αυτοικανοποιηση σκυλου


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
kango1 said:
Ναι ενταξυ το πες βρε Αντωνη αλλα ο blanco σε συμπαθησε πολυ..θυμασε τι φιλακια σου εδεινε.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nαι, τα θυμάμαι, ο άθλιος, να ήθελε να με πηδήξει άραγε ή είναι γκέη?
Πάω να κάνω μπάνιο, να τριφτώ καλά, να φύγει από πάνω μου το μαγάριμα!!!

(από τότε έχω να κάνω μπάνιο... κάνω οικονομία στο σαπούνι και στον θερμοσύφωνα, για να της τα παρέχω όλα, κι αυτή που να γυρίζει άραγε?)

:lol: :lol: :lol:
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
amangos said:
kango1 said:
Ναι ενταξυ το πες βρε Αντωνη αλλα ο blanco σε συμπαθησε πολυ..θυμασε τι φιλακια σου εδεινε.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nαι, τα θυμάμαι, ο άθλιος, να ήθελε να με πηδήξει άραγε ή είναι γκέη?
Πάω να κάνω μπάνιο, να τριφτώ καλά, να φύγει από πάνω μου το μαγάριμα!!!

(από τότε έχω να κάνω μπάνιο... κάνω οικονομία στο σαπούνι και στον θερμοσύφωνα, για να της τα παρέχω όλα, κι αυτή που να γυρίζει άραγε?)

:lol: :lol: :lol:
Και τοσο καιρο που την κρατησες δειχνει πολλα.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Απο μικρο σκυλι μαθαινεις την αληθεια..

:lol: :lol: :lol: :lol:

και η Λαρα ηταν αξιολατρευτη και δεν ειμαι λεσβια.. :D :mrgreen:
 


marga

Well-Known Member
31 Δεκεμβρίου 2007
164
1
zoofilia-klp.blogspot.com
amangos said:
ρε κορίτσια, τι είναι αυτά που διαβάζουν τα μάτια μου?
Εγώ από παιδί είχα μια αντιπάθεια στους αρσενικούς σκύλους,
γιατί όταν τους χάιδευα, τους σηκωνόταν η μαλαπέρδα,
και όταν σταματούσα να τους χαϊδεύω, αυτοτσιμπουκονώντουσαν!!!

Τελικά, είχα δίκιο να πιστεύω ότι κατά βάθος,
θέλανε να με πηδήξουν, τα κωλόσκυλα!!!!!!!!!!!
οχι μωρε... :wink: βασικα δεν ξερω αν σε αυτο το θεμα τα σκυλια λειτουργουν οπως οι ανθρωποι...
για παραδειγμα, ο δικοσ μου οταν γυρναω σπιτι κ χαιρεται, ε φουσκωνει λιγουλακι αλλα δεν ολοκληρωνει. του "περναει" αμεσως...

Λες για τα θυληκα... πως θα σου φαινοταν να σε καβαλαγε ενα θυληκο αγγλικο μπουντογκ κ να μη σ αφηνει ν κουνηθεις?!?! (μου χει τυχει παιδια με το σκυλι μιας φιλης) :twisted:
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
η αλήθεια είναι ότι και το θηλυκό, στα ντουζένια του, με το που το χαϊδεύεις, σου στήνεται!!!

απλώς αυτό συμβαίνει 2 φορές τον χρόνο, για 5-10 μέρες συνολικά, κι έτσι δεν είναι πολύ ενοχλητικό... Η δε σεξουαλική τους επιθυμία, δεν είναι τόσο ορατή, όπως συμβαίνει με τα αρσενικά.

Προφανώς η σεξουαλικότητα των σκύλων είναι που πυροδοτεί κάποιους να κτηνοβατούν και να κτηνοβατούνται!!!
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Vaso, το «καβαλημα», τις περισσότερες φορές, δηλώνει κυριαρχική και όχι σεξουαλική τάση. Φρόντιζε να αποδοκιμάζεις έντονα αυτήν την συμπεριφορά και να μην επιτρέπεις σε καμιά περίπτωση να «καβαλάει» ο σκύλος σου ανθρώπους ή αντικείμενα.
Θα βοηθούσε περισσότερη άσκηση και μια επίσκεψη σε εκπαιδευτή.
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Ευχαριστώ!!
Πόση άσκηση παραπάνω ??Είναι μικρή ακόμα..
Θα φροντίσω να την αποδοκιμάζω. Δεν το είχα συνειδητοποιήσει μέχρι τώρα.. :roll:
Thanks για τις συμβουλές!!
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
vaso said:
Πόση άσκηση παραπάνω ??Είναι μικρή ακόμα..
Το σκυλί για να μην νιώθει ανία χρειάζεται, πάνω απ’ όλα, πνευματική άσκηση. :wink:
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Κρύψου και κάλεσε την να σε βρει ή κρύψε το αγαπημένο της παιχνίδι και ενθάρρυνε την να το ξετρυπώσει χρησιμοποιώντας την όσφρηση της ή μάθε την να σου φέρνει ένα είδος αντικειμένου του οποίου γνωρίζει το όνομα κτλ. :wink:
 




MEG

Member
8 Ιανουαρίου 2008
22
0
@ vaso
και η δικια μου το ιδιο κανει μερικες φορες. παρολο που ειναι μικρη ακομη (3,5 μηνων). λες και ειναι αγορακι!
 




MEG

Member
8 Ιανουαρίου 2008
22
0
μαλλον απο βαρεμαρα το κανει. οταν μερικες φορες λογω κουρασης δεν ασχολουμαστε πολυ μαζι της, βρισκει αλλο τροπο να απασχοληθει :lol:
ομως την αποθαρρυνουμε να το κανει αυτο οταν την βλεπουμε.
 


lindo

Active Member
13 Απριλίου 2008
29
1
Αθηνα
ρε παιδια εμενα ο σκυλος μου ειναι μονο 3 μηνων... δεν το βρισκω σωστο να το κανει αυτο! τι σεξομανης ειναι! ολη την ημερα ειναι με το μαλλινο αρκουδακι.. αλλαζει και στασεις!
 




Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Περα της πλακας , το μικρο σου μαλλον βαριεται.....
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
και εμεις ειχαμε ενα θεματακι με το αρσενικο μ σκυλι...δεν αφηνε ''φουστανι '' για φουστανι...σε σημειο ντροπης.

γιαυτο και πηρα θυληκο.τα σκευτηκα ολα αυτα.
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Gogo said:
:

Περα της πλακας , το μικρο σου μαλλον βαριεται.....
γιατι μωρε? εγω πιστευω πως ανακαλυπτει το σωμα του :lol: :lol: (οπως κανουν και τα μωρα παιδακια)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki