2 AMERICAN STAFFORD SHIRE TERRIER IN MY HOME!!


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Κλείστε τον ήχο...χαχαχαχαχα Γύρω στο 6.07-08 που φαίνεται ο Barc και το πίτ να γλύφονται είναι πολύ χαριτωμένα...μπράβο βρε παιδιά...
 








mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
Συγχαρητηρια φιλε. Να τους χαιρεσαι.
Πολυ ωραια δειγματα και ειδικα ο αρσενικος.

Βοηθηστε με οι παλαιοτεροι, για αυτο το εκτροφειο δεν ειχε γινει λογος σ αυτο το φορουμ, πριν λιγο καιρο
επειδη ζευγαρωσε (ή υποτιθεται οτι ζευγαρωσε) σκυλα σε μικρη ηλικια ?

Johnk* Καλα ρε το μηδενιστη δε ξερεις ??
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Συγχαρητηρια φιλε. Να τους χαιρεσαι.
Πολυ ωραια δειγματα και ειδικα ο αρσενικος.
Συμφωνώ κι εγώ. Αλλά πολύ προβληματική φυλή ρε πουλάκι μου...
Παθαίνουν κάτι τα αυτιά τους λέει, βγάζουν φλύκταινες, πιάνουν δάκο και μουχρίτσα, άμα δεν τα κόψεις σαπίζουν και πέφτουν σου λέει...

Εγώ το Μηδενιστή τον ξέρω.
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Πολύ ωραία τα σκυλιά σου, να σου ζήσουν, να τα χαίρεσαι! :)

Εμένα μου κάνει εντύπωση όταν εμφανιστούν σκυλιά με κομμένα αυτιά, συνήθως κάποιο άλλο τους τα έχει φάει (vrmode, σε βρίσκω υπερβολική...Δεν πιάνουν δάκο και μουχρίτσα...Δεν είναι τριανταφυλλιές).

Το να σου αρέσει το σκυλί σου με κομμένα αυτιά (επιτρέπεται, δεν επιτρέπεται), γούστο σου και καπέλο σου στην τελική. Γιατί δεν το παραδέχεστε?

Κι εγώ τον ξέρω το Μηδενιστή.
 


mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
Εμένα μου κάνει εντύπωση όταν εμφανιστούν σκυλιά με κομμένα αυτιά, συνήθως κάποιο άλλο τους τα έχει φάει (vrmode, σε βρίσκω υπερβολική...Δεν πιάνουν δάκο και μουχρίτσα...Δεν είναι τριανταφυλλιές).

Το να σου αρέσει το σκυλί σου με κομμένα αυτιά (επιτρέπεται, δεν επιτρέπεται), γούστο σου και καπέλο σου στην τελική. Γιατί δεν το παραδέχεστε?

Κι εγώ τον ξέρω το Μηδενιστή.
Ειδες καλε, πως δαγκωνουνε αυτα τα αδεσποτα στους δρομους ?

Κι εχουνε τα ατιμα μια μανια, ειδικα αμα δουνε Ντογκο, Πιτμπουλ, πρεσα, κανε κορσο, μποξερ,ντομπερμαν η ασιατικο...
Κατευθειαν στα αυτια ορμανε τα ατιμα βρε! :p


Τελικα μονο ο Johnk δεν τον ξερει τον μηδενιστη.....
 






Barcode AST

Active Member
30 Αυγούστου 2012
39
1
41
athens
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια...οπως επισης και για την ειρωνια σας!
Να ξαναπω για οσους δυσπιστους εκφραζουν την αποψη τους με ειρωνια οτι ο συγκεκριμενος σκυλος ειναι ενα προτυπικοτατο δειγμα της συγκεκριμενης φυλης που δυστηχως λογω του συμβαν σε ηλικια κουταβιου αναγκαστικα κοπηκαν τα αυτακια του και δεν μπορει να συμμετεχει στις εκθεσεις μορφολογιας στο εσωτερικο, αρα ηταν η μονη λυση για να συμμετεχει σε εκθεσεις μορφολογιας εστω και στο εξωτερικο
(και να τονισω πως η επεμβαση εγινε αρκετα μετα την ψηφιση του νομου το αναφερω για τους δυσπιστους) σε καμια περιπτωση δεν προτρεπω κανεναν ιδιοκτητη να περασει αυτο που περασα εγω και ο σκυλος μου οπως επισης να σας ενημερωσω πως εχω αποτρεψει παρα πολλους να ακρωτηριασουν τα σκυλια τους για αισθητικους λογους που με ρωτανε...
Να αναφερω πως και αλλα amstaff που εχω πλεον ειναι με ακοπα... αρα σας παρακαλω να μην με βαζετε στο ιδιο καζανι με ολους απο την στιγμη που δεν με γνωριζετε!!!
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Οι δύσπιστοι πρέπει να σκεφτούν ότι αν κάποιος μοίραζε τις ίδιες δικαιολογίες δεξιά και αριστερά θα καρφωνόταν!
Πιο έξυπνο θα ήταν να έλεγε:
Αυτό το δάγκωσε σηψαιμικός αλιγάτορας...
Εκείνο πιάστηκε στην εξώπορτα ενώ κρυφάκουγε...
Το άλλο πήγε να κάνει piercing χωρίς να με ρωτήσει...
κλπ..κλπ...
Οπότε μην γινόμαστε άδικα καχύποπτοι
 




mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
Οι δύσπιστοι πρέπει να σκεφτούν ότι αν κάποιος μοίραζε τις ίδιες δικαιολογίες δεξιά και αριστερά θα καρφωνόταν!
Πιο έξυπνο θα ήταν να έλεγε:
Αυτό το δάγκωσε σηψαιμικός αλιγάτορας...
Εκείνο πιάστηκε στην εξώπορτα ενώ κρυφάκουγε...
Το άλλο πήγε να κάνει piercing χωρίς να με ρωτήσει...
κλπ..κλπ...
Οπότε μην γινόμαστε άδικα καχύποπτοι
Ναι μωρε νταξει....και τι εγινε....
....εδω ο αλλος λεει οτι ειναι ο superman... :)
σε λεπτομερειες θα κολλησουμε..?
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981