γεια σας απο την Παρο!!! Ειρηνη+mac


macLoving

Member
1 Αυγούστου 2010
8
0
μολις απεκτησα ενα μικρο westie τερριε τον mac και το φορουμ σας εχει πολλες χρησιμες πληροφοριες για κουταβινους!καλως σας βρηκα ολους!!!:p
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Ειρήνη πολύ καλώς ήρθες, αν και είναι λίγο προκλητικό το intro σου: "γειά σας από την Πάρο..." :)
Πόσο πολύ και κυρίως πόσο σωστά έψαξες για να αποκτήσεις τον mac σου; :cool::cool:
Μετάφραση: από που τον πήρες;
 




macLoving

Member
1 Αυγούστου 2010
8
0
ο mac μπηκε στη ζωη μου λιγεσ μερες πριν απο τα γενεθλια μου, ηταν δωρο απο τον φιλο μου. δεν υποψιαζομουν καν... οτι μεσα σε λιγες μερες η οικογενεια μου θα μεγαλωνε κατα ενα μελος!!!!Μου ειπε οτι τον πηρε απο το dogcenter (εχετε ακουσει τιποτα καλο για αυτους?), υπεροχο πλασματακι που συγκρατουμαι για να μην τον κακομαθω ..ειναι γλυκος ,προσεχτικος(τα κανει μονο στισ πανεσ του), παιχνιδιαρης και αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι δεν παραπονιεται οταν μενει μονοσ του (σαν να περασε τους πρωτουσ μηνεσ τησ ζωησ του μονοσ του).
 




macLoving

Member
1 Αυγούστου 2010
8
0
χμ μαλιστα..ο κουταβινος μου μεχρι στιγμης φαινεται υγιησ περα απο τα σκουληκια(που για αυτο του εκανα θεραπεια)...μολισ μπορεσω θα ανεβασω φωτογραφιες του ..σας προειδοποιω..θα ερωτευθειτε!