Acana Pacifica σε Acana Grasslands


christos79

Well-Known Member
20 Νοεμβρίου 2011
633
27
Σε ένα κατάστημα στην λυκοβρυση Atlantic pet.
Βασικά μπήκα στο site είδα τα καταστήματα κοντά μου τα πήρα τηλ και πήγα στο φθηνότερο.
Μυρτω απλά το 10 δώρο σε αναγκάζει να περιμένεις να πάρεις 10 για να πάρεις το δώρο.

Επισης εάν την παίρνεις απο την Αγίας παρασκεύης ψηλα πριν το jumbo να ξέρεις ότι ο τύπος φέρνει κουτάβια κατα παραγγελία χωρίς pedigree απο Ουγγαρία. Μάλιστα υποστηρίζει ότι τα χαρτιά είναι άχρηστα και μόνο για εκθέσεις.
Και εγώ απο εκεί ψώνιζα αλλά μόλις το έμαθα δεν ξαναπατησα
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.643
7.753
Σε ένα κατάστημα στην λυκοβρυση Atlantic pet.
Βασικά μπήκα στο site είδα τα καταστήματα κοντά μου τα πήρα τηλ και πήγα στο φθηνότερο.
Μυρτω απλά το 10 δώρο σε αναγκάζει να περιμένεις να πάρεις 10 για να πάρεις το δώρο.

Επισης εάν την παίρνεις απο την Αγίας παρασκεύης ψηλα πριν το jumbo να ξέρεις ότι ο τύπος φέρνει κουτάβια κατα παραγγελία χωρίς pedigree απο Ουγγαρία. Μάλιστα υποστηρίζει ότι τα χαρτιά είναι άχρηστα και μόνο για εκθέσεις.
Και εγώ απο εκεί ψώνιζα αλλά μόλις το έμαθα δεν ξαναπατησα
Από αυτόν ψωνίζω Χρήστο αλλά δεν φέρνει κουτάβια πλέον. Τον είχα κόψει όταν ακόμη τα είχε μέσα στο μαγαζί.
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.643
7.753
Λοιπόν έκανα μια μικρή έρευνα, αυτός στην Λυκόβρυση δεν στέλνει σε πολύ μακρυνές περιοχές, βέβαια όταν του είπα για δύο σακιά μου είπε ίσως. Η τιμή που μου έδωσε είναι 72 € το σακί.
Βρήκα όμως και άλλο κατάστημα στον Γέρακα που εμένα με βολεύει, η τιμή είναι 74 ευρώ και δεν πουλάει ζώα ούτε αυτός.
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Μυρτω αν θες δωσε λεπτομερειες..ο δευτερος που πηρες ποιος ειναι? θα παρω κ εγω τηλ μπας φερνουν αγιο δημητριο...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.643
7.753
Μαραθώνος 5, Γέρακας, 15344, ΑΤΤΙΚΗΣ
Τηλέφωνο
:
2106613890
Αυτός είναι με τα 74 το σακί.
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.643
7.753
Είστε σίγουροι ότι το Atlantic δεν πουλάει σκυλιά;
Όχι ο Χρήστος το ανέφερε και θεώρησα ότι το έχει ψάξει. Εμένα δεν με βολεύει ούτως ή άλλως πετ σοπ στην λυκόβρυαη.
 


christos79

Well-Known Member
20 Νοεμβρίου 2011
633
27
Είστε σίγουροι ότι το Atlantic δεν πουλάει σκυλιά;
Τάκη επιασα κουβεντα και του ειπα οτι θελω ενα θηλυκο collie και ρώτησα εάν μπορεί να μου βρει. Μου είπε δεν έχει σκυλιά.
Εαν ξέρεις κάτι διαφορετικό ενημέρωσε
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.643
7.753
Μήπως ξέρει κανείς γιατί η grasslands έχει αναλογία Calcium: Phosphorus Ratio 1.6:1
ενώ οι άλλες regionals 1.3:1 ?
 


Kimon

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2012
284
0
Μήπως ξέρει κανείς γιατί η grasslands έχει αναλογία Calcium: Phosphorus Ratio 1.6:1
ενώ οι άλλες regionals 1.3:1 ?
Και η Ranchlands έχει 1.8:1 *

Σε ενδιαφέρει ποια συστατικά την κάνουν να διαφοροποιείται ως προς το ασβέστιο;

* Αν και τώρα παρατηρώ ότι άλλο γράφει το ελληνικό site και άλλο το ξένο. Ίσως το ένα έχει πιο παλιά σύνθεση, ίσως είναι και λάθος.

ACANA RANCHLANDS - η φροντίδα μας, το κατοικίδιό σας - KOMPA

Ranchlands | Acana
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki