Bullmastiff - Cargo


Status
Κλειδωμένο θέμα

kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
Προσωπικά επειδή κάποιους φίλους τους θεωρούσα φίλους .....αλλά είναι ΣΚΑΤΑ στα μούτρα τους, κλειδώστε οι mods το θέμα !!και διαγράψτε το, καθώς οι φωτογραφίες θα διαγραφούν..... ICE έχεις πμ !!

Θα ήθελα να κλειδώσετε το θέμα !! Σας ευχαριστώ,,,,,Ήθελα να βγει ποιότητα μέσα απ το θέμα αλλά κάποιοι το ΓΑΜΑΤΕ από πάνω μέχρι κάτω.....Με τους συγκεκριμένους κάποιοι στιγμή θα ''τρακαριστούμε'' από κοντά,,,που θα πάει είναι μικρός ο κόσμος , τα λέμε τότε μαγκάκια του πληκτρολογίου !!!

Τα σέβη μου...Κλειδώστε το και διαγράψτε το και αυτό.........
 






kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
εεε να!
το ειπα δεν το ειπα!?

edit : καθαριστε το μη το κλειδωσετε..ας μεινουν οι αποψεις χωρις προσωπικους χαρακτηρισμους. Για τον σκυλο..
 
Last edited:


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
ΙCE (ας τα πούμε οι 2 μας, οι άλλοι αποχωρούν :p) δεν ξέρω τι κατάλαβες, εγώ το είπα γιατί συνήθως διαβάζω post σου σε θέματα που είτε δεν έχω άποψη και δεν γράφω, είτε τα βλέπω αλλιώς απ`ότι εσύ, δεν έχω ξαναδιαβάσει ποστ σου να συμφωνήσω 100% με τα γραφόμενά σου (ή δεν το θυμάμαι) αλλά αυτό με τα κουδούνια, συμφωνώ απόλυτα!
 


Homer

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2010
325
0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Πραγματικα θα ηθελα πολυ να ακουσω τη γνωμη του εκτροφεα του Cargo αν και εχει να γραψει πολυ καιρο στο φορουμ...και ο Κωστας (κος) ομως δεν εδωσε τα φωτα του πανω στο θεμα!!!!
Ειναι οι πιο ειδικοι για να βαλουν στη θεση τους το θεμα που εχει παρεκτραπει....
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
ICE έχεις πμ !!
Το διαβασα το πμ !! Ευχαριστω! Επειγοντως σε γιατρο!! Εσυ, οχι ο Cargo...

Zω λεει απομονωμενος καπου στα Ζαρουχλεικα της Πατρας με τον σκυλο, ειμαι 50 ετων ανακαλυψα τον σκυλο και το dogforum τωρα στην ''βραδυπορια'' της ζωης μου και ενα σωρο άλλα ''λαλά''!!! ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΡΕ φιλε????:p:cool:
 


toshko18

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2009
497
1
Bulgaria
diabesica.com
Πραγματικα θα ηθελα πολυ να ακουσω τη γνωμη του εκτροφεα του Cargo αν και εχει να γραψει πολυ καιρο στο φορουμ...και ο Κωστας (κος) ομως δεν εδωσε τα φωτα του πανω στο θεμα!!!!
Ειναι οι πιο ειδικοι για να βαλουν στη θεση τους το θεμα που εχει παρεκτραπει....
και εγώ θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη τους
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
ΙCE (ας τα πούμε οι 2 μας, οι άλλοι αποχωρούν :p) δεν ξέρω τι κατάλαβες, εγώ το είπα γιατί συνήθως διαβάζω post σου σε θέματα που είτε δεν έχω άποψη και δεν γράφω, είτε τα βλέπω αλλιώς απ`ότι εσύ, δεν έχω ξαναδιαβάσει ποστ σου να συμφωνήσω 100% με τα γραφόμενά σου (ή δεν το θυμάμαι) αλλά αυτό με τα κουδούνια, συμφωνώ απόλυτα!
:p

[video=youtube;7AEG4sNotOc]https://www.youtube.com/watch?v=7AEG4sNotOc[/video]
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Εγώ λέω να σταματήσουμε για σήμερα ρε παιδιά...δουλεύουμε αύριο μην μας ξενυχτάτε !!!
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Ο Μανώλης Καψής ήταν κεντρικός παρουσιαστής στον alpha????
Ε δεν το θυμόμουνα καθόλου αυτό!
 








Status
Κλειδωμένο θέμα