γεννηθηκε η κοριτσαρα μου 23 τα μεσανυχτα


tinanef

Well-Known Member
31 Αυγούστου 2009
246
0
Θεσσαλονίκη
με το καλό να έρθει στο σπίτι το κοριτσάκι σου.
υπομονή θα κάνουμε μόνο...τι στο καλό...θαρθει δεν θαρθει αυτή η μέρα???θα έρθει σίγουρα.
 










st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
δεεεεν εχω καθολου υπομονη αλλη και ερχεται και η εξεταστικη..να δω με τι μυαλο θα διαβασω τωρα!!!εσεις ολοι οι υπολοιποι τι κανατε μεχρι να ερθει?εγω τα'χω πάιξει!!
Εγω να δεις πριν ερθει!!!Σαν χαιβανι πηγαινα!!!Η πιο ωραια στιγμη ηταν οταν τον κρατησα με το γαντι στην χουφτα 10 ημερων σκατουλακι!!!

Τωρα ουτε στην αγκαλια μου χωραει το γομαρι!:D
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Άντε να σου ζήσει, Μιχαέλα και καλώς να τη δεχτείς!:) Όσο για την ανυπομονησία, θυμάσαι τι σου είχα πει πριν κανα-μήνα? ΤΙ θα έκανες εάν η σκύλα γεννούσε ΜΟΝΟΝ αρσενικά?!:eek::eek::eek::eek::eek: Να όμως που έκανε και θηλυκό και θα το πάρεις!:D:D

Τυχερή η μικρούλα μάλιστα αφού σπουδάζεις και κτηνίατρος...
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
Άντε να σου ζήσει, Μιχαέλα και καλώς να τη δεχτείς!:) Όσο για την ανυπομονησία, θυμάσαι τι σου είχα πει πριν κανα-μήνα? ΤΙ θα έκανες εάν η σκύλα γεννούσε ΜΟΝΟΝ αρσενικά?!:eek::eek::eek::eek::eek: Να όμως που έκανε και θηλυκό και θα το πάρεις!:D:D

Τυχερή η μικρούλα μάλιστα αφού σπουδάζεις και κτηνίατρος...
εγω ειμαι η τυχερουλα; που μου δωθηκε η ευκαιρια να παρω ενα ετοιο θησαυρο να το προσεχω και να το φροντιζω για πολλα πολλα χρονια!!
τωρα αν δεν ειχε κοριτσακια το'χα ξαναπει καπου οτι θα'παιρνα αρσενικο και ο θεος βοηθος..δεν τα παω καλα στη συμβιωση με αρσενικα..:eek::eek::eek:
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
Εγω να δεις πριν ερθει!!!Σαν χαιβανι πηγαινα!!!Η πιο ωραια στιγμη ηταν οταν τον κρατησα με το γαντι στην χουφτα 10 ημερων σκατουλακι!!!

Τωρα ουτε στην αγκαλια μου χωραει το γομαρι!:D
να το ενα καλο σε μενα παντα θα χωραει στην χουφτιτσα μου..στην αγκαλια μου θα χανεται το παλιοκοριτσο..:D:D
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
δεν τα παω καλα στη συμβιωση με αρσενικα..:eek::eek::eek:

αχαχαχαχαχαχαχα μια από τα ίδια!!! άλλο πράγμα τα κοριτσάκια πως να το κάνούμε!!! με το καλό να την δεχτέις κοπέλα μου! τα καλύτερα να ζήσετε!!!
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
μιχαέλα να ψωνίσεις απο πετ σοπ που δεν πουλάει ζώα, και όχι μόνο για ηθικούς λόγους.
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
μιχαέλα να ψωνίσεις απο πετ σοπ που δεν πουλάει ζώα, και όχι μόνο για ηθικούς λόγους.
πιστεψε με τιποτα δεν θα παρω απο κανενα πετ σοπ γιατι δεν εχω βρει κανενα να μη πουλαει ζωα και ειναι και πανακριβα τα παντα..ολα θα τα παρω απο το e-bay απο τζαμπο και λοιπα..τα φαγητακια απο κτηνιατρειο...
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
δεν τα παω καλα στη συμβιωση με αρσενικα..:eek::eek::eek:

αχαχαχαχαχαχαχα μια από τα ίδια!!! άλλο πράγμα τα κοριτσάκια πως να το κάνούμε!!! με το καλό να την δεχτέις κοπέλα μου! τα καλύτερα να ζήσετε!!!
αχ σ'ευχαριστω πολυ πολυ..ε ειναι αλλο πραγμα τα κοριτσακια..αλλη συννενοηση..σε κατανοει καλυτερα βρε παιδι μου..θα λεμε τα γυναικεια μας και θα καταλαβαινομαστε..τωρα μ'εναν αντρα τι να κανεις?μες στην αμηχανια θα'μαστε:D:D:D:D
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Δεν τα πάτε καλά με τ' αρσενικά?!:eek::eek: Είναι διότι δεν έχετε ένα Μουφ!:p:p Εγώ πάντως αποκλείεται να πάρω θηλυκό, δε μου πάει, προτιμώ τα αρσενικά.:D:D Δυστυχώς όμως δε θέλει άλλο σκύλο το κακομαθημένο Μουφ, οπότε τζίφος η υπόθεση!!:rolleyes:
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Σαρα, εγω το αντιθετο! Δεν θα παρω ποτέ αρσενικο :D
Μην το λες παντως για το Μουφ. Και η Ζηνα η παραξενη δεν ηθελε αλλο σκυλι αλλά τωρα μια χαρα της αρεσει που την προστατευει η Ηρα και εχει και σκυλοπαρεα.
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Χμμμμ, με βάζεις σε σκέψεις και σε πειρασμό. Μάλλον θα το κάνω, αν το κάνω, όταν θα αγοράσω σπίτι και θα έχω περιφραγμένη αυλή. Φοβάμαι όμως μην πληγωθεί το Μουφ και σπάσει ο στενός μας σύνδεσμος. Εσύ π.χ. δεν είσαι πιο δεμένος με την Ήρα παρά με τη Ζήνα?
 




maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0

μεγαλωσαμε κιολας χιχιχι
αχουυυυυυυ!!!!!τι καλα καποιος να μου εφερνε καθε μερα ενα κουταβι να το χαιδευω λιγο....θα μου φτιαχνε την μερα...νιωθεις την απολυτη γαληνη!!!
 
Last edited by a moderator:




Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
σας ευχαριστω πολυ..
και σημερα ειναι 650 γραμμαρια το κοριτσακι μου..παχυ παχυ και καραυγιες!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95