ξενοδοχεια σκυλων


dorapl86

Member
29 Μαρτίου 2009
22
0
Γεια χαρα σε ολους.
εχω ενα κουταβι 3 μηνων και θελω να παω ενα σαββατοκυριακο διακοπες. Κανενας δε θελει να μου το κρατησει για 2 ημερες:confused: Θα ηθελα να ακουσω τη γνωμη σας για τα ξενοδοχεια σκυλων. Η αληθεια ειναι οτι ειμαι πολυ επιφυλακτικη. Γνωριζει καποιος καποιο καλο ξενοδοχειο στην αττικη? Αν ναι ποσο περιπου κοστιζει? Γενικα εχω μπερδευτει λιγο και θα ηθελα να ξερω γιατι το φθινοπωρο θα φυγω μια εβδομαδα για καποιο επαγγελματικο ταξιδι..
ευχαριστωωωωωωωωωωω!!
 


Miss

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2009
278
0
Αργυρούπολη
Αν έχεις εξαντλήσει όλες τις άλλες πιθανότητες, η πανσιόν είναι ίσως η μοναδική λύση.
Έχε υπόψιν σoυ ότι το σκυλί θα πρέπει να έχει κάνει πρώτα εμβόλιο για Kennel cough.
 


dorapl86

Member
29 Μαρτίου 2009
22
0
χμμμ
τι εμβολιο ειναι αυτο??? δεν εμπεριεχεται στα εμβολια που κανει γενικα το σκυλι????
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Το εμβόλιο λέγεται Pneumodog. (Αν δεν κάνω λάθος υπάρχει και άλλο ένα αντίστοιχο άλλης εταιρίας με άλλη ονομασία?).

Δεν το συμπεριλαμβάνουν όλοι οι κτηνίατροι στο πρόγραμμα υποχρεωτικού εμβολιασμού, οπότε θα πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό σου αν το έχει προγραμματίσει και αν όχι να το ζητήσεις.

Δεν είμαι σίγουρη ότι κατάλαβα, ψάχνεις πανσιόν για το φθινόπωρο ή και για τώρα? Ρωτάω γιατί το κουτάβι σου είναι τόσο μικρό που ίσως δεν έχει ολοκληρώσει τα εμβόλιά του ακόμη και οι πανσιόν συνήθως δεν δέχονται κουτάβια που δεν είναι εμβολιασμένα.
 




dorapl86

Member
29 Μαρτίου 2009
22
0
οχι για τωρα ψαχνω, για το καλοκαιρι...εχει ολοκληρωσει τον κυκλο των εμβολιων.του χρονου θα κανει παλι
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU