χαριζεται ημιαιμο κανισακι αρσενικο


Status
Κλειδωμένο θέμα

eadie

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
246
0
αθηνα
πριν απο λιγες μερες βρεθηκε κοντα στην πλατεια της νεας σμυρνης (αθηνα) ενα μαυρο ημιαιμο κανισακι.ειναι αρσενικο,μαυρο με ασπρα πατουσακια,περιπου 7 μηνων.ειναι φιλικος,τρυφερος,προσαρμοζεται ευκολα και τα πηγαινει πολυ καλα με τα παιδια και με αλλα σκυλακια.αυτη τη στιγμη τον φιλοξενει μια κυρια μονο για λιγες μερες.ειναι κουρεμενος και εχει ηδη κανει το πρωτο του εμβολιο.αυτο που χρειαζεται ειναι ενα σπιτι και μια οικογενεια να τον αγαπαει.

υγ.οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει μηνυμα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Δώσε e-mail ή κινητό και για όποιον δεν είναι μέλος και δεν μπορεί να στείλει πμ
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Δεν βαζεις και καμμια φωτο?θα βοηθήσει πιστευω....αν και ειναι μικροσωμο οποτε θα βρεθει σιγουρα καποιο σπιτι για τον μικρουλη!!!
 


eadie

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
246
0
αθηνα
θα μπει και φωτο......απλα επειδη δυσκολευομαι εγω να ανεβασω ηδη εχει ενημερωθει καποιο μελος που του εχω ηδη στειλει τις φωτο. ε μαιλ επικοινωνιας [email protected]
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Νατος ο μικρος σγουρομάλλης!!!
untitled..jpguntitled1..jpg

untitled3..jpg
 
Last edited by a moderator:


eadie

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
246
0
αθηνα
σ ευχαριστω πολυ αμαλιαζ......!!! ειναι πολυ χαδιαρης,ησυχος, και δεν γαυγιζει μεσα στο σπιτι.
 




eadie

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
246
0
αθηνα
παιδια οσο μπορειτε μποωθηστε αυτο το μηνυμα,το εχω βαλει στο φβ...........η κυρια που τον φιλοξενει δεν θα μπορεσει να τον κρατησει αλλο ισως για κανα δυο μερες ακομα..............
 


eadie

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
246
0
αθηνα
τον μικρο τον πηρε μια κοπελα αλλα εχει προβλημα με τον ιδιοκτητη του σπιτιου της.απο την πρωτη κιολας μερα!!!!!! το σκυλακι δεν εκανε κατι,δεν ουρλιαζε δεν γαυγιζε.....απλα ο ανθρωπος δεν θελει.δεν ξερω αν τελικα θα τον κρατησει η οχι.αυτο που φοβαμαι ειναι κατι που δυστυχως συμβαινει συχνα...¨'' θα τον κρατησει γιατι τον ερωτευτηκε και μετα απο κανα μηνα δεν θα αντεξσει την υστερια του ιδιοκτητη και θα τον επιστρεψει..'' αυτο το εργο το εχουμε ξαναδει......
 


eadie

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
246
0
αθηνα
υιοθετηθηκε!!!!!! ζητω!!!!!!! τον πηρε μια κοπελα.ευχομαι να ζησουν πολυ ομορφα
 




Status
Κλειδωμένο θέμα