σκυλος κ αρνακια.......


Status
Κλειδωμένο θέμα

despoina26

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2009
137
0
καλα ο ανθρωπας ειναι απιστευτος ετσι?
και εσυ ρε dj που τα ξεθαψες ολα αυτα και τον ξεφτιλισες ετσι τον κακομοιρουλη?:paja1:
σιγα να μην περιμενε ποτε ο καψερος πως δεν ειναι μονο τα σκυλακια λαγωνικα εδω μεσα αλλα και πολλοι απο τα αφεντικα τους!!
χαχα μπραβο ρε dj...:D

galazio επιτελους συμφωνησαμε και καπου :p
 


kyriak

Member
20 Σεπτεμβρίου 2009
18
0
μαζι μενουμε...δεν ειναι παραμελιμενα τα ζωα..
ελα που ομως εγινε ....μπασ η περιπτοση δεμενο πλεον και βουρ για σοματοφιλακη.
οτνωσ ειναι δυσκολο σκυλακι αλλα πολυ καλο...κ
με παρα πολυ ωραιο χαρακτηρα.γιαυτο δεν τηελω νανε και δεμενο:(
 




foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Με το δέσιμο δεν θα καταφέρετε και πολλά...Όπωσδήποτε φροντίστε την περίφραξη ώστε να μην μπορεί να βγει γιατί απο το δέσιμο εύκολα μπορεί να ξεφύγει...
Από κει και μετά εκπαίδευση και απευαισθητοποίηση στα πρόβατα...
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Τι να πω. Πέφτω από τα σύννεφα... Χάρηκα που μετά από τόσο καιρό διάβασα κάτι πραγματικά ενδιαφέρον εδώ μέσα. Κάποιον με ρόττυ που κάνει agility και κέρδισε και με poodle που κάνει Agility και Flyball και κέρδισε. Μου γκρεμίσατε όλα μου τα όνειρα.
Ε μα είσαι κι εσύ ... :D :D
 


theofilos

Active Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
36
0
Παντως πρεπει να παραδεχτω οτι το στυλακι του απιστευτα ασχετου οτι και καλα δεν ξερω τι ηταν που βρηκαμε στο βουνο, αυτο το πετυχε παρα πολυ! Ισως του ταιριαζει :p
 




sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
τελικα μονο η μυθομανεις ειναι σωστοι ιδιοκτητες στην ελλαδα! φοουυυυυυυυυ παω να ταϊσω και εγω τις γατουλες μου
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Πρώτον ως πάρα πολύ ωραίος χαρακτήρας θεωρείται το Μουφ που με τα προβατάκια παίζει, άντε να τα μαζέψει σε κοπάδι μια και πρόκειται περί τσομπάν κιοπέκ. Ένας σκύλος που τρώει πρόβατο έχει πρόβλημα που λύνεται με εκπαίδευση.

Δεύτερον το poodle-αστέρι στο agility πήγε να το κάνει πέρσυ εκείνη η γκιόσσα στον όμιλο διότι τα μάτσωσε χοντρά από την ηλίθια κυρία του ως άνω poodle. Πίσω όμως έχει η αχλάδα την ουρά διότι ως ιδιοκτήτρια του Μουφ που είναι τεράστιο ταλέντο στο agility καθότι Αυστραλός, τσαντίστηκα και έγινε το σώσε.
 


scooby doo

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2009
612
3
Ναύπλιο-Αθήνα
Οκ, τώρα το διάβασα το θεματάκι και :D:D:D:eek::eek::eek::shock::shock::shock::maria::maria::maria::paja1::paja1::paja1:...
(τόσα emoticons δεν έχω ξαναβάλει μαζεμένα, είπα να βγάλω το άχτι μου:p:p:p)
 










kyriak

Member
20 Σεπτεμβρίου 2009
18
0
καιρο ειχε να μπει παπαρας:maria:
το παπαρας δεν ξερω που πιγενει.θαθελα οχι σε μενα.απτιν αλλη η μισανθρωπια πεφτει συνεφο παραφτα...οποτε αγαπηστε πρωτα τον συνανθρωπο,ενδιαφερθειτε για τα κοινα και μετα αποκτοιστε ζωα....ασ πουμε γυναικα, αδρα και μετα τα δεφτερεβοντα...............φφφφφφ:eek:
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
το παπαρας δεν ξερω που πιγενει.θαθελα οχι σε μενα.απτιν αλλη η μισανθρωπια πεφτει συνεφο παραφτα...οποτε αγαπηστε πρωτα τον συνανθρωπο,ενδιαφερθειτε για τα κοινα και μετα αποκτοιστε ζωα....ασ πουμε γυναικα, αδρα και μετα τα δεφτερεβοντα...............φφφφφφ:eek:
συγχαρητηρια βρε κουτο, τωρα πηγαινει ΚΑΙ σε σενα.:)
ουγκ.
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
οποτε αγαπηστε πρωτα τον συνανθρωπο,ενδιαφερθειτε για τα κοινα και μετα αποκτοιστε ζωα....ασ πουμε γυναικα, αδρα και μετα τα δεφτερεβοντα...............φφφφφφ
#-o:-& :maria:και επαναλαμβανω και εγω αυτο που ειπε η γαλαζιο..
Ουγκ..(γμτ δεν εχει ενα σχετικο emoticons:maria:)
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
οποτε αγαπηστε πρωτα τον συνανθρωπο,ενδιαφερθειτε για τα κοινα και μετα αποκτοιστε ζωα....ασ πουμε γυναικα, αδρα και μετα τα δεφτερεβοντα...............φφφφφφ:eek:
αγαπητέ φίλε αν μου επιτρέπεις ο συνάνθρωπος, τα κοινά ,τα ζώα,οι γυναίκες και οι άνδρες....(τα βάζω με την σειρά που τα όρισες εσύ) είναι αλληλοσυνδεόμενες έννοιες. Δεν μπορείς να ενδιαφέρεσαι για ΚΑΠΟΙΑ απο αυτά περισσότερο ή λιγότερο γιατί ΟΛΑ αυτά αποτελούν βασικά στοιχεία για μια ισορροπημένη σχέση του ανθρώπου κατ΄αρχήν με τον εαυτό του και κατά συνέπεια και με τα υπόλοιπα.

Τα μαλινουά είναι σκυλιά πολύ δραστήρια και έχουν ανάγκη απο πολύ μεγάλη εκτόνωση. Δεν θα είχα ποτέ μαλινουά χωρίς εκπαίδευση και κανένα μα κανένα σκυλί δεμένο!!!!

όσον αφορά τα παραπάνω ....τι να πώ :pinokio::---):^o(μια εικόνα =1000 λέξεις όπως λένε και οι φίλοι μας οι Κινέζοι:D)
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
η αλήθεια να λέγεται...αυτό το ΑΣΠΡΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ σκαμπουδάκι πάντως με προβλημάτισε πολύ :D:D:D:D:D:D:D
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.932
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95