δειτε το


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
προς το παρων ψαχνεις λαθος

πηγαινε σε εκθεσεις δες γεννητορες , γυρνα εκτροφεια μαθε να διαβαζεις πεντιγκρι και δες τα , μαθε τα προβληματα της φυλης και ζητα εξετασεις μετα θα ψαξεις για γεννα
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.875
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Μορφολογικά είναι χάλια, τώρα αν είναι "καλών γραμμών" μπορείς να το μάθεις μόνο αν δεις τα pedigree των κουταβιών (που μάλλον δεν έχει).
Αν θες καλό σκυλί, πάνω απ' όλα υγειές, πάρε κουτάβι από καλό εκτροφέα. Να ρωτήσω αν έχουν κάνει εξετάσεις δυσπλασίας οι γονείς των κουταβιών ή να το αφήσω καλύτερα;
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Αστο Ελενάκι. Το θεμα εχει ληξει. Παραήταν ευκολη και τρανταχτή υποθεση.
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Ναι, πολυ τεμπεληδες και αχρηστοι :D
Ξεχασαμε να πουμε οτι τα σκυλια ειναι μούφα και μάπα :p
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ναι, πολυ τεμπεληδες και αχρηστοι :D
Ξεχασαμε να πουμε οτι τα σκυλια ειναι μούφα και μάπα :p
Εγω το ειπα απο το πρωτο ποστ μου!:p
 




gkinias

Member
26 Μαϊου 2010
24
0
πηρα τ απογευμα τηλεφωνο εναν αλλον ιδιωτη π κ αυτον γεννησε η σκυλα του κ τν ρωτησα γ χαρτια να δω κτλ μ πε οκ ελα να τ δεις οταν ερθεις στ μερη μ! ηθελα να δω κ τ χαρτια του πατερα κ μ τα μασουσε! του λεω στειλε καμια φωτο να δω τη μανα τουλαχιστον κ ειχε μια μυτη χειροτερη κ απο τ γκουσγκουνη ρε παιδι μου καθολου στρογγυλη! ημαρτον ! εκτροφειο κ παλι εκτροφειο τουλαχιστον εχεις τ κεφαλι σ ησυχο!
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Τελεια. Στατατα λοιπον τα ασκοπα τηλεφωνα (να μην ξοδευεσαι κιόλας) και προσπαθησε να βρεις ενα καλο εκτροφειο.
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Κρίμα τα σκυλάκια.....ώρες ώρες χαίρομαι που τα βέλγικα δεν είναι τόσο δημοφιλή....ακόμα.
 
Last edited:


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
οταν πηγαινα δημοτικο συναντουσα τουλαχιστον πεντε γκρενενταλ σε πυλοτες διανυοντας μια αποσταση 2 χλμ για το σχολειο , τωρα για καποιον λογο μαλλον επεσε η δημοτικοτητα τους

Υ.Γ. το ενα δυστηχως ακομα ζει στην ιδια πυλοτη κλεισμενο , ξαπλωμενο μπροστα στην γκαραζοπορτα πανω απο 10 χρονια , μονο το τζιπ που "φυλαει" αλλαξε
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
κοίτα άνθρωποι που δεν σεβάστηκαν την φυλή και τις ιδιαιτερότητες του χαρακτήρα των βέλγων, όπως και πολλοί ΒΥΒ που ζευγάρωναν γ/π +β/π κάνανε πολύ κακές εκτροφές.
Κάτι ανάλογο που έγινε και στα ίδια τα γ/π ,που γίνεται στα λάμπ, στα ροτ,στα δαλματίας......σε όλες τις φυλές που είναι δημοφιλής κατά περιόδους...
 


gkinias

Member
26 Μαϊου 2010
24
0
πως πιανετε ο κλεφτης κ οψευτης παντως ε? εχω ενα φιλο π υπηρετει φανταρος στ μερη του κ πηγε ν δει τη σκυλα κ τ κουταβια του 2 ιδιωτη εκτος του οτι δν ηταν καθαρη η μανα πολυ μικροσωμη γ λαμπραντορ μυτη γαμψη κ τ φανηκε κ γερικη η σκυλα κτλ με ειπε ο φιλος μ που τ συναντησε οτι συμπεριφεροταν οπως να ναι στ κουταβια δλδ τα επιασε απο τ σβερκο κ τα πεταξε εξω απο τ κλουβι π τα ειχε! αυτοι δν θελουν φιλοζωικη?
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.875
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Ας τα καλύτερα φίλε, μακριά από ιδιώτες και πετ σοπ. Βρες ένα καλό εκτροφείο με καλά σκυλιά που κάνει σωστή δουλειά.
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
και μάλιστα στην Ελλάδα έχουμε αρκετά
μέχρι και για σκύλους οδηγούς έχουμε
 


Dinosd

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
188
0
50
TIRNAVOS (LARISSA)
πηρα τ απογευμα τηλεφωνο εναν αλλον ιδιωτη π κ αυτον γεννησε η σκυλα του
Φίλε gkinias, στις 2 αγγελίες που μέχρι στιγμής προσπάθησες, τι σε "τράβηξε" περισσότερο ?
Μήπως η τιμή ?
Να είσαι σίγουρος ότι με 250€, δεν θα βρεις labrador από κανένα εκτροφείο.

Αν βρίσκεσαι κοντά στην Αττική, τέλος Ιουνίου κατέβα στον Μαραθώνα, στη διπλή έκθεση του ΚΟΕ, και θα γνωρίσεις από κοντά τους αξιόλογους εκτροφεις που έχουμε στην Ελλάδα.
 
Last edited:


gkinias

Member
26 Μαϊου 2010
24
0
δν ειμαι κοντα στην αττικη ειμαι γιαννενα! ναι η τιμη! οποτε με τους εκτροφεις μονο μεσω τηλεφωνου μπορω να επικοινωνησω δυστυχως! ενα αλλο εκτροφειο π βρισκεται στα σερβια κοντα στη λαρισα ειναι σοβαρο εκτροφειο?