εκπομπές για σκύλους στη tv!


Panos0685

Well-Known Member
21 Ιουλίου 2008
490
1
42
Anthousa Athens
It's me or the Dog?

Την βλεπεις κανεις απο εδω μεσα την εκπομπη?Ποσο ρεαλιστικα ειναι αυτα που δειχνει κ ποσο χρονο απαιτει για να διορθωθουν αυτες οι ασχημες συμπεριφορες απο ενηλικους σκυλους!Αναρωτιεμαι αν ειναι εφικτο να διορθωνονται αυτα τα σκυλια?Αν ναι, ενας ενημερωμενος ιδιοκτητης που θα το παρει σοβαρα το θεμα σκυλος απο οταν ειναι 2 μηνων τοτε δεν μου φαινεται κ πολυ δυσκολο να εχεις ενα σκυλο σε αρκετα υψηλο επιπεδο καλης συμπεριφορας...που κανω λαθος?
 


emily_vk

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2008
240
0
www.venilil.com
Εγω την βλεπω !!! Μου αρεσει παρα πολυ ! Ειναι απιστευτο ποσο ασχημα μπορουν να συμπεριφερθουν τα σκυλια και τις περισσοτερες φορες βεβαια (για να μην πω ολες) φταιει ο ιδιοκτητης !
Μια χαρα τα λες,αμα μαθει απο πολυ νεαρη ηλικια τα βασικα θα εχει μια πολυ αξιοπρεπη συμπεριφορα.Ειπαμε,μην γινουν και "ρομποτ" αλλα μην φτασουν και στο αλλο ακρο να δαγκωνουν οποιον βρισκουν μπροστα τους !
Απο οτι εχω καταλαβει στην συγκεκριμενη εκπομπη μεσολαβει διαστημα 3-4 εβδομαδων μεχρι να ξαναπαει η Βικτωρια να τα δει.Τωρα αμα λενε αληθεια...ποτε δεν ξερεις!:D
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Σιγά δεν έχουν και καμια εκπληκτική πρόοδο.
Η κάμερα - ή μάλλον το μοντάζ κάνει θαύματα ...
Αυτά που λέει σωστά είναι πάντως ...
 


Panos0685

Well-Known Member
21 Ιουλίου 2008
490
1
42
Anthousa Athens
Ρε denis χθες το ειδα με εναν ποιμενικο που κοινηγουσε τις κορες του αφεντικου του...Μιλαμε το κοριτσακια τρεχανε πανικοβλητα κ μετα το ψιλοπαλευανε...Φερνανε κ τον γκομενο τους στο σπιτι...που πριν δεν επαιζε ουτε για αστειο..:D
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Δεν ξέρεις ΤΙ έπαιζε πρίν - τί έπαιζε μετά ... τί φαρμακάκια παίρνει το σκυλάκι ... ;) πολλά παίζουν ... αυτό το ''ψιλο'' παλέυανε είναι που το χαλάει ... σε οποιονδήποτε προβληματικό σκύλο μπορείς με υπομονή και μοντάζ να ''καλυτερεύσεις'' την εικόνα του ... αυτό που είδες να ''ψιλοπλεύουν μπορεί να είναι μετά από 3 μέρες γύρισμα ... ;)
 


Panos0685

Well-Known Member
21 Ιουλίου 2008
490
1
42
Anthousa Athens
Αντιλαμβανομαι τι λες..αλλα εστω κ αυτο μετα απο πολλες μερες γυρισμα.Υπαρχουν κ περιπτωσεις που ειναι μη αναστρεψιμη η κατασταση?Φανταζομαι ναι ε>?
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Είναι απαίσιος μύθος πως οι σκύλοι δεν εκπαιδεύονται μετά από κάποια ηλικία (βάλε ότι ηλικία θες). Οι επαγγελματίες εκπαιδευτές ασκολούνται κατά κανόνα με προβληματικά ενήλικα ζώα. Η εξαίρεση είναι να μας φωνάξουν για ένα κουταβάκι.

Σίγουρα το να ξεκινάς νωρίς είναι ότι καλύτερο αλλά φυσικά και εκπαιδεύονται σκύλοι κάθε ηλικίας. Το πρόβλημα το σοβαρό είναι να εκπαιδεύσεις τον ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ο οποίος ανέχεται πολύ καιρό μια λάθος συμπεριφορά, ή που συμπεριφέρεται λάθος ο ίδιος πολύ καιρό....

Εκπαίδευσα κάποτε ένα Dobermann 4 ετών που το είχε μία οικογένεια με ΠΕΝΤΕ κόρες (από 9-19 ετών). Τις είχε δαγκώσει όλες χωρίς εξαίρεση. Η μητέρα είπε στον μπαμπά: "Η εγώ ή ο σκύλος!" (δηλ. "its me or the dog!") και ήταν έτοιμη να τον χωρίσει πραγματικά. Ο σκύλος έμενε σε διαμέρισμα και λέρωνε και μέσα, συν τις άλλης! Οι κόρες δεν ήθελαν ούτε να τον ξέρουν (όλο το βάρος έπεφτε στη μαμά).

Ο πατέρας πάλι, έλλειπε συνεχώς (έμπορος) και ήθελε το σκύλο να φυλάει τα "κορίτσια του". Δεν δεχόταν να φύγει ο σκύλος. Εγώ ήμουν η τελευταία του ελπίδα.

'Επεισα τον πατέρα (με δυσκολία!!:rolleyes: ) να χαρίσει τον σκύλο στη μεγαλύτερη κόρη και έπεισα την κόρη πως είναι πολύ "Κούλ" ο σκύλος της και σύντομα θα πηγαίνουν μαζί για καφέ.

Ξεκίνησα μαθήματα με όλα τα παιδιά αλλά την μεγαλύτερη ώς αφεντικό.
Ο σκύλος για πρώτη φορά, πήρε όλη την αγάπη και εκτίμηση που του έλλειπε (και δουλειά να κάνει και βόλτες κάθε μέρα!!!).

Η μητέρα δεν ξανα ασχολήθηκε ποτέ με τον σκύλο (δεν χρειαζόταν -είχε μια αγέλη "χειριστές" για αυτό!). Παιδιά, έπρεπε να δείτε την μικρή κόρη με τη δύναμη και πυγμή χειριζόταν το θηρίο.... δεν παιζόταν το μικρό. Με τα μαθήματα τα κορίτσια ερωτεύτηκαν τον σκύλο και φυσικά κι αυτός εκείνες!:p

Αυτή η ιστορία θα μου μείνει αξέχαστη γιατί μου θυμίζει πάντα τον 1ο και κύριο λόγο που σπούδασα αυτό το επάγγελμα.... για να βοηθάω οικογένειες. Η χαρά του συγκεκριμένου ζευγαριού ήταν τόσο μεγάλη, που με κάλεσαν να πάω διακοπές μαζί με την οικογένειά τους για 5αήμερο ιππασίας (όλα πληρωμένα)!!!:D:D:D

Το να εκπαιδεύεις σκύλους ενήλικους είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ γι' αυτήν την δουλειά. Είναι το βασικό, το σύνηθες! Φυσικά και γίνεται και μάλιστα περισσότερο απ' ότι φαντάζεσαι και περισσότερο απ' ότι έχει δείξει η εκπομπή της τηλεόρασης.

Πρέπει να καλέσω την Άννα στο φόρουμ... Η Άννα είναι μία νεαρή και πολύ όμορφη κοπέλα με ένα ημίαιμο Ρόττβαιλερ. Τον εκπαίδευσα σχεδόν 6 ετών. Ο "Βλαδήμηρος" κυκλοφορούσε με φίμωτρο γιατί έβγαινε βόλτα με ένα και μοναδικό σκοπό: να δαγκώσει όποιον βρεί μπροστά του!!!! Η Άννα είχε χρόνια να έχει καλεσμένους στο σπίτι γιατί εκεί ήταν ακόμη χειρότερος.

Ο Βλαδήμηρος εκπαιδεύτηκε πριν 2 χρόνια αλλά η Άννα ακόμη δεν μπορεί να σταματήσει να μ'ευχαριστεί! Έχει πάλι κοινωνική ζωή, κόσμο σπίτι της (με τον σκύλο ΛΥΤΟ), πάει διακοπές με τον σκύλο της (τώρα είναι Σκιάθο)!

Πόσες πελατησές μου με φώναξαν να εκπαιδεύσω το Ροττβάιλερ - Αγ. Βερνάρδου -Ντόμπερμαν - Ακίτα (βάλε ότι θες πάνω από 40 κιλά!) που τους κουβάλησε ο κακομαθημένος γιόκας τους πριν εξαφανιστεί για δουλειά ή σπουδές στο εξωτερικό...
Η μία ήταν κι ανάπηρη (πολυομυλίτηδα =πατερίτσες για πάντα) και αρκετές άνω των 60 ετών!

Το πιο δύσκολο σ'αυτές τις περιπτώσεις ήταν να πείσω τον "γιόκα" ότι πρέπει να χαρίσει τον σκύλο 100% στη μαμά (δεν ξεκινούσα αλλιώς) και να μην της τον πάρει ποτέ (ο σκύλος δεν μπορεί ν'αλλάζει αφεντικό κάθε τρεις και λίγο!).

Για την εκπομπή έχω να πω πως παρ' όλο που την έχω δει μόνο 2-3 φορές μου φάνηκε σωστή σε όλα (σε αντίθεση με μια άλλη με έναν κτηνίατρο). Φυσικά, κάνει μπάμ το ότι δεν στα δείχνει όλα (θέλει πολύ εξάσκηση κι από τους ιδιοκτήτες η εκπαίδευση, αλλιώς δεν γίνεται ΤΙΠΟΤΑ). Επίσης, λόγο Τ.V. (και Αγγλίας) δεν μπορούν να σου δείξουν και πραγματικά ακραίες περιπτώσεις κακής συμπεριφοράς (πχ. ο σκύλος κάνει επίθεση στην εκπαιδεύτρια και πως αντιδράει εκείνη).
Μου φαίνεται όμως και λίγο βαρετό (επαναλαμβάνεται κάπως, ή είναι ιδέα μου; ).

Το καλό που έχει είναι που δείχνει πως πραγματικά μερικοί ιδιοκτήτες είναι ΠΟΛΥ πιο προβληματικοί από τα προβληματικά τους σκυλάκια... κι εκεί είναι η δυσκολία της δουλειάς μας. Η Vickie τα λέει πολύ ωραία, όταν τους τα "χώνει". Πολύ μου αρέσει.

Η γιαγιά της είναι (ζει ακόμη, θα είναι 90 περίπου) πρωτοπόρος στα θέματα εκπαίδευσης και απίστευτη γυναίκα που είχε μείνει στην ιστορία. Το μήλο μάλλον έπεσε κάτω από την μηλιά!
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Οι "μη αναστρέψημες" περιπτώσεις είναι ΠΟΛΥ σπάνιες.
Στην ζωή μου και στην καριέρα μου (από 1994) έχω συναντήσει μόνο 2 πραγματικά "μη αναστρέψημες" περιπτώσεις (όπου ο σκύλος ήταν τρα-λα-λα!). Η μία ήταν σε δικό μου σκύλο. Πολλές όμως περιπτώσεις αποτυχίας υπάρχουν γιατί οι ιδιοκτήτες δεν κάνουν πάντα αυτό που τους λες. Πρέπει να μάθεις να ζεις μ'αυτό (αφού κάνεις πρώτα ΟΤΙ μπορείς να τους αλλάξεις τρόπο σκέψης). Δεν είναι όλα ρόδινα.
Αν δεν αλλάξεις το αφεντικό (την συμπεριφορά του) δεν θ' αλλάξει ο σκύλος.
Και αν ο ιδιοκτήτης δεν ασχολείται αρκετά (σε όποιαδήποτε φάση της ζωής του σκύλου του) και αν δεν συντηρίσει την εκπαίδευση, ότι θες γίνεται.
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Ρε παιδια την εχει βρει κανεις για κατεβασμα? Στα γνωστα site, rapidshare κτλ δεν την εχω βρει..Μιλαω για κατεβασμα με υποτιτλους κτλ..?
Παντως την εχω πετυχει αρκετες φορες και ειναι οτι πρεπει για Κυριακη μεσημερι πριν το καφεδακι...Βεβαια τωρα Κυριακη παιζει μπανακι οποτε την χανουμε!!!
 


kotsidas

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2008
381
13
Αν δεν κανω λαθος υπαρχει στο

http://www.veoh.com/channels/imotd

Επισης γραφω τα επεισοδια σε dvd ανα τρια τωρα τελευταια, οποτε μολις μαζευτουν καμποσα, αν θες στα στελνω.Το τελευταιο εχασα γιατι εχω extra τρεξιμο αυτες τις μερες.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ρε παιδια την εχει βρει κανεις για κατεβασμα? Στα γνωστα site, rapidshare κτλ δεν την εχω βρει..Μιλαω για κατεβασμα με υποτιτλους κτλ..?
Παντως την εχω πετυχει αρκετες φορες και ειναι οτι πρεπει για Κυριακη μεσημερι πριν το καφεδακι...Βεβαια τωρα Κυριακη παιζει μπανακι οποτε την χανουμε!!!
Δημοσίευση No 13 στο παρόν θεμα! Υπότιτλοι δεν υπάρχουν, αλλά ακόμα και κάποιος που δεν γνωρίζει καλά Αγγλικά μπορεί να παρακολουθήσει τις εκπομπές πολύ εύκολα! ;)

Strays' help said:
http://www.veoh.com/videos/v963538sRqDKRFN?rank=5 & (θεεικο το bulldog,και εκει που του προτείνει να στειρωθεί λεει αυτός οχι γιατι νιωθει σαν να του κοβει λεει τα δικα του μπαλλακια!κι αυτη απανταει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ.χα χα χα)

http://www.veoh.com/videos/v981882a6BHdm4h?rank=4&

http://www.veoh.com/videos/v1063994GFzJQEFN?rank=3&


Και πιο πολλά εδω:
http://www.veoh.com/userVideos.html?username=hellzpawn
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Αυτο το εχω δει rottie και δεν υπαρχει θεμα για τα αγγλικα..απλα τα ηθελα σε download για αρχειο..
Θα κανω σπιτι ενα καλυτερο search και κατι θα βρω..
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Είδατε την εκπομπή της Victoria με τον Zulu το μπόξερ; Συμπτωματικά έτυχε να μιλήσω με τους ιδιοκτήτες του Zulu και συγκεκριμένα με τη Melanie. Έμειναν πολύ ικανοποιημένοι μεν απο τη δουλειά της εκπαιδεύτριας, είναι έξω φρενών με τη γειτόνισσα, και ο Zulu ανεβαίνει ακόμα στο κρεββάτι, γιατί οι ίδιοι τον αφήνουν, όπως και πριν.

Εκεί που τον δείχνει να γλύφει την κάμερα, οι παραγωγοί είχαν βάλει κρέμα πάνω στο φακό. Κάποια σημεία στις εκπομπές είναι στημένα. Παραμένει όμως μια πολύ ενδιαφέρουσα εκπομπή.
 




elle

Well-Known Member
28 Φεβρουαρίου 2008
223
0
Αλεξανδρούπολη
Αυτο το εχω δει rottie και δεν υπαρχει θεμα για τα αγγλικα..απλα τα ηθελα σε download για αρχειο..
Θα κανω σπιτι ενα καλυτερο search και κατι θα βρω..

Στο site που εχει αυτά τα βιντεο που σου δώσανε τα κορίτσια αν ψάξεις λίγο έχει και επιλογή για download :p:p
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Μεταφέρθηκαν απο το θέμα "θέλει προσπάθεια"

.................................................................................................

Αυτό δεν πρόκειται να γίνει σύντομα στην Ελλάδα...και ο λόγος δεν έχει να κάνει αν ο ιδιοκτητης του καναλιού..αγαπάει η όχι τα σκυλια. Είναι θέμα καθαρά οικονομικό και τίποτε άλλο. Αν το marketing του κάθε καναλιού φέρει αποδειξεις ότι με το να βάλει στο πρόγραμμα του σταθμού "φιλοζωικές" εκπομπες....θα έχει έσοδα από διαφημήσεις τότε θα μπει και η εκπομπη...αλλιώς ξέχασέ το...και για να θελήσει ο πελατης να βάλει τη διαφήμηση του μετα η κατα τη διάρκεια η στο τέλος της "φιλοζωικής" εκπομπής θα πρέπει να έχει στα χέρια του νούμερα που να λένε ότι η συγκεκριμένη εκπομπή κάνει νούμερα...τη βλέπου πολλοί...άρα υπάρχουν πελάτες για το προιόν του.:) Το ίδιο ισχύει και για τα ραδιόφωνα...και για τα περιοδικά(αν και όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό)
Ισχύουν τα παραπάνω..:)
Φυσκά και είναι απόφαση του καναλιού και φυσικά πρέπει να φέρει έσοδο. Το έχουν σκεφτεί αλλά δεν είναι προσοδοφόρο γιατί δεν θα έχει τηλεθέαση? Δεν μιλάω για εκπομπή μόνο με "ιεροκήρυγμα για τα αδέσποτα". Εγώ θα πήγαινα σε "σενάριο" πιο πιασάρικο και πιο εμπορικό π.χ. με γνωστό παρουσιαστή/παρουσιάστρα με λίγο "celebrity & their pet" κλπ. ώστε να πιάσει μεγαλύτερη μάζα κοινού και να περάσει τα μηνύματα που πρέπει να περάσει έμμεσα. Άμα δείξεις για 30 δευτερόλεπτα τον Ψινάκη να χαριεντίζεται με το dob του δεν θα κάνεις τηλεθέαση? Καπάκι του δείχνεις του τηλεθεατή και τον κτηνίατρο που σου λέει ότι είναι μύθος το "πρέπει να γεννήσει μία φορά για να μην πάθει πυομήτρα". Και κάνεις και διαγωνσιμό κουίζ με SMS (αυτοχρηματοδοτούμενος ;-) "τι ράτσα είναι αυτό που βλέπετε στην οθόνη σας - απαντήστε και μπείτε στην κλήρωση για να κεδίσετε ένα διήμερο στη λίμνη Πλαστήρα ή την τροφή του σκύλου σας για ένα χρόνο"

Αν η εκπομπή γίνει λίγο πιο "πιασάρικη" με μερικά τρυκάκια, γιατί να μην φέρει τηλεθέαση?
 
Last edited by a moderator:


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Φυσκά και είναι απόφαση του καναλιού και φυσικά πρέπει να φέρει έσοδο. Το έχουν σκεφτεί αλλά δεν είναι προσοδοφόρο γιατί δεν θα έχει τηλεθέαση? Δεν μιλάω για εκπομπή μόνο με "ιεροκήρυγμα για τα αδέσποτα". Εγώ θα πήγαινα σε "σενάριο" πιο πιασάρικο και πιο εμπορικό π.χ. με γνωστό παρουσιαστή/παρουσιάστρα με λίγο "celebrity & their pet" κλπ. ώστε να πιάσει μεγαλύτερη μάζα κοινού και να περάσει τα μηνύματα που πρέπει να περάσει έμμεσα. Άμα δείξεις για 30 δευτερόλεπτα τον Ψινάκη να χαριεντίζεται με το dob του δεν θα κάνεις τηλεθέαση? Καπάκι του δείχνεις του τηλεθεατή και τον κτηνίατρο που σου λέει ότι είναι μύθος το "πρέπει να γεννήσει μία φορά για να μην πάθει πυομήτρα". Και κάνεις και διαγωνσιμό κουίζ με SMS (αυτοχρηματοδοτούμενος ;-) "τι ράτσα είναι αυτό που βλέπετε στην οθόνη σας - απαντήστε και μπείτε στην κλήρωση για να κεδίσετε ένα διήμερο στη λίμνη Πλαστήρα ή την τροφή του σκύλου σας για ένα χρόνο"

Αν η εκπομπή γίνει λίγο πιο "πιασάρικη" με μερικά τρυκάκια, γιατί να μην φέρει τηλεθέαση?
Δεν θα έχει τη τηλεθέαση που θέλει ο διαφημηστης για να βάλει τη διαφημησή του,(η οποία παρεπιπτοντως κοστίζει από 100 έως και 600 ευρω το δευτερόλεπτο, ανάλογα τη ζώνη)..γιατι η "αγοραστική " δύναμη των φιλοζωων είναι μικρή..πρώτον έιμαστε λιγοι...και δέυτερον σε σύγκριση με άλλες χώρες ξοδευουμε τα λιγότερα για τους σκύλους μας.
 


tinanef

Well-Known Member
31 Αυγούστου 2009
246
0
Θεσσαλονίκη
μια φορά έκανα ζάπινγκ στην τβ και έπεσα πάνω στον "ομορφο κόσμο" που παρουσιάζει ο Παπαδάκης και η στάρ Ελλάς (η Νομικού νομίζω),και είχαν φέρει στο στούντιο διάφορα κουταβάκια και έναν κτηνίατρο για να μας ενημερώσει για τα κυνολογικά γενικώς.και εκεί που έλεγε τα διάφορα,πετάγεται η Νομικού και τον ρωτάει ΄γιατί 2 φορές που αγόρασε σκυλάκια(φυσικά απο πετ σοπ) αρρώστησαν και ψόφησαν.και φυσικά ο κτηνίατρος ....αλλαν ντάλων απάντηση....
φυσικά δεν ανέφερε τίποτα μα τίποτα περί bybs κλπ..
μου ήρθε να σπάσω την τηλεόραση,μου ήρθε να πάρω τηλ το κανάλι και να τους σκυλοβρίσω ,μου ήρθε να πάρω τον Τριανταφυλλόπουλο και τον Ευαγγελάτο και να τους βρίσω και αυτούς γιατί δεν κάνουν ένα ρεπορτάζ για όλα αυτά που έμαθα μέσα στο φόρουμ και αλλού για να ενημερωθεί ο κόσμος,παρά ασχολούνται με τα ακάρεα που έχει το σφουγγαράκι που πλένουμε τα πιάτα!έλεος πια!:mad:
τώρα τί συμπέρασμα βγάλατε απο αυτόν τον κτηνίατρο που έλεγε μ...ς στην εκπομπή?
 


tinanef

Well-Known Member
31 Αυγούστου 2009
246
0
Θεσσαλονίκη
ήταν μια καλή ευκαιρία να ενημερώσει αυτός ο κτηνίατρος τον κόσμο,αλλα...φυσικά δεν τον συμφέρει..
οπότε η ενημέρωση θα γίνεται στην χώρα μας με πολύ πολύ αργά βήματα.ευτυχώς που υπάρχει και η εκπομπή στον σκάι.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Δεν θα έχει τη τηλεθέαση που θέλει ο διαφημηστης για να βάλει τη διαφημησή του,(η οποία παρεπιπτοντως κοστίζει από 100 έως και 600 ευρω το δευτερόλεπτο, ανάλογα τη ζώνη)..γιατι η "αγοραστική " δύναμη των φιλοζωων είναι μικρή..πρώτον έιμαστε λιγοι...και δέυτερον σε σύγκριση με άλλες χώρες ξοδευουμε τα λιγότερα για τους σκύλους μας.
Πόσοι μη φιλόζωοι βλέπουν ΣΚΑΙ, τις εκπομπές για τα άγρια ζώα ή την πανίδα του Αμαζονίου? Θα πρέπει να είναι σημαντικό νούμερο μάλον. Η εκπομπή δεν θα απευθύνεται μόνο σε σκυλοκτήτες - για αυτό άλλωστε μιλάμε και για μια δόση celebritίλας που προσελκύει τα πλήθη στην αρένα της τηλεθέασης.

Δεν είπα ότι θα σπάσει το κοντέρ τηλεθέασης σαν το X-Factor, αλλά μιλάω για πιο ευρείας κατανάλωσης πράγμα από αυτό του Παρατρίχα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95