κατουραει σε ολες τις γωνιες της αυλης μην τυχον και τον μοιρησει καμια και ερθει :? τι να πω ζω ενα δραμα και να φανταστειτε οτι αυτο το παθαινει με τα εκτος σπιτιου θηλυκα που να ειχαμε και δικο μας στο σπιτιμου... Πιστευετε οτι η στειρωση θα τον βοηθησει να ηρεμησει?(αν η ερωτηση θα επρεπε να γινει σε αλλο topic συγνωμη πειτε το και το αλλαξα)
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
MANOY said:
Πιστευετε οτι η στειρωση θα τον βοηθησει να ηρεμησει?(αν η ερωτηση θα επρεπε να γινει σε αλλο topic συγνωμη πειτε το και το αλλαξα)
Εάν του κάνεις βαζεκτομή όχι, εάν του κάνεις ευνουχισμό ναι.
Ρίξε μια ματιά σε αυτό το θέμα: Στείρωση σε αρσενικό σκύλο

:wink: :D