Agility Competitions 3 & 4 /10/ 2015


Boss

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
279
170
Σουπερ περάσαμε και μπράβο σε όλους ! Μαρεκο και Aslan thaaank you !!!! (δεν εχω βιντεο γ@μω το κερ@το μου :(((((( ) Αιντε και στους επόμενους αγώνες τώρα και να περνάμε πάντα τόσο καλα !!!!!!
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Σουπερ περάσαμε και μπράβο σε όλους ! Μαρεκο και Aslan thaaank you !!!! (δεν εχω βιντεο γ@μω το κερ@το μου :(((((( ) Αιντε και στους επόμενους αγώνες τώρα και να περνάμε πάντα τόσο καλα !!!!!!
Φίλε @Boss ,

Θερμά συγχαρητήρια και από εμένα!:) Ναι, "ήμουν κι εγώ εκεί"...:cool:

Υ.Γ. Και, παρόλες τις ευγενικές προσπάθειες τΟΥ @mareco , να μας συστήσει... εσύ, απλά, μας "έφτυσες"...:p;)
 
  • Like
Reactions: GRDANE




Boss

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
279
170
Φίλε @Boss ,

Θερμά συγχαρητήρια και από εμένα!:) Ναι, "ήμουν κι εγώ εκεί"...:cool:

Υ.Γ. Και, παρόλες τις ευγενικές προσπάθειες τΟΥ @mareco , να μας συστήσει... εσύ, απλά, μας "έφτυσες"...:p;)

Πλααααακα κάνεις !!!! Εκανα τετοια βλακεία?????? Χίλια συγνώμη ρε συ JohnK .... μην με παρεξηγείς θα ήμουν "αλλού" απο το αγχος ! Στ αλήθεια δεν είμαι έτσι !!!! Ελπίζω να μου δώσεις την ευκαιρία να επανορθώσω την επόμενη φορά :)
 
  • Like
Reactions: GRDANE and johnk


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πλααααακα κάνεις !!!! Εκανα τετοια βλακεία?????? Χίλια συγνώμη ρε συ JohnK .... μην με παρεξηγείς θα ήμουν "αλλού" απο το αγχος ! Στ αλήθεια δεν είμαι έτσι !!!! Ελπίζω να μου δώσεις την ευκαιρία να επανορθώσω την επόμενη φορά :)
οοοοοοοοοοοοοοχι, καλά του έκανες! Χρωστούμενα από εμένα :p:p:p (εννοείται πλάκα κάνω)


Πάντως αυτό με τα βίντεο, πρέπει να το λύσετε...δεν γίνεται να μην υπάρχει κάλυψη!
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Σουπερ περάσαμε και μπράβο σε όλους ! Μαρεκο και Aslan thaaank you !!!! (δεν εχω βιντεο γ@μω το κερ@το μου :(((((( ) Αιντε και στους επόμενους αγώνες τώρα και να περνάμε πάντα τόσο καλα !!!!!!
Ποιος ηταν ο δικος σου??? Εχω κατι φωτο αλλα ηταν δυο οι γερμανοι!! Ηταν ολοι καταπληκτικοι!!
 
  • Like
Reactions: Boss