Camera παρακολούθησης. Τι προτείνετε?






Orjo

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2020
486
1.094
20
Πάτρα
Α ωραία, πάλι καλά βρήκα αυτό το thread. Θέλω και εγώ να πάρω κάμερα. Όλη την ώρα θα κάθομαι πάνω από το κινητό.
 






Sammie

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2022
283
256
41
Άμα πάρεις κάμερα δε θα έχει γυρισμό μετά να ξέρεις :ROFLMAO: σου παραχωρω την δική μου δοκιμαστικά :ROFLMAO:
Με το συμπαθειο, αλλά μου φαίνεται λιιιιιγο υπερβολη χαχα
Εγώ στην φάση που έτρωγε σύμπαν, όταν λείπαμε, τον έχωνα crate.
H camera μόνο για ακαδημαϊκούς λόγους μου φαίνεται χρήσιμη.
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
540
290
25
instagram.com
Με το συμπαθειο, αλλά μου φαίνεται λιιιιιγο υπερβολη χαχα
Εγώ στην φάση που έτρωγε σύμπαν, όταν λείπαμε, τον έχωνα crate.
H camera μόνο για ακαδημαϊκούς λόγους μου φαίνεται χρήσιμη.
Κοίτα,λόγο της κάμερας έχω σωσει το καλοριφέρ. Έχω δει τον σκύλο να πίνει 1 λίτρο λάδι και μετά χαζοπραγματα κατά βάση τύπου μασουλαγε τα πόμολα,ήταν εξαφανισμένος μέσα στην ντουλάπα κ.α
Το τι μπορεί να έκανε μέσα στην ντουλάπα το λες και ακαδημαϊκή απορία όμως :ROFLMAO:
 


Sammie

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2022
283
256
41
Κ δεν τον εχωνες crate;;Πιο φθηνά θα σου ερχόταν, θα καταλαβαινε κ αυτός ότι σπίτι πρέπει να είναι ήσυχος!!
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
540
290
25
instagram.com
Κ δεν τον εχωνες crate;;Πιο φθηνά θα σου ερχόταν, θα καταλαβαινε κ αυτός ότι σπίτι πρέπει να είναι ήσυχος!!
Άργησε να έρθει ο κρειτ λίγο γι αυτό όλα αυτά. Μετά από λίγο ήρθε το κρειτ. Κοτσαρα την κάμερα από πάνω. Και τον χαζεύω που είναι μέσα στο κρειτ. Νταξει λίγο χαζό,αλλά έχει πλάκα λιγο.
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Εγώ να ρωτήσω κάτι που το χω απορία γιατί με είχε προβληματίσει και μένα κάποια στιγμή...
Έλα και βάζεις την κάμερα, είσαι στη δουλειά και βλέπεις ότι γίνεται μέσα της π... το κάγκελο ή παθαίνει κάτι ο σκύλος.
Ψυχολογικά το αντέχετε αυτό το πράγμα να είστε συνέχεια στην τσίτα ή παίρνετε χάπια;
:LOL:
Μου χει τυχει το πρωτο... ενεργοποιησα το μικροφωνο και αρχισα τα"γαλλικα". Ολοι κοιτουσαν στο υπερπεραν με απορια αλλά εκατσαν παναγιτσες ολη την υπολοιπη μερα. Στη δευτερη περιπτωση, επειδη εργαζομαι σε αποσταση 8-10 λεπτων απο το σπιτι, φευγω πετωντας φανταζομαι...