να μαστε κι εμεις!!




milk takis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2012
319
3
thessaloniki
Ωραια τα γομαρια σου.Αυτα ειναι τα μικρα που ειχες στο προηγουμενο ποστ σου;Πως ειναι η κατασταση;τα βρηκανε μεταξυ τους με τα πιτ;;το μικρο τα ασιατακι;Καινουργιο;;
 


growman

Active Member
3 Ιανουαρίου 2009
26
0
ναι αυτα ειναι!!περασε ο καιρος μεγαλωσαν....κοιτα μεχρι τωρα η θυληκια κεντρασιατησα εκανε υποταγη στην πιτμπουλινα κιολα καλα,εκτος απο μερικες εντασεις σε περιοδο οιστρου που ειναι ποιο νευρικες,γενικα παμε καλα,τον μικρο τσαμπουκαλευοντουσαν στην αρχη αλλα βλεπω τωρα αρχιζουν να τον συνιθηζουν σαν νεο μελος,φυσικα τον εχω ξεχωριστα μονο του,ναι κι ο μικρος ασιατης ειναι!το μονο προβλημα ειναι πως δεν μπορεσαν να συμβιωσουν με τις γατες ,αν και μικρα οταν ηταν δεν τις πειραζαν,η θυληκια κεντρασιατησα σκοτωσε την μια και απο τοτε κι αρσενικος που την ειδε τισ κανει ντου κιαυτος!αλλα τις εχω σε αλλο χωρο τωρα και μεχρι στιγμης δεν εχω αλλα θυματα,το περιεργο ειναι πως δεν κυνηγανε τις κοτες!αλλα μονο τις γατες!
 


jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
αχου αυτό το 3ο είναι για τρελλό ζούμπιγμαααααα να σου ζήσουν!
Απο εμπειρία με σκύλους μαζι με γάτες θα πω οτι πάντα ο ένας σκύλος έχει την ιδέα ''πάμε να πιάσουμε την γάτα'' και τα υπόλοιπα ακολουθούν, δούλεψε με τον αρχηγό της αγέλης σου (τον Β σε σχεση με σένα!) και το θέμα γάτα!