καλησπερα απ Κρητη! ψαχνομαι για Μποξερ




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλωσόρισες! :)
Γράψε μας κάποιες πληροφορίες για σένα και τη σχέση σου με τα σκυλιά!
 






























Gizmo

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2009
563
1
Ηρακλειο Κρητης
Ναι δεν μοιαζουμε πολυ!!!
Λοιπον ειμαι απο Ηρακλειο , δεν ειμαι ιδιωκτητης ακομα αλλα ψαχνομαι για Μποξερ , ειχα παλαιοτερα 3-4 σκυλια αδεσποτακια απο κουταβακια ... τα 2 απο αυτα μου τα εκλεψαν (βοσκοι αλλα αντε να τους βρεις) και τα αλλα 2 ειναι στης μητερας μου λογω ελλειψη χωρου .
Τωρα ετοιμαζομαι να παω σε δικο μου σπιτι και να παρω και το σκυλι που παντα μου αρεσε ! Αυτα οτι θελετε ρωτατε!!!
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Ναι δεν μοιαζουμε πολυ!!!
Λοιπον ειμαι απο Ηρακλειο , δεν ειμαι ιδιωκτητης ακομα αλλα ψαχνομαι για Μποξερ , ειχα παλαιοτερα 3-4 σκυλια αδεσποτακια απο κουταβακια ... τα 2 απο αυτα μου τα εκλεψαν (βοσκοι αλλα αντε να τους βρεις) και τα αλλα 2 ειναι στης μητερας μου λογω ελλειψη χωρου .
Τωρα ετοιμαζομαι να παω σε δικο μου σπιτι και να παρω και το σκυλι που παντα μου αρεσε ! Αυτα οτι θελετε ρωτατε!!!
ξερω μια πολυ καλη εκτροφεα με μποξερ τα οποια κατεβαζει σε εκθεσεις κ παρεπιπτοντως οι γραμμες της εχουν πολυ καλα ενστικτα φυλαξης!
πηρε η ξαδελφη μου εναν αρσενικο απο εκει κ τωρα ειναι 3μηνων κ κατι κ δεν αφηνει να πλησιασει κανεις,σκετος συναγερμος!
εκτος οτι ειναι πανεμορφος και πολυ καλος χαρακτηρας,λιγο ζιζανιο βεβαια...ακουραστο το ατιμο!