22-24 Ιουνίου Eκθέσεις ΚΟΕ + Mediterranean Winner










kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
οποτε θες ;)

λες το σαββατο αντι για ποτο εξω.. να την βγαλουμε Μαραθωνα?
α! η ακομα καλυτερα , παρτε sleepy.. παμε κυριακη για μπανιο.. και ξαναπαμε το απογευμα για καφε!
(μα πως τα λεω..)
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Καλη επιτυχια σε ολους και να μην ξεχασετε τα φωτορεπορταζ γι'αυτους που ειναι μακρια:D
 








ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
ξεκιναει σημερα στι 19.00 και σ/κ 18.00 και τελειωνουν αργαμιση μετα τις 12 σιγουρα. μπορεις να πας ο,τι ωρα θελεις και να κατσεις για οση ωρα θες. απλα προς το τελος παρολη την κουραση θα δεις και τις πιο hot κατηγοριες που ειναι οι καλυτεροι των ομαδων, το καλυτερο κουταβι, καλυτερος νεων κλπ κλπ και φυσικα τον καλυτερο εκθεσης!!!
 


Kwnstadina

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2012
98
0
31
Εκαλη,Αθηνα
twitter.com
thanks :) Δεν νομιζω οτι θα κατσω τοσο πολυ,οχι οτι δεν θελω,απλα θα παω με τους γονεις και δεν ξερω κατα ποσο θα θελουν να κατσουν τοσο πολυ :p Αποτι εχω καταλαβει οι μισοι που θα ειναι εκει περα, θα ειναι απο το φορουμ xD
 




Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Καλημέρα! Με μεγάλη μου χαρά σας ανακοινώνω ότι από χθες ο
ATROTOS SUN OF THE PITCH "Chips" είναι Πρωταθλητής Ελλάδος Μορφολογίας! Είναι ο 1ος Πρωταθλητής εκτροφής μου & από την 1η μου γέννα! Ενώ η αδερφή του, ATROTOS SEA SEX AND SUN. ήταν Καλύτερη Θηλυκιά!
 
Last edited:








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Πολλά-πολλά μπράβο σας :)

merlin γιατί χτυπιέσαι; Για ρίξε μια μετάφραση :rolleyes:
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Μπράβο και συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!
Καλή συνέχεια γιατί ο μαραθώνιος θα είναι τριήμερος για πολλούς

Θέτις = Γοητεία, σεβασμός, ταμπεραμέντο, ασφάλεια και από ότι κατάλαβα (συζητώντας με τον μπαμπά και την μαμά της, αλλά και παρατηρώντας την στην βόλτα ανάμεσα σε πλήθος) ορθή κρίση των καταστάσεων που βιώνει....