bzzzzzzzzzz


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
θα πω κατι ασχετο με το θεμα αν και εγω δεν βλεπω θεμα αλλα σχετικο με το μελος

με φρικαρει καθε φορα που βλεπω αυτο το nickname τωρα θα μου πειτε μην το βλεπω προβλημα μου ,αμ δεν ειναι ετσι ,γιατι αυτο ειναι προβλημα σοβαρο ειναι μαστιγα που τη τρεμουμε ολοι και μην πειτε οτι ειμαι μη ρεαλιστρια-δειλη η' φυγοπονη γιατι δεν ειναι ετσι και μην μου δωσετε ως παραδειγμα το καπνισμα και τι γραφουν τα πακετα με τα τσιγαρα επανω γιατι παλι δεν ειναι ετσι ,γιατι το μελος δεν εχει ενημερωτικο χαρακτηρα πανω σε αυτο το θεμα η' σε αλλα ιατρικα
θεωρω οτι ασκηται ορατη κακοβουλια εις βαρος της ψυχολογιας των αλλων μελων εκτος και αν πια εγω ειμαι τοσο "ευαισθητη" οποτε θα ζητησω και προκαταβολικα συγνωμη
 


dimiv

Well-Known Member
18 Αυγούστου 2008
506
0
50
Αθήνα
Το κανίς είναι ένα και μοναδικό! :D


Το laekenois (τσέκαρα πώς γράφεται). Ένα κουκλί!
http://www.dogbreedinfo.com/belgianlaekenois.htm
θενκσ:)

θα πω κατι ασχετο με το θεμα αν και εγω δεν βλεπω θεμα αλλα σχετικο με το μελος

με φρικαρει καθε φορα που βλεπω αυτο το nickname τωρα θα μου πειτε μην το βλεπω προβλημα μου ,αμ δεν ειναι ετσι ,γιατι αυτο ειναι προβλημα σοβαρο ειναι μαστιγα που τη τρεμουμε ολοι και μην πειτε οτι ειμαι μη ρεαλιστρια-δειλη η' φυγοπονη γιατι δεν ειναι ετσι και μην μου δωσετε ως παραδειγμα το καπνισμα και τι γραφουν τα πακετα με τα τσιγαρα επανω γιατι παλι δεν ειναι ετσι ,γιατι το μελος δεν εχει ενημερωτικο χαρακτηρα πανω σε αυτο το θεμα η' σε αλλα ιατρικα
θεωρω οτι ασκηται ορατη κακοβουλια εις βαρος της ψυχολογιας των αλλων μελων εκτος και αν πια εγω ειμαι τοσο "ευαισθητη" οποτε θα ζητησω και προκαταβολικα συγνωμη

συμφωνώ είναι σαν σε ένα φορουμ ψυχολογικής υποστήριξης ασθενων να έχω ψευδώνυμο : καρκίνος εγκεφάλου
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.869
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Ναι, αλλα γραφει στους κανονισμους του φορουμ πως δεν μπορεις να βγαλεις ονομα καλααζαρ, φολα, ψωρα, καρκινος εγκεφαλου και αλλα ωραια πραγματα σχετικα;
Εγω τη διαγνωση μου παντως θα την εριχνα τωρα για τετοια ατομα αλλα θα γινω ban, κι ας μην το κανω απο κακια αλλα επειδη εχω φρικαρει!! :shock:
 


kalaazar

Member
15 Σεπτεμβρίου 2009
10
0
krina ,dimiv kai berna..

λυπαμαι πολυ για την αναστατωση που σας δημιουργησα δε φανταζομουν οτι θα ειχε αυτη την επιπτωση πανω σας ουτε κατα διανοια.

για μενα το nick ειναι ενα μεσο για να κανω τη δουλεια μου στη προκειμενη περιπτωση να μπορω να κανω login να λυσω καποιες αποροιες μου να να χρησιμοποιω το search κλπκαι τιποτα αλλο .
ουτε με εκφραζει ουτε εχει σκοπιμοτητα..το διαλεξα αβιαστα και χωρις πολυ σκεψη το πρωτο που μου ηρθε στο μυαλο και το εβαλα.στη κρητη λεμε κανω τον πονο μου χαρα και τονε τραγουδω ισως υποσυνειδητα να δουλεψε και αυτο.δε σκεφτονται ολοι οι ανθρωποι το ιδιο.,και δυστηχως δεν ημουν στο μυαλο οταν εκανα login.
αν συνεχιζετε να το βλεπετε ετσι δεν εχω προβλήμα να ενημερωσω τη διευθηνση μηπως το αλαξει.μονο μη χαλαμε τις καρδιες μας παρακαλω..

:p:p:p:p:p:p

Πάμε ένα στοίχημα ότι εννοεί μαλινουά? :D
Αυτό το "κατσαρό" (λακενουά?) είναι τ-έ-λ-ε-ι-ο!
εννοω ολα τους εκτος απο το λακενοις:D
sory cloe το τελευταιο θα μπορουσε καλιστα να ηταν αποτελεσμα εκτροφης designerdog malinois-kanis malpoo:p
 


chiara

Well-Known Member
12 Ιουνίου 2008
274
0
Nea Smirni
Αααα από Κρήτη λοιπόν, εκεί που τα καλόπαιδα κάνουν τις εγχειρήσεις άνευ αναισθητικού. Τώρα εξηγούνται όλα ρε παιδιά.
 


kalaazar

Member
15 Σεπτεμβρίου 2009
10
0
oi εγχειρησεις αγαπητη γινονται παντου .η ανωμαλια δυστηχως δεν εχει συνορα γιαυτο καλυτερα να μην καταδικαζεις ολοκληρο νησι για ενα βλακα. .εχω συναντηση 2 κουρτσχααρ σε ορος της αττικης με κομμενη μυτη επισης (ενα ειδα στο σαιτ του stray η ποιντερ η κουρτσ δε θυμαμαι)στην ιδια κατασταση .απο τη κρητη ηρθαν αυτα εδω??
 


















kalaazar

Member
15 Σεπτεμβρίου 2009
10
0
το Laekenois τι χρειαζοταν οταν υπαρχουν τα αλλα τρια?:D
για να βουρτσιζουμε και και να ξεκομπιαζουμε ολη μερα το φτιαξανε? η για να γινει ομαλη η μεταβαση των ιδιοκτητων κανις στην ομαδα1 :p
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Λιζα γιατι θελετε να πατε στην Ομαδα 1?Δεν ντρεπεστε?:p
Μπορούμε να γίνουμε κι εμείς ποιμενικοί σκύλοι γιατί όχι? :p
http://www.dogforum.gr/v2/showpost.php?p=95848&postcount=82
το Laekenois τι χρειαζοταν οταν υπαρχουν τα αλλα τρια?:D
για να βουρτσιζουμε και και να ξεκομπιαζουμε ολη μερα το φτιαξανε? η για να γινει ομαλη η μεταβαση των ιδιοκτητων κανις στην ομαδα1 :p
Με την ίδια λογική γιατί να φτιάξουν το tervuren όταν υπάρχει το groenendael? Για να σπάσει η μαυρίλα? Το τελευταίο, άλλωστε (το αμέσως πιο αγαπημένο μου σκυλί μετά το poodle) χρειάζεται αρκετό χτένισμα. Υποψιάζομαι πολύ περισσότερο απ' το laakenois.
 


Teobullmastiff

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2009
4.816
3
39
Πεντελη,Αθηνα
Παραιτουμαι...το ειδα και αυτο στην ζωη μου και μαλιστα με καλα (αναλογικα για την χρησιμοτητα των Poodles) ποιμενικα στοιχεια!!:eek::eek:

ωρα να μαζεψω να μπογαλακια μου και σ'αλλη παραλια...με κατεστρεψες:p:D
 




Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Μια κ είμαι κάτοχος Τervuren, να πω ότι χρειάζονται καθημερινό βούρτσισμα τις περιόδους που αποβάλουν το εσωτερικό -πουπουλένιο- τρίχωμα, αν δεν θέλεις να βλέπεις τούφες να αιωρούνται μέσα στο σπίτι :D

Τη λώρα τη βουρτσίζω 3 τέταρτα κάθε πρωί, αλλά είναι κ ένας από τους λόγους που την αγαπάω τόσο πολύ, επειδή είναι φουντωτή κ απαλή :D:D
 

Attachments