ερχεται ο αγγλος μπουλντοκακιας!!!!


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Δίας είναι καταπληκτικό όνομα! Εδώ ρε Αμερικάνους έχω συναντήσει που βγάζουν τους σκύλους τους, από μόνοι τους μάλιστα, Ζευς!! Και όταν τους μαθαίνω για τα επιτεύγματα του Αττάλου (και των Ατταλιδών) για την ανθρωπότητα αναφωνούν: "Attalos! Now how cool is that!!!" :)
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Δια, φωναζα τον προηγουμενο μου σκυλο. Τελειο ονομα. Επισης ωραιο ονομα ειναι το Κρονος
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Άντε μπράβο! Να άλλο ένα λογικός άνθρωπος. Κι άμα δε βρίσκετε ονόματα, άντε βγάλτε κανέναν ελληνιστικό βασιλιά: Αντίγονος, Σέλευκος, ένα σωρό έχει! Μόνο αφήστε κάτω τους Ατταλίδες διότι είναι δικοί μου!:p:p:D:D:D
 






omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Να το κανουμε σαν τον γνωστο ραδιοφωνικο σταθμο που λεει"ακου Ελληνικο Ροκ"και λεγεται Freedom?
μην κολλατε στο Ελληνικο η ξενο,αφου το σκυλι ξενο ειναι απο την Αγγλια ηρθε,να το κανουμε σαν τους Αλβανους?που τους βαλανε ολους αρχαια ονοματα?
Ειπαμε ακομη και το καλυτερο χωραφι ποτε ποτε βγαζει σκαρτο καρπο,ετσι ειναι και το χωραφι που λεγεται Ελλαδα σημερα εδω και πανω απο χιλια χρονια βγαζει σκαρτο καρπο.
 


killah

Well-Known Member
6 Σεπτεμβρίου 2009
149
22
Αθήνα-Κυψέλη
να τον χαιρεσαι! θα απολαυσεις παρα πολυ τη συμβιωση με ενα bulldog. Ειναι τα σκυλια-ανεκδοτα!Σου μιλαω ...εκ πειρας..:p
 




TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
να σου ζήσει και καλώς να τον δεχτείς!
...........τι θα έλεγες για το Πάμπλο;
 


stefanos_salas

Active Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
32
0
θεσσαλονικη
Πες το οπως θες, αρκει να ΜΗΝ το πεις Αρη!!!
Δυσκολα να τον πω ΑΡΗ γιατι εχω ενα ακομα σκυλο που λεγεται ΑΡΗΣ αυτο κ θα μπερδευονται......Σας ευχαριστω πολυ ολους για τα μηνυματα σας κ την βοηθεια σας.......η επιλογη θα ειναι δυσκολη παντως κ καθε προταση ειναι θεμιτη!!!!!
Ξερω οτι η Σισσυ ειναι η καλυτερη γι αυτο αποφασισα να το παρω απο αυτην κ ξερω πως για κτηνιατρους κ τετοια θα με βοηθησει
 




kostas33

Well-Known Member
11 Δεκεμβρίου 2009
118
0
Τοτε καλυτερα Σανταμ:D:D:D
(Που εισαι ρε Καθριν σε χασαμε)
Ηλια πιστευω οτι τον ΑΛΕΝ ΝΤΕΛΟΝ τον ξερεις!Εσυ εισαι ο ΑΛΛΑ ΝΤΑΛΛΟΝ!!!!!!!!ΣΑΝΤΑΜ φιλε!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU