η μικρη φιλοξενουμενη...πιο ερωτας πεθαινεις!


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
ειναι 40-45 ημερων... εχει βγαλει δοντακια μεχρι πισω...

την συγκρινα με μισο κιλο κροκετα που πηρα σημερα...οποτε εχω νεα εκτιμηση...γυρο στα 400γραμμαρια( που να βρω και τη ζυγαρια τωρα)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ειναι 40-45 ημερων... εχει βγαλει δοντακια μεχρι πισω...

την συγκρινα με μισο κιλο κροκετα που πηρα σημερα...οποτε εχω νεα εκτιμηση...γυρο στα 400γραμμαρια( που να βρω και τη ζυγαρια τωρα)
από τι γεννηθηκε? χαμστερ με τσιουάουα? παρα ειναι μικρη.
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
η δικια σου ποσο ειναι τωρα...

τοσο εξω να πεφτω...
κατω απο μηνα σιγουρα δεν ειναι...την...ειχαν 10 μερες στη φιλοζωικη και ηδη ειχε δοντακια...

ο ενας αδελφακος της βεβαια ειναι δυπλασιος,και γενικα αυτη ηταν η αδυμανη της γεννας...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
η σελ ειναι 2100 τωρα και σε λιγο κλεινει 18 μηνες ζωης.

Με τα γραμμάρια ανετα την πατάς..... πιστεψε με...να νομιζεις οτι παχυνε το σκυλι και να πανηγυριζεις και να το βάζεις στη ζυγαριά της κουζινας (μεσα σε ταπερ) και να το βλέπεις στα ιδια γραμμαρια
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
ε ναι,γιατι δε τη κοβω και τοσο μικρη για τελικο μεγεθος..αναμεσα 4-6 κιλα πιστευω...

την εβαλα σε μια παλια (οχι ψηφιακη) και εδιξε 450,αλλα δεν την εμπιστευομαι...με βαλατε σε δουλεια τωρα..χαχ
 




ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
οριακα...και οι συμπεριφορες της (δαγκωνει τα καγκελα απ το κλουβι,αν μπορει περιμενει να την βγαλω για να κανει κακα με κηνυγαει απο πισω και ερχετε αναμεσα στα ποδια μου και κοιταει το προσωπο μου...οταν ειναι στο μπαλκονι ξερει που ειναι η πορτα και κοιταει να δει ποτε θα βγουμε για να τρεξει κοντα μας) δε μου κανουν για τοσο μικρη...τα αδελφια της δε ειναι ακομα πιο αλανια...
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μηνός με σαράντα ημερών θα την έλεγα τη μικρή.. Αυτά που φιλοξένησα, τα πήρα όταν ίσα ίσα σκάγαν τα δοντάκια τους και μέσα σε δυο βδομάδες άλλαξαν αρκετά. Να πεις στη φίλη σου ότι θα θέλουμε τακτικές φωτο, γιατί η μικρή όντως είναι ερωτεύσιμη! Εύχομαι και τα αδελφάκια της να είναι εξίσου καλότυχα!
 








ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
γιαυτο εβαλα το μπουκαλι για να καταλαβεις το μεγεθος...

δε πηραζει,ας εχουν στο μυαλο τους αυτοι που θα τα παρουν τα 6 κιλα,δε νομιζω να του χαλασει και 3κιλα να τους βγουν...
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Μα τι αστεία φάτσα έχει!
Να σου πω την αλήθεια δε μου κάνει για 40 ημερών, πιο μικρούλα φαίνεται...εγώ θα την έλεγα 30-35 το πολύ. Έχει παντελώς μπεμπεδίστικη φάτσα, τα αυτιά της φαίνονται νηπιακά ακόμα.
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μα τι αστεία φάτσα έχει!
Να σου πω την αλήθεια δε μου κάνει για 40 ημερών, πιο μικρούλα φαίνεται...εγώ θα την έλεγα 30-35 το πολύ. Έχει παντελώς μπεμπεδίστικη φάτσα, τα αυτιά της φαίνονται νηπιακά ακόμα.
ε μα κοντεύω και εγώ να σκασω με την ηλικια της!
Ειναι τοσο μα τοσο ζουζουνι, που δεν χορταινω τις φωτογραφιες της. Και εχει παντα το ύφος "το ξερω οτι με χαζευεις που ειμαι υπεροχη"
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
χαχα, παιδια εγω λεω (πριν 5 μερες) ελεγα 40-45...η κτηνιατρος της λεει 50 μες το νερο... οντως η φατσα της μπεμπεδιζει,ειδικα σε αυτη... κοιτα πχ αυτον τον αδελφακο της,εχει αλλη μουρη...

 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
H μικρη μας Μελίσα σημερα θα κοιμηθει στο δικο της σπιτι... αυριο θα παω μια βολτα να δω πως ειναι:confused:( να πω δυο κουβεντουλες και με τις βρωμογατες)... η μεχρι τωρα γατικια φιλη μου ειχε αρκετες ερωτισεις και μιλισαμε για διφορα θεματα εκπαιδευτικα,υγειας κτλ!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αντε, τελικά κοντα σου θα ειναι!!! Σιγά που θα μπορουσες να αντισταθεις!!! Καλοτυχη να ειναι και να συνεχισεις να ανεβάζεις νεα της και φωτογραφίες της μικρής εδω.