Big Ben [beagle]


22 Φεβρουαρίου 2013
15
0
Καλησπερα και απο μενα, με λενε Δημητρη και επιτελους μπορω μετα απο πολλες προσπαθειες να γραψω στο φορουμ [για καποιο λογο δεν ερχοταν στο email μου το μηνυμα που χρειαζομουν για να ενεργοποιησω τον λογαριασμο αλλα τελος καλο ολα καλα :D]
Εχω ενα ζιζανιο στο σπιτι που τον λενε Μπεν και ειναι μπιγκλακι σχεδον 4 χρονων! Τον πηρα απο ενα pet shop, πραγμα που στην πορεια αποδειχτικε μεγαλο λαθος, διοτι πηγαμε να τον χασουμε την πρωτη βδομαδα.. αλλα ευτιχως ολα πηγαν καλα, και για το καλο του σκυλου αλλα και για το δικο τους..
Δεν μ'αρεσει να δικαιολογω τον εαυτο μου αλλα τοτε ημουν 16 και ουτε εγω αλλα ουτε και οι γονεις μου ειχαν καποια γενικοτερη επαφη με τα σκυλια, τις φιλοζωικες και τα pet shop, οποτε το θεωρισαμε λογικο να αγορασουμε ενα σκυλο απο pet shop. Το οτι πηραμε beagle ηταν αποφαση δικη μου την οποια με τα χρονια καταλαβα οτι ηταν λαθος για πολλους λογους που ειμαι σιγουρος οτι ολοι ξερετε..
Πιστεβω πως ημουν αρκετα τυχερος που ειχα κοντα στο σπιτι μου ενα μεγαλο περιφραγμενο οικοπεδο μεσα στον οποιο μπορουσα και τον αφηνα να παιζει με αλλα σκυλια με τις ωρες, αλλιως δεν θα μπορουσα να του προσφερω την εξασκηση και την εκτονωση που ζηταει..
Προσφατα ομως μετακομισαμε και δυστιχως δεν εχω βρει ακομα ουτε καποιο χωρο περιφραγμενο εδω τριγυρω αλλα ουτε και αλλα σκυλια που να βγαινουν βολτα.. [Μετακομισαμε απο Αγιο Δημητριο στο μενιδι]
Αυτα απο μενα, να και μια φωτογραφια του :D
 


















Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Δημητρη καλως ηρθες !! Πες βρε οτι ειχες ερθει στην πιτα !! Καλο ειναι να συνδιαζονται στο μυαλο μας τα account με προσωπα!! Αυτος ηταν αλλωστε και ο λογος της πιτας!!
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Δημητρη καλως ηρθες !! Πες βρε οτι ειχες ερθει στην πιτα !! Καλο ειναι να συνδιαζονται στο μυαλο μας τα account με προσωπα!! Αυτος ηταν αλλωστε και ο λογος της πιτας!!
Το πιστευεις οτι πριν 5 λεπτα σκεφτηκα το ιδιο?????? :p
 


22 Φεβρουαρίου 2013
15
0
Δημητρη καλως ηρθες !! Πες βρε οτι ειχες ερθει στην πιτα !! Καλο ειναι να συνδιαζονται στο μυαλο μας τα account με προσωπα!! Αυτος ηταν αλλωστε και ο λογος της πιτας!!
χαχαχαχ ναι ειχα ερθει αλλα δεν ειχα κανει ακομα τον λογαριασμο στο φορουμ και δεν ειχα παρει και τον σκυλο μαζι μου στην πιτα οποτε δυσκολα θα με θυμαται κανεις :D τωρα καταλαβα οτι εισαι ο Κωστας, ρωτισα και την ηλεκτρα να σιγουρευτω ;)
 




Rotondo

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
64
3
ωραιος beaglaros εβγαλα το στρατιωτικο μου παρεα με εναν τετοιο και ειναι απιστευτα σκυλια,
και εισαι τυχερος γιατι παρολο που τον τσιμπησες απο πετ σοπ ειναι μοντελο σκετο ο δικος σου.
ειχα και εγω την εμπειρια απο γειτονα που το αγορασε απο μεγαλη αλυσιδα πετ,του κολλησε τυφο την πρωτη βδομαδα και στη συνεχεια εσκασε 200 ευρω για να τον θεραπευσει.καθως δεν δεχτηκε την φροντιδα του ιατριου που συνεργαζοταν η αλυσιδα πετ.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.653
19.887
Πιτσιρικάς χωρίς έπαρση, ξερολισμό, με αυτογνωσία και συνοχή λόγου!!!
Καλό είναι που και που. Ετσι για αλλαγή. Ελπίζω να παραμείνει και έτσι :rolleyes:

Καλώς ήρθες Δημήτρη και να τον χαίρεσαι τον μικρό σου :)
 


22 Φεβρουαρίου 2013
15
0
ωραιος beaglaros εβγαλα το στρατιωτικο μου παρεα με εναν τετοιο και ειναι απιστευτα σκυλια,
και εισαι τυχερος γιατι παρολο που τον τσιμπησες απο πετ σοπ ειναι μοντελο σκετο ο δικος σου.
ειχα και εγω την εμπειρια απο γειτονα που το αγορασε απο μεγαλη αλυσιδα πετ,του κολλησε τυφο την πρωτη βδομαδα και στη συνεχεια εσκασε 200 ευρω για να τον θεραπευσει.καθως δεν δεχτηκε την φροντιδα του ιατριου που συνεργαζοταν η αλυσιδα πετ.
ευχαριστω! οσο για το πετ σοπ, σκεψου οτι ηταν τοσο αναισθητοι που μου ειπαν οτι σε περιπτωση που δεν αντεχε το σκυλι θα μου το "αντικαταστουσανε τσαμπα".. λες και ειναι κανα ζευγαρι παπουτσια! χαιρομαι που ολα πηγαν καλα και δεν ξαναπατησα το ποδι μου εκει περα, βρηκα ενα μαγαζι που δεν πουλαει καθολου ζωα και του παιρνω οτι χρειαζομαι απο εκει πλεον..
 


22 Φεβρουαρίου 2013
15
0
Πιτσιρικάς χωρίς έπαρση, ξερολισμό, με αυτογνωσία και συνοχή λόγου!!!
Καλό είναι που και που. Ετσι για αλλαγή. Ελπίζω να παραμείνει και έτσι :rolleyes:

Καλώς ήρθες Δημήτρη και να τον χαίρεσαι τον μικρό σου :)
χαχαχαχαχ ευχαριστω για τα καλα λογια και το καλοσωρισμα :D
 


vagolf

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
209
0
ΑΧΑΡΝΑΙ
Καλώς ήρθες Δημήτρη επειδη μένω και εγω μενιδι εαν χρειαστείς πληροφορίες για μέρη που να κανείς βόλτα στείλε μυνημα
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki