περί ενδυμασίας στίβου!


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Πέρα από την πλάκα, δεν είναι ότι καλύτερο να βλέπει κάποιος ατημέλητους χειριστές, με ρούχα αφρόντιστα, παλιά και βρώμικα…
Θυμάμαι χειριστή, στην διεθνή τον περασμένο Μάιο, που βρωμούσε και έζεχνε από απόσταση αρκετών μέτρων. Αυτό δεν δημιουργεί αρνητική εντύπωση?
Εγώ πιστεύω πως μια φροντισμένη παρουσία δίνει επιπλέον πόντους σε ένα καλό χειριστή.
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Xo xo xo. Kαλα θα εκαναν οι .... "βαρβατοι" κυριοι που θελουν να τρεχουν .... "βαρβατους" σκυλους , να μαζεψουν λιγο τις κοιλιες τους και να βελτιωσουν τη φυσικη τους κατασταση ωστε να μη σερνωνται , λαχανιασμενοι και καταιδρωμενοι στους στιβους μετα απο 5 γυρους. Ενα σωστο παπουτσι χρειαζεται (γκαζον η μοκετα). Τα υπολοιπα δεν κανουν μεγαλη διαφορα στην κινηση. Αρα.............
 




Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Xοχο. Δεν εχω δει κανενα video με τρεχιμο. Ομως ΕΧΩ τρεχει πολλες φορες με Ροτβαιλερ.
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Και με τη τεράστια εμπειρία που έχεις στα rott συστήνεις δίαιτα στους χειριστές ? :D

Αυτό είναι πολύ καλό για την φυλή μας, ευχαριστούμε ... :wink: :D
 




Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Sorry boys. Παντως εγω ουτε 3 γυρους δεν θα μπορουσα να κανω πια. Ασε που δεν ....... στρωνει και το συνολακι. :oops:
 




Falko

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2007
552
0
Χαλκιδικη
www.rottweilers-gr.com
Faye said:
Sorry boys. Παντως εγω ουτε 3 γυρους δεν θα μπορουσα να κανω πια. Ασε που δεν ....... στρωνει και το συνολακι. :oops:
Τωρα πρεπει να ξεκινησεις προπονησει...μετα απο χρονια αποχης απο το στιβου του Rottweiler...θα ξανα επανερθεις!!! :lol: :lol: :lol: :lol: !!