μου έφαγε την κάλτσα


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Μυρτώ μιας και θα πας σε γιατρό να κανες κι έναν υπέρηχο?
Αλλά ο "Dr. House" δεν έχει υπέρηχο νομίζω...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.650
7.756
Μυρτώ μιας και θα πας σε γιατρό να κανες κι έναν υπέρηχο?
Αλλά ο "Dr. House" δεν έχει υπέρηχο νομίζω...
Την άλλη φορά πάλι του κάναμε ακτινογραφία στο στομάχι...περίμενα ότι θα βρούμε θησαυρούς παραδόξως ήταν άδειο..Δεν έχει υπέρηχο ο Dr Ηouse όντως :p
Edit: Ο dr house μου δεν μου τα ψάλλε επειδή δεν ήξερα να του πω πόσο ακριβώς ήταν σε μέγεθος. Θα περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει , αν θα το βγάλει μόνος του με εμετό ή όχι.
 
Last edited:


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Tι εγινε βρε Μυρτω παλι?? Σκυλο εχεις ή ηλεκτρικη σκουπα?:rolleyes:
Ευχομαι να το αποβαλλει γρηγορα και ανωδυνα για ολους σας..Αυτος ο σκυλος θα σε ριξει στα χαπια..προσεχε!
 




ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Περαστικα και να ειναι το τελευταιο κακο που θα τον βρει. Αμαν πια κι αυτος ο χοντρομπαλας ολα να τα καταπιει θελει και να αγχωνει την μαμα του....
Να σου πω αν ηταν οντως μυτερο αυτο που εφαγε δεν ειναι επικυνδινο να κανει εμετο??
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.650
7.756
Σας ευχαριστώ πολύ όλους!
Ο γιατρός είπε όχι, κι εγώ έτσι νόμιζα. Επειδή όμως το Σάββατο του ξανακάναμε ένεση για εμετό περιμένουμε τώρα να το κάνει φυσιολογικά.
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Αμάν βρε κυβέλη ,περαστικά σας κορίτσι μου ,τον δικό μου λέω γαργαντούα αλλά στον δικό σου ανήκει ο τίτλος.έχω γνωστή με λαμπραντόρ που της βάζει φίμωτρο γιατί τρώει τα ΠΑΝΤΑ.
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.650
7.756
Τίποτα νεότερο, αλλά ή αύριο ή μεθαύριο περιμένω να το βγάλει. Έτσι κάνει όποτε τρώει κάτι που δεν μπορεί να χωνέψει ο ηλίθιος..
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.650
7.756
Και ο λόγος που τα κάνει όλα αυτά βέβαια είναι η πείνα...Ναι όσο και να σας φαίνεται περίεργο..είναι τόσο ηλίθιος που τρώει πράγματα που δεν τρώγονται για να χορτάσει...
Όταν ξεκινάει να τρώει ξύλα ένας κύριος με λαμπ μου λέει , πρέπει να φέρνεις ταπεράκι με φαγητό να τον ταίζεις..Ε έλεος!
και ο Τζιμάκος κοιτάει να κλέψει στο δρόμο κανένα κόκκαλο, αλλά κόκκαλο όχι αηδίες!!
 






Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Δεν την βρίσκω καθόλου ουγκ! Νομίζω (απλά νομίζω) ότι γίνεται... (Με γειά την υπογραφή)
στα γατια γινεται σιγουρα αρα γιατι οχι και σε σκυλια..λογικα γινεται..
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.650
7.756
Ερωτηση ολιγον ουγκ.
Καλυφθειτε!
Κλισμα γινεται στα σκυλια?
Δεν ξέρω Νάσο να σου πω την αλήθεια και ούτε εγώ βρίσκω την ερώτηση ουγκ. Αν και αυτός χρειάζεται μεταμόσχευση εγκεφάλου όχι ένα απλό κλύσμα..
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.563
6.993
Αν και αυτός χρειάζεται μεταμόσχευση εγκεφάλου όχι ένα απλό κλύσμα..
:)
Έλα όλοι στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια στο παλιόπαιδο που στεναχωρεί έτσι τη μάνα του!

Να σου πω, πότε τον ταϊζεις? Πριν ή μετά τη βόλτα? Ο Άρης όταν τον πρωτοπήρα ήταν ασύλληπτο το με τι ταχύτητα έβαζε ότι έβρισκε στο στόμα του, πράγματα που ενώ πάντα κοιτούσα κάτω δεν έβλεπα ότι υπάρχουν - στο λουρί μιλάμε κιόλας ε. Οπότε ξεκίνησα να τον βγάζω πάντα χορτασμένο - με την απαραίτητη ώρα βέβαια ανάμεσα στο γεύμα και την έξοδο. Μείωσε λίιιγο τη λαχτάρα να φάει ότι βρει μπροστά του. Τόσο ώστε να το μυρίσει δεύτερη φορά ρε παιδί μου και να προλάβω να αντιδράσω. Παίζει να πιάσει αυτό σε σας ώστε να σου δώσει μια δεύτερη ευκαιρία να τον προλάβεις?
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.650
7.756
Kακά έκανε κανονικά, χωρίς τίποτα ύποπτο. Αλλά δεν καθησυχάζομαι γιατί ειναι νωρίς ακόμα.
Και αρχίζω κι αναρωτιέμαι τώρα εγώ , υπάρχει περίπτωση το κομμάτι που έφτυσε να ήταν όλο; Και να μην κατάπιε τίποτα; Έτρεχε με το πλαστικό στο στόμα και δεν είμαι σίγουρη.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον αν έχω νεότερα θα γράψω.
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
υπάρχει υπάρχει και ελπίζω να υπήρξε... ;)
δεν ξέρω αν αυτό για το σκύλο σου είναι μια λύση
αλλα θα μπορούσες αντί για το φίμωτρο
που όπως είπαν και οι άλλοι είναι μάλλον η καλύτερη λύση για τον elvis
να του βάζεις έναν 5metro ιμάντα η σκοινί
το οποιο απλά θα αφήνεις να σέρνεται κάτω.
οποτε τον αφήνεις free θα μπορείς να τον μαζέψεις πιο εύκολα σε περίπτωση
που τον δεις να κάνει παρόμοια κίνηση.

εύχομαι να μην είναι κάτι!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.125
Μηνύματα
895.944
Μέλη
19.939
Νεότερο μέλος
steliosstel