2 διεθνείς εκθέσεις 25 & 26.06.2011


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Horatios και οι "γουρουνίτσες" πανέμορφα...!!!Εϊδα και τον Ακίρα και νόμιζα πως ηταν η Λώρα...πολύ εντυπωσιακός και καλός αφού με καταέγλυψε...!:DΠολύ καλές παρουσίες και στα ρότ..!Δε γνώρισα άλλους μιας και μετά ήμουν συνέχεια με την αγάπη μου την Κρύσταλ!:pΕίμασταν η παρέα με την αμφίεση παραλίας..χαχαχαχα!Μπράβο παιδιά,καλό κουράγιο και σήμερα και καλή επιτυχία!
 




Luna

Well-Known Member
8 Ιουνίου 2011
109
0
Μήπως ξέρετε αποτελέσματα από τα Labrador Retriever ??? Ήταν στο τέλος του group και δεν πρόλαβα να τα δω...
 


isohos

Active Member
22 Ιουνίου 2011
34
0
Athens
www.bostonterriers.gr
Πολλά ίδια σκυλιά, πρωταθλητές τελειωμένοι εδώ και 3 χρόνια και ακόμα τους δείχνουν....... Πού είναι τα νέα αίματα? Δείγματα εκτροφής? Ανακύκλωση σκυλιών σε μεγάλο μέρος. Ενας μου είπε κάποτε το βλέπεις αυτό το σκύλο? Εχει πάρει 24 CAC. Ε, βαλσάμωσέ τον και πήγαινέ τον και μετά θάνατον, ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 






cgri1976

Well-Known Member
εγω πηγα το σαββατο και ημουν εκει απο τις 16.00.... πηγα με κτελ..... προλαβα να δω τα μποξερ, απιθανα σκυλια, ωραιες συμμετοχες και μετα εφυγα διοτι δεν ηξερα μεχρι ποτε θα εχει δρομολογια το κτελ.... την αλλη φορα θα παω με αυτοκινητο και θα κατσω μεχρι το τελος..!!!!!!!!!!
 


mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1


Jibril Mortezes
(24.06.2011)
Εκθεση σκυλων ελληνικης εκτροφης
Κατηγορια Προκαταρκτικη Κουταβιων
Πολλα υποσχομενος
 
Last edited:


mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1


Εros Mortezes
(24.06.2011)
Εκθεση σκυλων ελληνικης εκτροφης
Ανοιχτη Αρσενικων
Εξαιρετος CAC - ΠΙΠΕΕ
 


mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1


Guazu' Mortezes
(24.06.2011)
Εκθεση σκυλων ελληνικης εκτροφης
Nεων Αρσενικων
Εξαιρετος, Καλυτερος Φυλης, Αναπληρωματικος Καλυτερος Ομαδος 2
 


msantas

Well-Known Member
16 Ιανουαρίου 2011
170
0
37
Π.Φάληρο
26.06.2011 καλύτερος προκατακτικής κουταβιών φυλής!!!:-D

Περάσαμε και από τα ημιτελικά αλλά στα τελικά άγνωστη η θέση μας :-(
 
Last edited:


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
O οσκαρ πήγε καλά το Σάββατο, καλύτερο αρσενικό στην open
πολλά ευχαριστώ στον GeorgeK για την βοήθεια του.

 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
χθες ποιοι εισασταν στον ενα και που ειχατε και σπεσιαλιστα απο τα λαμπραντορακια? απο οτι συζητησαμε του αρεσαν πολυ σαν ποιοτητα και ηταν ψιλοξαφνιασμενος μιας και δεν περιμενε να βρει τετοια δειγματα. επεισης ο ανθρωπος μας ειπε οτι δεν του επιβεβαιωσαμε κανενα στερεοτυπο της φυλης μας (απο αυτα που κυκλοφορουν στας ευρωπας) ουτε για την ωρα που ξεκιναμε τις εκθεσεις, ουτε για την ελλειψη οργανωτικοτητας (την βρηκε πολυ οργανωμενη), του αρεσε πολυ ο χωρος, μας βρηκε εκπληκτικα ευγενης και ξαφνιαστηκε που οι περισσοτεροι μιλαγαμε αγγλικα.

στα ντομπερμαν χθες το πηρε η sabba di altobelo του κωστα του μητροπουλου και το σαββατο η ταμι απο το κραφτ χιλλ του κωστα του κακλεα (την κυριακη πηρε πολυ καλος:(:(, απο τα ευτραπελα των εκθεσεων)./

υ.γ. σε συζητηση που ειχα με τον κριτη μου ειπε οτι οι χειροτεροι ειναι οι γαλλοι(μιλαει και γαλλικα) εκτος οτι ξεκινουν οτι ωρα γουσταρουν τις εκθεσεις εαν δεν τους αρεσει η κριση ερχονται και στην σχιζουν μεσα στα μουτρα:eek::eek:
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
o Ericsson έδωσε πολύ καλή κρίση στον oscar excellent & 3η θέση, έχω την εντύπωση οτι οι κριτές ήταν ιδιαίτερα αυστηροί σε αυτές τις εκθέσεις πολλά καλά σκυλιά πήραν "πολύ καλός"
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
100% αύξηση στην συμμετοχή κοκονιών εφέτος
και συμμετοχή στους βετεράνους με 11χρονο ΒΕΑ1 το οποίο έμοιαζε για το πολύ 2 χρονών(μην πω και μικρότερος)

άντε και εις ανώτερα!!!!


Λυπάμαι που δεν είχα χρόνο να μιλήσω σε πολλά παιδιά που σκόπευα........αλλά λόγο κοκονοθύελας ήμουν πολύ πολύ απασχολημένος

την επόμενη φορά παιδιά!
 


mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
Πολλά ίδια σκυλιά, πρωταθλητές τελειωμένοι εδώ και 3 χρόνια και ακόμα τους δείχνουν....... Πού είναι τα νέα αίματα? Δείγματα εκτροφής? Ανακύκλωση σκυλιών σε μεγάλο μέρος. Ενας μου είπε κάποτε το βλέπεις αυτό το σκύλο? Εχει πάρει 24 CAC. Ε, βαλσάμωσέ τον και πήγαινέ τον και μετά θάνατον, ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Χεχεχε !!
Απιστευτη ατακα φιλε,εχω κλαψει λεμε..!
Να εισαι καλα !!
 






kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
στον απαισιόδοξο φίλο που έψαχνε τα καινούργια αίματα το οφείλουμε
μου έδωσε έμπνευση :D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Η παρατήρησή του όμως, έχει βάση; Είναι όντως κάπως έτσι τα πράγματα;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981