2 AMERICAN STAFFORD SHIRE TERRIER IN MY HOME!!


Barcode AST

Active Member
30 Αυγούστου 2012
39
1
41
athens
χαχαχαχαχα!!! γεια σου Milva συναντιομαστε και απο εδω μεσα!!! εχεις δικιο για τα κεφαλαια ξεχαστηκα.. σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!

Χμμμμμμμμμ!!! οχι ιδιαιτερα... με τα θηλυκα σκυλακια τα παμε πολυ καλα.. και με τα κουταβια ειναι αρκετα ανεκτικος σε σημειο που αδιαφορει!!! Με τα αρσενικα εχουμε ενα προβληματακι αλλα προσπαθουμε να του το κοψουμε!!
 
Last edited by a moderator:




chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Jerry καλωσορισες!!!
Να χαιρεσαι τα σκυλακια σου και συγχαρητηρια για τον Barcode!!!
Ευχομαι και εις ανωτερα:D
 


silver

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2012
813
1
Αθήνα
Καλωσήρθες! Συγχαρητήρια, όχι μόνο για τις επιτυχίες σας, αλλά και για την τόσο όμορφη συμβίωσή σας:)
 


Barcode AST

Active Member
30 Αυγούστου 2012
39
1
41
athens
Σας ευχαριστω ολους και παλι!! με κανετε και νοιωθω αρκετα ανετα και ευχαριστα! Οσο μπορω θα βοηθησω και εγω με την σειρα μου σε οτιδηποτε στο dogforum, γυρω απο την κυνοφιλια και ειδικα για την φυλη που λατρευω!!
Εντωμεταξυ οφειλω να σας ενημερωσω πως πολυ συντομα ο BARC θα δειχνει το ταπεραμεντο και την ομορφια του στην τηλεοραση διοτι πρωταγωνιστει σε video clip με τον ΜΗΔΕΝΙΣΤΗ!!!
 

Attachments



fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Καλώς ήρθες με όλη την οικογένεια....και διασημος ο BARC,πέρα από ωραίος!
Η μικρή όμως είναι για φίλημα...:)
 


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Καλώς ήρθατε και από εμάς!!!

Κουκλιά είναι τα καμάρια σου, να τα χαίρεστε!!!

Συγχαρητήρια για το videoclip............είναι φιλικός με τους ξένους?? Τον βλέπω χαλαρό πολύ στις φώτο!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πολύ όμορφα και τα δύο σκυλάκια σου!!!! Η Σαγια σαν ψεύτικη ειναι, απίστευτη μουσουδίτσα...:D

... αχ ξέρω μια που θα ελιωνε να χαζεύει τι φωτογραφιες σου...
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Εσύ μπορεί να θέλεις να βοηθήσεις την φυλή που αγαπάς αλλά το "πρότυπο" που θα βγάλει το βίντεο κλιπ που θα δούμε με ανησυχεί ιδιαίτερα η αλήθεια είναι!Με ανησυχεί γιατί δεν διάλεξαν μια άλλη φυλή...
Καταλαβαίνεις που το πάω έτσι?

Οφείλω να σου πω την σκέψη μου μιας και αναφέρθηκες...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εσύ μπορεί να θέλεις να βοηθήσεις την φυλή που αγαπάς αλλά το "πρότυπο" που θα βγάλει το βίντεο κλιπ που θα δούμε με ανησυχεί ιδιαίτερα η αλήθεια είναι!Με ανησυχεί γιατί δεν διάλεξαν μια άλλη φυλή...
Καταλαβαίνεις που το πάω έτσι?

Οφείλω να σου πω την σκέψη μου μιας και αναφέρθηκες...
Εγώ παλι νομιζω πηγαίνει ανάποδα... τι εννοώ:
Επειδη πολλοι επιλεγουν φυλες που δείχνουν αγρια, το βίντεοκλιπ απεικονίζει αυτή την αντίληψη.
Πχ θυμησου τι εγινε και με τα γλυκούλια λαμπ της σοφτεξ. Αξιαγάπητα αλλά παλι κακό εκανε στη φυλή η τόση δημοτικότητα.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...το "πρότυπο" που θα βγάλει το βίντεο κλιπ που θα δούμε με ανησυχεί ιδιαίτερα η αλήθεια είναι! Με ανησυχεί γιατί δεν διάλεξαν μια άλλη φυλή...
Ποιός είναι ο ΜΗΔΕΝΙΣΤΗΣ, ρε παιδιά?
Εμένα με ξέρει?
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Ποιός είναι ο ΜΗΔΕΝΙΣΤΗΣ, ρε παιδιά?
Εμένα με ξέρει?
Σε τέτοιες περιπτώσεις, κάνουμε ότι τους ξέρουμε Γιάννη μου, αλλιώς αποκαλύπτουμε πολλά για την ηλικία μας:p;)
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Σε τέτοιες περιπτώσεις, κάνουμε ότι τους ξέρουμε Γιάννη μου, αλλιώς αποκαλύπτουμε πολλά για την ηλικία μας:p;)
Και να φανταστείς ότι εσύ είσαι πιτσιρικάς!;)
Αλλά "ΜΗΔΕΝΙΣΤΗΣ", ρε συ???:confused:
 
















Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki