γιατί οι σκύλοι δαγκώνουν τους ανθρώπους




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Έίναι τραγικό...αλλά συγχωρέστε με που έσκασα χαμόγελο σε κάποιες φωτογραφίες!!!
Τα άμοιρα έχουν τόσο γλυκές φατσούλες...που δεν μπορείς να κρατηθείς!!:):)
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
οι περισσοτερες ειναι απο το haloween οπου πλεον οι αμερικανοι ντυνουν και τα σκυλια.

στην ερωτηση του τοπικ! μα γιατι ειμαστε ηλιθιοι φυσικα
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ελατε ρε, για μια μερα το χρονο δεν παθαινουν και τιποτα ...
ινδιανακι κι αραχνουλα, ΟΛΑ τα λεφτα!:D:D:D
 












Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
η δευτερη φωτο μου θυμισε μια ιστορια ενος φιλου , που ειχε εναν γειτονα , που πηγε να ασελγησει σε ενα αδεσποτο που μαζεψε και αυτο γυρισε και του τον εκοψε :paletas:
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
ε ενταξει βρε παιδια και εγω ειμαι κατα του να φορας φουστιτσες και αηδιες σε ενα σκυλι στα καλα του καθουμενου αλλα οντως το να φορεσει κατι ετσι για πλακα μια φορα ισα ισα να το βγαλεις μια φωτογραφια τι πειραζει??αυτο μας πειραξε??τοσα και τοσα γινονται.....
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
ε ενταξει βρε παιδια και εγω ειμαι κατα του να φορας φουστιτσες και αηδιες σε ενα σκυλι στα καλα του καθουμενου αλλα οντως το να φορεσει κατι ετσι για πλακα μια φορα ισα ισα να το βγαλεις μια φωτογραφια τι πειραζει??αυτο μας πειραξε??τοσα και τοσα γινονται.....
Κούλα, με συμφερει να συμφωνησω μαζι σου, επειδη στην πινσερινα μας φοραμε μπουφανάκι τον χειμωνα στην βολτα. Δεν αντεχει γυμνη. Τρεμει και κοκαλωνει.

Αλλά οι φωτογραφιες που δημοσιευσε ο Δημητρης είναι καθαρα προσβλητικες για τον Σκυλο σε βαθμο κακοποιησης. Πιστευω οτι σωστα το εθεσε: Κωμικοτραγικο.
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Ειπα σκυλος με ρουχα=ανθρωπος γυμνος.
Τωρα αν ειναι μια φορα και για την πλακα ειναι διαφορετικο,ετσι και εγω εβαλα στον Δαιμωνα μπλουζακι,η οπως η Πινσερινα του Αρη που κρυωνει,αλλα κατι μπαλαρινες η κατι μπαρμπι αυτα πρεπει να τα κραζουμε.
 


Teobullmastiff

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2009
4.816
3
39
Πεντελη,Αθηνα
το να μεταχειριζεσαι (γενικα μιλω) τους σκυλους -και τα ζωα γενικοτερα- οπως εσυ θες επειδη μπορεις να το κανεις και επειδη σου επιτρεπουν να το κανεις,ειναι ακραιο και λυπηρο.
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
αρη μου (harryf3)σεβαστη απολυτα η γνωμη σας!!
στο θεμα του κρυου στα μικροσωμα δεν το συζηταμε για τα μπουφανακια εννοειται οτι θα του το φορεσεις.
εγω δεν θα θεωρουσα οτι κανω κατι προσβλητικο προς την σκυλα μου με την οποια ασχολουμαι ανελλιπως εδω και ενα χρονο αν τωρα πχ που ερχονται χριστουγεννα την εβαζα για 2-3 λεπτα να παρει μια ποζα ισως και ντυμενη και να την βγαλω μια φωτογραφια..

το να την ντυσω λουκανικο και να την περιφερω εξω δεν το σκεφτομαι καν ουτε να κανω κατι τετοιο αν υπαρχει εστω και ενας ξενος μεσα στο σπιτι..

(το σκυλι μου μεσα στο σπιτι δεν φοραει ουτε καν λουρι και οταν της ηρθε περιοδος τις πρωτες μερες με ξενιζε πολυ το βρακι της.)
 


THEODOROF

Well-Known Member
3 Νοεμβρίου 2009
152
0
ΠΑΤΡΑ
Ελεεινό,άλλο να φοράς κάτι απο ανάγκη (π.χ μπουφάν) κι άλλο να ταλαιπωρείς το ζώο.Οι γνωστές αμερικανιές
 




Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Λοιπόν εγώ λέω να ψηφίσουμε!

Οι δικές μου ψήφοι:

1, Μπασέ με μαχαίρι (3 βαθμοί)
2. Κόμης Δράκουλας (2 βαθμοί)
3. Αραχνούλα (1 βαθμός)

(Ελάτε τώρα... αφού όλοι γελάσατε!)