κουταβι 10 ημερων ψαχνει επειγωντος σπιτι!!


elenamagna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2008
422
3
41
ΑΘΗΝΑ
ειναι πολυ μεγαλη αναγκη να βρεθει εστω κ προσορινα καποιος να αναλαβει τον κουκλο κουταβο που βρηκα , για λιγες μερες εστω!
φευγω την πεμτη για εξωτερικο κ γυρναω δευτερα. δεν εχω κανεναν να μου το κρατησει για αυτες τις μερες!
εχω φαει ολα τα φιλοζωθικα σωματεια κ ολους τους φιλους κ γνωστους αλλα τιποτα κ τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα..
το κουταβι βρεθηκε πεταμενο κ χτυπημενο στο ρεμα του Κηφισσου, του εγινε χειρουργειο κ τωρα αναρωνει.
δεν εχει ανοιξει καν τα ματια του.
ειναι ημιαιμο κ μαλλον θα γινει μεγαλο.
ειναι ομως τοσο ησυχο..
ζει σε ενα χαρτοκουτο κ απλα θελει ταισμα καθε 3-4 ωρες με το μπιμπερο.
ζητω την βοηθεια σας γιατι πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...οι μερες περνουν κ λυση δεν εχει βρεθει..
σε λιγο αναιβαζω φωτο!
 










kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Φτιάξε ένα αλμπουμ στο facebook να το κοινοποιήσουμε κι απο κει ως επείγον και κάτι θα βρεθεί. Είμαι σίγουρη.

Γλυκύτατο είναι.
 




elenamagna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2008
422
3
41
ΑΘΗΝΑ
καλημερα σας.
το μωρο φιγουραρει ηδη απο χθες στο facebook (Εlena Tsalikidou) κ εχουν ενδιαφερθει ευτιχως πολοι να το κρατησουν προσωρινα.
οποτε βρεθηκε ατομο να το φιλοξενησει. τωρα ψαχνουμε για σπιτι, μονημο!
αν ενδιαφερεται καποιος ας επικοινωνησει μαζι μου στο facebook ή στο e-mail [email protected]
σας ευχαριστω ολους!
 






galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ετοιμη ημουν να το αναλαβω χθες,(και καθε 2 ωρες να ηθελε μπιμπερο, συνηθισμενα τα βουνα απο τα χιονια:rolleyes:) αλλα φοβηθηκα τον εαυτο μου, μην βρεθω με 4 σκυλια στο τελος:paja1:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU