κολυμπι


pouf

Well-Known Member
29 Απριλίου 2009
841
163
51
Ανοιξη,χειμωνας, καλοκαιρι
λιγο τα φωτα σας γιατι παω χωρις προβολεις. παμε 4 φορες τη εβδομαδα για μπανιο και κανουμε (3 χ 20'-25') λεπτα ημερισιως. ειναι λιγα ,πολλα ή ενταξει? εχει κανενας αποψη? καποιες προτασεις? ειμαστε πεντεμιση μηνων και 27 χιλιογραμμα καταμαυροι απο τον ηλιο!!
 
















omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Και καλα θα ειναι απο τους 6 μηνες οπως το ποδηλατο,δεν ειναι κανας σπορος γιγαντας θα γινει υπομονη.
 




pouf

Well-Known Member
29 Απριλίου 2009
841
163
51
Ανοιξη,χειμωνας, καλοκαιρι
την προσεχω πολυ,το φαγητο της,τα χαπια της, το αυγουλακι της, το γιουρτακι της, το σκορδακι της,με το λουρι παντα να μην τρεχει σαν παλαβη, σκαλοπατια αγκαλια(μου φευγει ο κ..ος) ε και ελεγα το κολυμπι καλο θα ειναι,δεν κουβαλα βαρος, δεν επιβαρυνονται οι αρθρωσεις, γυμναζονται οι μυες της, -ενταξει χανουμε και κανα ξιγκι το παραδεχομαι. οκ αλλαζουμε τακτικη, ενα πενταλεπτο καθε μερα αλλα μεχρι ποτε? μεχρι να χρονισει? μεχρι 6 μηνων? υπαρχει καποια ''δοσολογια'' που πρεπει να ακολουθουμε μεχρι τη πληρη αναπτυξη? υ.γ. τι γιγαντας ρε που ηταν σημερα στο σχοινια μια τετραμηνη γκρειτ δανεζα! μυγα η πουφ!
 


giannis

Well-Known Member
1 Μαϊου 2009
81
0
μη ξεχνας να την ξεβγαζεις απο το αλατι με γλυκο νερο,δεν χρειαζεται σαπουνι.
 




kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
την προσεχω πολυ,το φαγητο της,τα χαπια της, το αυγουλακι της, το γιουρτακι της, το σκορδακι της,με το λουρι παντα να μην τρεχει σαν παλαβη, σκαλοπατια αγκαλια(μου φευγει ο κ..ος) ε και ελεγα το κολυμπι καλο θα ειναι,δεν κουβαλα βαρος, δεν επιβαρυνονται οι αρθρωσεις, γυμναζονται οι μυες της, -ενταξει χανουμε και κανα ξιγκι το παραδεχομαι. οκ αλλαζουμε τακτικη, ενα πενταλεπτο καθε μερα αλλα μεχρι ποτε? μεχρι να χρονισει? μεχρι 6 μηνων? υπαρχει καποια ''δοσολογια'' που πρεπει να ακολουθουμε μεχρι τη πληρη αναπτυξη? υ.γ. τι γιγαντας ρε που ηταν σημερα στο σχοινια μια τετραμηνη γκρειτ δανεζα! μυγα η πουφ!
Φαντάσου δηλαδή να ήμουνα κι εγώ με το...τσιουάουα! Που είναι σαν τη πατούσα της Πουφ!
Μετά λέω κι εγώ πως έχω σκύλο!!!(Μάκη, Chloe, βαράτε:D:D:D)
 






despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
μη ξεχνας να την ξεβγαζεις απο το αλατι με γλυκο νερο,δεν χρειαζεται σαπουνι.
ποτε δεν ξεβγαζω τον Αδη απ τη θαλασσα!τι κακο του κανει?
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU