παστακι!!!!


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Dnassib, τώρα που το ξανασκέφτομαι δε φταίει η Τασία, “φταίει ο Παυλίδης”, όπως έλεγε και η διαφήμιση!
axaxaxa - ναι, αυτό αυτό! - αυτό θα έλεγε και η ίδιααααααααααααααα LOLOLOL

Λοιπόν, εντάξει... η ΚΑΛΥΤΕΡΗ όμως ιστορία που σας έχω είναι με την Κίρκη μου, τη μποξερίνα που μας 'άφησε' πριν 2 χρόνια. Φίλη φέρνει το καλοκαίρι πυρέξ με γαλακτομπούρεκο με topping φύλλο καταϊφιού. Το πυρέξ καταλήγει στο τραπέζι της κουζίνας με την Κίρκη (νομίζουμε) έξω. Η επόμενη σκηνή είναι ο πατέρας μου, στο άλλο δωμάτιο - στο σαλόνι - να ωρύεται γιατί, λέει, μπούκαρε κάποια στιγμή η Κίρκη με τα σάλια να της τρέχουν ποτάμι και, πριν καταλάβει καλά καλά τι έκανε, βούτηξε τη μουσούδα της μέσα στο ωραιότατο ποτήρι με παγωμένο νερό που είχε στο τραπεζάκι, το ήπιε μονορούφι και μετά το πέταξε κάτω και το έσπασε :) Καλή της ώρα το κοριτσάκι μου... ήθελε να δροσιστεί μετά από ΕΝΑ ΠΥΡΕΞ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ καλοκαιριάτικα.......... να είναι καλά εκεί που είναι...
 


LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Ghelly μετά από την περιγραφή σου σκέφτομαι ποια διαδρομή θα ακολουθήσουμε στη βόλτα μας για να περάσουμε από το καλύτερο ζαχαροπλαστείο!
Άσε που έχω και το λαιμό μου... και όπως λες... είναι θέμα υγείας!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ghelly μετά από την περιγραφή σου σκέφτομαι ποια διαδρομή θα ακολουθήσουμε στη βόλτα μας για να περάσουμε από το καλύτερο ζαχαροπλαστείο!
Άσε που έχω και το λαιμό μου... και όπως λες... είναι θέμα υγείας!
ε ναι χρειάζεσαι κατι αντισηπτικό να βοηθήσει το λαιμό να καθαρίσει από μικρόβια... μη σου πω να πας προς χατζη για καζαν ντιπι που εχει και θρεπτικότατο γάλα :p



αααα και αν εχεις ελλειψη πρωτεινης, καντε βολτα προς παπαναστασιου και μποτσαρη στον Πρασσά!! Αγαλμα πρεπει να μου στήσει αυτός!
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
αν σε παρηγορεί, εμένα έφαγα περί τα 10 σοκολατάκια τζοκόντα πριν ένα μήνα περίπου - 'ευτυχώς' τα περιτυλίγματα τα έφτυνε.... δεν το είχε ξανακάνει ΠΟΤΕ και έγινε στα 5' που ήμουν τουαλέττα. βάρεσα πολλαπλά εγκεφαλικά και περίμενα τα χειρότερα, αλλά αν εξαιρέσεις το ότι την επόμενη μέρα έκανε κάπως περισσότερα και πιο μαλακά κακάκια, ήταν σα να μην είχε γίνει τίποτε. βρωμόσκυλα :p
αυτα του μας κακομαθαινετε κυριε πρεσβη ειναι καλυτερα.. :paja1:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.932
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95