σναουτσερ απο pet shop


markos803

Active Member
27 Ιουλίου 2010
27
1
καλημερα , εχω παρει απο ενα pet shop στην γλυφαδα τον μικρο ρουπετ (μινι σναουτσερ) πριν 16 μηνες , οταν τον πηρα μου δωσανε μονο το διαβατηριο του , θα επρεπε να μου δωσουν και τιποτε αλλο ? εαν ναι μπορω να ζητησω κατι αλλο τωρα?
 


djrimokbp

Member
16 Αυγούστου 2010
15
0
Βασικά ρίξε μια ματιά εδώ... και θα καταλάβεις πολλά για την περίπτωση στην οποία έπεσες, και να ενημερώσεις και άλλους!

Ένας σκύλος από εκτροφέα έχει σίγουρα pedigree και διαβατήριο υγείας... τώρα περισσότερες πληροφορίες μπορούν να σου δώσουν σίγουρα τα πιο έμπειρα μέλη του forum
 
Last edited:


markos803

Active Member
27 Ιουλίου 2010
27
1
σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου αλλα δεν μπορω να το ανοιξω .. μου κολλαει αποτι καταλαβα θα ειναι καποιο βιντεακι με τα puppy mills ? εαν μπορεις να μου στειλεις το λινκ να το δω...
 


djrimokbp

Member
16 Αυγούστου 2010
15
0
σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου αλλα δεν μπορω να το ανοιξω .. μου κολλαει αποτι καταλαβα θα ειναι καποιο βιντεακι με τα puppy mills ? εαν μπορεις να μου στειλεις το λινκ να το δω...
μπορείς να βρείς το άρθρο στην κεντρική σελίδα... το link είναι αυτό:
http://www.dogforum.gr/v3/content.php?16-PET-SHOPS-PUPPY-MILLS
 


markos803

Active Member
27 Ιουλίου 2010
27
1
ειδα κατι απο το youtube απιστευτο......... , τωρα θα κοιταξω και αυτο το λινκ.. σε ευχαριστω κ καλη σου μερα.
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Καλό είναι να ενημερώνουμε τον φίλο αλλά ακόμα να του απαντήσουμε την απορία
Δεν είναι υποχρεωτικό να ξέρει κάποιος να απαντήσει...
Αλλά...τι άλλο να του δώσει; Pedigree; Δεν νομίζω...Και να το ζητήσει, σιγά μην του δώσουν...Ενα βιβλιάριο ασθενείας, με μισό εμβόλιο και πολύ είναι :-|
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Δεν είναι υποχρεωτικό να ξέρει κάποιος να απαντήσει...
Αλλά...τι άλλο να του δώσει; Pedigree; Δεν νομίζω...Και να το ζητήσει, σιγά μην του δώσουν...Ενα βιβλιάριο ασθενείας, με μισό εμβόλιο και πολύ είναι :-|
Και να του δώσουν, πλαστό θα είναι το Pedigree
 




markos803

Active Member
27 Ιουλίου 2010
27
1
μαλιστα.. τελικα πρεπει να εισαι πολυ καλα διαβασμενος πρωτου κανεις οτιδηποτε... ευτυχως που ο μικρος μου βγηκε κουκλος κ υγιεστατος .. σας ευχαριστω
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981