ζητω σπιτακι για μποξερ




magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
Aggeliki κανένας δεν έχει ενδιαφερθεί για το boxeraki ??
Έχουμε ένα σπιτάκι τύπου igloo (μίλησα τώρα με την μαμά που το έχει) σε μεγάλο μέγεθος, πρέπει να του κάνει.
Εννοείτε χωρίς χρήματα, απλός κάποιος πρέπει να έρθει να το πάρει.
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Ποιός έχει αυτόν τον σκύλο? Τον ξέρεις? Για να μπορείς να του πάρεις σπιτάκι τον ξέρεις, ή έστω έχεις μιλήσει μαζί του ... να του πείς ότι είναι παράνομος και ότι θα διωχθεί ποινικά αν δεν φροντίσει τον σκύλο ...
 


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
47
Ν.ΜΑΚΡΗ
χιλια ευχαριστω! :D :D :D magi!!!!!!!
ειναι μια φουρναρισσα στην περιοχη μου,τυχαια το ειδα το σκυλακι,το ειχε καπου αλλου και επειδη ειχε καποια προβληματα με γειτονες το πηγε εκει,δεν το θελει,της εχω μιλησει,εβαλα και αλλους να της μιλησουν.το μονο που εκανε ειναι να καθαρισει τα κακα.ουτε βολτα το παει ,ουτε τιποτα,εχω βαλει αγγελιες αλλα τιποτα.ουτε σπιτακι δεν θελει να παρει,παω να σκασω.αμα ομως τις παω ενα δεν πιστευω να αρνηθει.αυτη νομιζει οτι θα το δωσει αλλα εγω δεν το πιστευω γιατι μια ζωη ο σκυλος ηταν απομονωμενος ,ανθρωπο δεν εχει δει και δεν δειχνει και φιλικος,ετσι τουλαχιστον θελω να του βαλω ενα σπιτακι γιατι εκει μου φαινεται θα αφησει τα κοκκαλακια του :cry: :cry: δεν την εχω απειλησει ακομα με αστυνομια γιατι βασικα πιστευω οτι δεν θα της κανουν τιποτα,θελω να την παρω με το καλο γιατι αμα αγριεψω μπορει να μην με αφησει να βαλω ουτε σπιτακι,ουτε μεγαλυτερη αλυσιδα :( :(

magi θα σου στειλω pm! :D
 


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
47
Ν.ΜΑΚΡΗ
εχω μαλλον σχετικα ευχαριστα νεα ,αφου η magi θα με βοηθησει με το σπιτακι,πηγα λοιπον τωρα στην φουρναρισα παλι με το χαμογελο και το μωρο αγκαλια για να την καλοπιασω και να με αφησει να βαλω το σπιτακι και της ειπα οτι εχω βαλει αγγελιες παντου για τον σκυλο και οτι θελω να μαθω αν δαγκωνει γιατι πως θα το παρει καποιος?αυτη την φορα ηταν με το χαμογελο και ευγενικη και προθυμη να συνεργαστει.μου ειπε οτι δεν δαγκωνει και οτι αν δεν βρεθει καποιος δεν πειραζει θα τον κρατησει αυτη,μετα της ειπα οτι βρηκα ενα σπιτι και μπορω να της το δωσω και μου απαντησε θετικα και μου εδειξε και μια αλυσιδα μεγαλυτερη που του ειχε παρει αλλα δεν την ειχε βαλει ακομα γιατι ηταν για να δενεις καραβια και οχι σκυλο και θα παει να την αλλαξει.δεχτηκε το σπιτακι και ειμαι πολυ χαρουμενη και θα βαλει και μεγαλυτερη αλυσιδα και θα της παρω και ενα μαξιλαρι για το σπιτι και θα πηγαινω συχνα να με συνηθισει ο σκυλος ωστε να μπορω σιγα σιγα να τον πηγαινω και βολτα!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και παλι χιλια ευχαριστω magi!!!!
_________________
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Έχεις βάλει ακόμα και το μωρό στην υπηρεσία των αδέσποτων? Αγγελίκή δεν παίζεσαι! :lol:
Δεν μου κάνει εντύπωση η μετάλλαξη της φουρνάρισσας πάντως! Όσοι από εμάς έχουμε δει το πιτσιρικάκι σου πάθαμε την πλάκα μας! :wink:
 


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
47
Ν.ΜΑΚΡΗ
ROTTIE said:
Έχεις βάλει ακόμα και το μωρό στην υπηρεσία των αδέσποτων? Αγγελίκή δεν παίζεσαι! :lol:
Δεν μου κάνει εντύπωση η μετάλλαξη της φουρνάρισσας πάντως! Όσοι από εμάς έχουμε δει το πιτσιρικάκι σου πάθαμε την πλάκα μας! :wink:
:lol: :lol: :lol: ετσι ακριβως!λεω την αλλη φορα ηταν απροσιτη τωρα με το μωρο μπορει να αλλαξει συμπεριφορα και επιασε το κολπο! :lol: :lol: :lol: ευχαριστω! :oops:
 


aggeliki1

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2007
407
0
47
Ν.ΜΑΚΡΗ
καλημερα!το σπιτακι ειναι στον σκυλο !! και μου υποσχεθηκε αυτη οτι σημερα θα του εβαζα και μεγαλη αλυσιδα.της ειπα επισης οτι πρεπει να το πηγαινει και βολτα.του εβαλα και μια κουβερτα μεσα αλλα το χαζο την εβγαλε ,τωρα θα βραχει :? και παλι ευχαριστω magi! :D :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22