χαίρετε!


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Καλημερα! Κουκλι ειναι , να σας ζήσει !
Πρόσεξε αν θέλεις λίγο το θέμα σκυλος-υπνος στο μαξιλαρι, καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο να αντισταθει κανείς,, κι εγω μπαινω στον πειρασμό να παρω το νέο μέλος αγκαλίτσα στο bed αλλα αντενδείκνυται .
Γιατι???
Και καλα για λογους ιεραρχιας???
Ο δικος μας παντως κοιμαται μαζι μας στο κρεβατι και μια χαρα γνωριζει την θεση του στην αγελη.
Δεν παιζει ρολο αυτο αν το σκυλι μεγαλωσει σωστα.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Γιατι???
Και καλα για λογους ιεραρχιας???
Ο δικος μας παντως κοιμαται μαζι μας στο κρεβατι και μια χαρα γνωριζει την θεση του στην αγελη.
Δεν παιζει ρολο αυτο αν το σκυλι μεγαλωσει σωστα.
το μόνο ειναι μην ξυπνησει με περουκα από σκυλοτριχες! Κατα τάλλα και εγώ δεν καταλαβαίνω γιατι αντενδεικνυται? Είναι θεμα επιλογης του ιδιοκτητη που δεν εχει καμια σχέση με ιεραρχία κλπ. Απλα τα μεγάλα σκυλιά πιανουν χώρο....
 


Natasaki

Well-Known Member
30 Απριλίου 2013
619
3
Θεσσαλονικη
Εχει σχεση βρε παιδια με την ιεραρχια,αυτο μας ειπε κ εμας ο εκπαιδευτης,για αρχη βεβαια παντα ε,το λενε βασικα για να μην κανει ο σκυλος οτι θελει,να μαθει τα ορια,οταν τα μαθει φυσικα κ ειναι θεμα επιλογης του ιδιοκτητη το αν θα αφηνει τον σκυλο του να κοιμαται στο κρεβατι.
 


aith

Well-Known Member
18 Απριλίου 2013
59
7
αθήνα , νεα φιλαδέλφεια
αχ , μόλις τώρα είδα τι έχετε γράψει περι ύπνου... Η συγκεκριμένη φωτόγραφία βγήκε μετά από μια τεράστια βόλτα στην παραλία , όταν τα δυο καμάρια μου αποκοιμηθηκαν μαζί στον καναπέ . Μετά από λίγο πήγε ο καθένας στο κρεβάτι του :D
 


DOOM_NX

Well-Known Member
8 Οκτωβρίου 2011
906
6
Καρδίτσα
Όσο περισσότερα σκυλιά στο κρεβάτι, τόσο πιο χαμηλά μπορούμε να κατεβάζουμε το θερμοστάτη του καλοριφέρ, εξοικονομώντας χρήματα το χειμώνα. Περνάμε κρίση. Καληνύχτα σας.
 








Natasaki

Well-Known Member
30 Απριλίου 2013
619
3
Θεσσαλονικη
Kαλά... natasaki... εσύ δεν επωφελείσαι και πολύ από αυτό - ΤΙ να προλάβει η μικρή, μάλλον εσύ θα της κάνεις το καλοριφέρ :p :p
Δημητρα ναι ρε συ αστα να πανε..εγω θα πρεπει να παρω κανα δεκαρια απο δαυτα για να πω οτι θα ζεσταθω :ρ