3 x ΔIΕΘΝΕΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ 20, 21, 22.06.2014


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
το συμβάν θύμιζε περισσότερο τσαμπουκά σε κάποιο μπαρ παρά παρεξήγηση σε στίβο σκύλων .
 






matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
ντρπη σου και εσένα που δεν το ειδες να τραβήξεις βιντεο!
ελα μου ντε! Αμα θελετε ανταποκρισεις εμενα να στελνετε. Μιλαμε για την καρδια των γεγονοτων και την προσοχη στην λεπτομερεια μουαχαχα.

Και ειμαι και με την φωτογραφικη στο χερι 2 μερες και ανοιγω χτες να δω τι εχω τραβηξει περιχαρης: 4 φωτο, 4 απο 2 μερες εκθεσης. Επιτυχιες οχι αστεια!!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ελα μου ντε! Αμα θελετε ανταποκρισεις εμενα να στελνετε. Μιλαμε για την καρδια των γεγονοτων και την προσοχη στην λεπτομερεια μουαχαχα.

Και ειμαι και με την φωτογραφικη στο χερι 2 μερες και ανοιγω χτες να δω τι εχω τραβηξει περιχαρης: 4 φωτο, 4 απο 2 μερες εκθεσης. Επιτυχιες οχι αστεια!!
δεν ρωτάω καν... πού είχες το μυαλό σου!
 




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Εγώ αυτό που θα πρότεινα σε δύο συγκεκριμένους εκθέτες αλλά και μέλη του φόρουμ , είναι όταν εμφανίζονται σε έκθεση να φοράνε και ένα καρτελάκι με το όνομά τους .
Προκαλείτε σύγχυση βρε παιδιά (Κώστα και Βαγγέλη)
 






pouf

Well-Known Member
29 Απριλίου 2009
841
163
51
Ανοιξη,χειμωνας, καλοκαιρι
Ωραία περάσαμε και παλι, τουλάχιστον εμεις… δεν ξέρω για τα Σκυλια αν το απολαμβάνουν .

Μανουρα έγινε και το Σάββατο στα ζευγάρια όπου κάτι λυκοσκυλαδες γαύγισαν απ έξω και τα Σκυλια του ασπρομάλλη κυρίου Τάκη δεν στέκονταν με τιποτα.
Γυρίζει ο κύριος Τακης, κανει ενα μαρς στους κύριους , έβαλαν την ουρά στα σκέλια και τα Σκυλια του Τάκη έγιναν αγάλματα. Αυτά για κάποιους που νομίζουν οτι δεν ειναι κακό το νταμπλ χαντλινγκ. Για τα Σκυλια τους δεν ειναι, για των άλλων;

Είδαμε παλι τα φιλαράκια, τα είπαμε, τα ηπιαμε, μια χαρά!
Ωραία Σκυλια είδαμε, καλός ο καιρος, ξενύχτησαμε μετα απο αιώνες :p Και αυξημένες συμμετοχές( !!), περίεργο για κρίση, όλες οι φετινές εκθέσεις ειναι αυξημένος ο αριθμός συμμετοχών, λες να γίνουμε και καλύτεροι άνθρωποι .…;
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Οποιος-α εχει ινφο ή φωτος απο τα Ακιτα και την καλοσύνη να τις ανεβασει θα του-της ημουν υπόχρεος :)
 






matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Ας γκρινιαξω και λιγο,
ζητησαμε προγραμμα της εκθεσης απο την γραμματεια και μας ειπαν να παμε αργοτερα γιατι ειναι για τους εκθετες και αν περισσεψει θα μας δωσουν (περιεργο, αλλα ειχα την εντυπωση οτι ο καταλογος ειναι χρησιμοτερος στους επισκεπτες). Τελικα καταφεραμε να εξασφαλισουμε ενα.
 
  • Like
Reactions: LaCat


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Ας γκρινιαξω και λιγο,
ζητησαμε προγραμμα της εκθεσης απο την γραμματεια και μας ειπαν να παμε αργοτερα γιατι ειναι για τους εκθετες και αν περισσεψει θα μας δωσουν (περιεργο, αλλα ειχα την εντυπωση οτι ο καταλογος ειναι χρησιμοτερος στους επισκεπτες). Τελικα καταφεραμε να εξασφαλισουμε ενα.
το ιδιο ειναι και στις ταβερνες.. τι να τον κανεις τον καταλογο ε?
ειναι για τους ιδιοκτητες και τους μαγειρες
 
  • Like
Reactions: matilda


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
Ας γκρινιαξω και λιγο,
ζητησαμε προγραμμα της εκθεσης απο την γραμματεια και μας ειπαν να παμε αργοτερα γιατι ειναι για τους εκθετες και αν περισσεψει θα μας δωσουν (περιεργο, αλλα ειχα την εντυπωση οτι ο καταλογος ειναι χρησιμοτερος στους επισκεπτες). Τελικα καταφεραμε να εξασφαλισουμε ενα.

χαχαχ σοβαρά????

σαν να πας σε τίποτα παραστάσεις και να σου πει ο ταξιθέτης πως το πρόγραμμα είναι για τους ηθοποιούς !!
 
  • Like
Reactions: ntoulis and matilda


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ας γκρινιαξω και λιγο,
ζητησαμε προγραμμα της εκθεσης απο την γραμματεια και μας ειπαν να παμε αργοτερα γιατι ειναι για τους εκθετες και αν περισσεψει θα μας δωσουν (περιεργο, αλλα ειχα την εντυπωση οτι ο καταλογος ειναι χρησιμοτερος στους επισκεπτες). Τελικα καταφεραμε να εξασφαλισουμε ενα.
Το προγραμμα ειναι το ιδιο χρησιμο για ολους !! Το οτι δεν τυπωνουν αρκετους καταλογους ειναι ενα θεμα :)
 


Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Συγχαρητήρια σε όλους όσους όσους συμμετείχαν.
Πολλές οι συμμετοχές και ο κόσμος σε βαθμό που μου φάνηκε μικρός ο Μαραθώνας :eek:.

Οσον αφορά το BIS μαλτεζάκι, πέρα από την ποιότητα του τριχώματος είχε και ένα εξαιρετικό σώμα, κίνηση και ταμπεραμέντο.
Ήταν πάρα πολύ εντυπωσιακό.

Το τρίχωμα είναι πάνω από όλα γονίδια που σαφώς αναδυκνείεται με την αντίστοιχη περιποίηση. Αν δεν έχεις όμως τα υλικά (γονίδια) και νεραϊδόσκονη να βάλεις τέτοιο τρίχωμα δεν κάνεις.